vai nagu sçne?

Aizsāka ups 

ineshuks
Re: vai nagu sçne?
23.09.2004 14:08
Psihoterapeits shito aarstee :-)
Vaiva
Re: vai nagu sçne?
23.09.2004 14:17
No kurienes tâds pesimisms un bezcerîba? Kuriem varam tiem palîdzam, bet visu pasauli taèu nepârtaisîsi un visas problçmas neatrisinâsi.
Ir arî tâdi putni, ka uztraucas par to "kâ bûtu ja bûtu", dienâm un naktîm sevi tur "ðokâ", un, kad saki, ko tu vari òemties un satraukt sevi, tad jau ir nâkamâ tçma par ko atkal "ðokoties" un vaidçt.
ineshuks
Re: vai nagu sçne?
23.09.2004 14:23
No dziives taads pesimisms...

A ja ne, ko tad shuumeeties par zemajaam algaam un nespeeju maksaat par savu medapruupi. ne jau taa nabadziigaakaa dalja pie datoriem netaa tusojas.
Vaiva
Re: vai nagu sçne?
23.09.2004 14:29
Nevienam nav viegli. Un tas, ka pastâvîgi èîkstçsim-dzîvi tikai sareþìîs. Vieglâk nepaliks ne paðam nedz apkârtçjiem. Ja ir problçmas, vajag tâs risinât.
ineshuks
Re: vai nagu sçne?
23.09.2004 14:30
ir priekshlikumi kaa? man nav.
Vaiva
Re: vai nagu sçne?
23.09.2004 14:34
Ineðuk, tevi kâda problçma nomâc? Kur palicis dzîvesprieks, kur emocijas kaut vai dusmas!? Nepazîstu tevi.
ineshuks
Re: vai nagu sçne?
23.09.2004 14:37
Bezspeeciiba...
Vaiva
Re: vai nagu sçne?
23.09.2004 14:44
Ineshuka
Paga, paga, spârnus pavisam nolaidusi. Beidz, ja vari ko mainît-darbojies, ja nç-no galvas ârâ. Varbût vîrusiòð sataisîjies tevi vârdzinât?
ineshuks
Re: vai nagu sçne?
23.09.2004 14:50
Nekas, naaks citi s..i shitie aizmirsiisies, bet shodien nav jauki...
Re: vai nagu sçne?
23.09.2004 15:05
Nekad nav tâ, ka nevar bût sliktâk! Nu un. Un nekas nestâv uz vietas. Mainâs viss un visi. Neko, ko nevar ietekmçt, nav jâòem galvâ. Pârmaiòas pçc, var vienu dienu pabût bezcerîbâ un pesimismâ, lai nâkoðâ dienâ atkal cînîtos ar sevi un citiem pa ðo mûsu vienîgo dzîvi!
ineshuks
Re: vai nagu sçne?
23.09.2004 15:06
Sho noteikti var ietekmeet, tik vot jaaizdomaa kaa! :-)
Re: vai nagu sçne?
23.09.2004 15:10
A kam galva?
ineshuks
Re: vai nagu sçne?
23.09.2004 15:13
Shodien nestraadaa :-(
Re: vai nagu sçne?
23.09.2004 15:16
Tad vajag stimulus, dopingus un katalizatorus.
qwq
Re: vai nagu sçne?
23.09.2004 15:39
Nezkapçc lielveikali pilni ar apmierinâtiem vidusmçra ïautiòiem, kas tikai pçrk un pçrk...
Ja tie maksâtu par savu veselîbas aprûpi kâ pienâkâs (tâpat vai ar apdroðinâðanas palîdzîbu - pietiktu naudas lai izârstçtu arî kâdu mazturîgu un patiesi nabago)
par to ðis stâsts bet ïautiòi uz lîzingu perk maðînas (ar KASKO un OCTA), remontç dzivokïus utt
lûk par to ðis stâsts
vakar tv patika zatlera teiktais, ka visiem vidçja vecuma cilvçkiem (ne bçrniem un ne veciem) par medicînu bûtu jâmaksâ tieði tik cik tâ maxâ
ar leiku (iespçjams pçc pirmajiem kâzusiem - tâdiem kâ minçju iepriekð) automâtiski sakustçtos apdroðinâðanas tirgus un pieaugtu apzinîba paðiem pret sevi
kâpçc apdroðina auto un dzîvokïus - tâpçc ka gadîjumâ, ja kas notiek - bûs lçtâk
ar medicînu ðinî jomâ viss ir ðíçrsâm
Re: vai nagu sçne?
23.09.2004 15:42
Trûkst attiecîgas reklâmas, izskaidroðanas un personîbu.
Ja mâk var nopârdot da jeb ko, arî veselîbas apdroðinâðanu.
Iza
Re: vai nagu sçne?
23.09.2004 15:53
Daudz argumentu bûtu arî apdroðinâðanas speciâlistiem, kas piedâvâtu jums apdroðinât savu dzîvîbu! Un arî viòuprât tâ ir bezatbildîba par to nedomât! Nu tad uz priekðu! Ar tâm polisçm arî ir viens liels murgs - pavisam nesen es interesçjos vçnu operâciju sakarâ - viens ârsts saka, ka ar RSK zelta polisi operçs, bet pati RSK apgalvo, ka nevar piedâvât nevienu no polisçm, kas segtu ðâdu operâciju, citâ slimnîcâ ârsts paskaidro, ka pietiks par ar Zaïo polisi, bet viòam japiemaksâ naudiòa... utt. Sapratu, ka vieglâk tomçr maksât paðai bez visâdâm tur RSK polisçm.
qwq
Re: vai nagu sçne?
23.09.2004 16:02
protams pagaidâm ar polisçm ir bardaks bet ...
Tu pati esi laba ilustrâcija situâcijai, par polisi sâc interesçties tikai tagad, kad nepiecieðama operâcija
ja visi (ari tie kuri nemaz nedomâ slimot) iegâdâtos polises (tâs îstâs nevis, kuras der tikai ar ârsta nosûtîjumu) iepâjams, ka tâs arî varçtu maksât tikai 50.- LVL (neesmu gan poliðu eksperts)

Apmçram 80-90% no visiem pakalpojumiem medicînâ izmaksâ aptuveni tik pat cik pajaunas maðînas remonts (piem.Vairogdziedzera operâcija 250.- LVL, jauna BMW lampa 275. LVL), lîdz ar ko visai droði varçtu prognozçt, ka ja ieviestu obligâto apdoðinâðanu vai lielâkâ daïa apdoðinâtos poliðu izmaksas neparsniegut OCTA apdroðinâðanas izmaksas Auto, varbût bûtu nedaudz dârgâk, òemot vçrâ superdârgos gaîjumus par kuriem rakstîju iepriekð
tâpatvien
Re: vai nagu sçne?
23.09.2004 16:13
Jâ, BET - mana situâcija ir sekojoða - ES ZINU, ka man varikozas vçnas, tas ir fakts, es meklçju variantus, kâ lçtâk to operçt (polise ir variants!). Es iespçjams ieguldîðu naudu polisç, ja man tas bûs izdevîgâk, nekâ maksât skaidrâ naudâ! Otrs variants - MAN NAV varikozas vçnas, es nopçrku apdroðin. polisi, jo IESPÇJAMS, man gada laikâ parâdîsies varikoza vçna vai kaut kas cits, kur nepiecieðama med.palîdzîba, - es esmu apzinîga, jâ, un vçl.... nedaudz turîga....
ineshuks
Re: vai nagu sçne?
23.09.2004 16:19
Un kameer polises pirks tikai tad, kad to JAU VAJAG, tikmeer arii jeega sno vinjaam nebuus. Tur jau taa fishka, ka visi maksaa un tad dabuu tas, kam vajag. a ja maksaa tikai tie, kam vajag- tas nekas nesanaak, jo naudas ir tik, cik samaksaats par polisi. kam polise- tiem visiem vajag.
kaut gan piekriitu- es ar nebiju apdroshinaajusies, kameer darbavieta nenopirka "biezo" polisi. Tomeer kaut kaa ceru nesaslimt un polisi ar Ls 200 pirkt kaut kaa taa...
yta
Re: vai nagu sçne?
23.09.2004 16:22
secinâjums - mûsu valstî maksât par risku nevçlas! Un ne jau tâpçc, ka negrib, jo pârsvarâ visi piekrît, ka ðamçjâ pasâkumâ nav nekâ slikta, bet tâpçc, ka - tam jâbût naudiòai, kas nav atrauta no mutes... nu kaut kâ tâ....
ineshuks
Re: vai nagu sçne?
23.09.2004 16:27
Nu taa nu gan nav, ka visiem nav naudas. daljai nav, bet tie ir mazaakumaa.

Maksaat negrib arii tie, kas to it labi vareetu. Nu kaut vai es piemeeram :-)
qwq
Re: vai nagu sçne?
24.09.2004 07:58
NU ko ðíiet vienîgais risinâjums ir obligâtâ veselîbas aproðinâðana

Hi Emða kungs paskaties ðo topiku
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 2?
Ziņa: