Vai var zobu izraut bez saapeem?

Aizsāka saule 

saule
Vai var zobu izraut bez saapeem?
17.09.2004 16:59
Sakiet luudzu vai var izraut "jauno"zobu bez saapeem? Man ljoti bail, jo senaak man it kaa raujot zobu, taas zaales laikam neiedarbojaas un drausmiigi saapeeja un man bija shausmiigi slikti! Varbuut ir kaada jauna metode, jo iespeejams, ka man ir alergija pret taam zaaleem ko laiz iekshaa. Luudzu, luudzu atbildiet kaads kursh kaut ko zina!
saule
Re: Vai var zobu izraut bez saapeem?
17.09.2004 17:04
vai tieshaam? Vai ar laazera vai ko taml. arii nevar?
Re: Vai var zobu izraut bez saapeem?
17.09.2004 17:04
Narkoze lidzes.

Vai ir verts? Dazu sekunzu del ta pardzivot? Ticiet man tas ir pilnigs nieks. Salidzinot ar to ko cilveks pacies piemeram pec autoavarijas........, jusu zobins ir fufe..es )))

Ejiet raujiet jau savu zobu )))

Veiksmi

Re: Vai var zobu izraut bez saapeem?
17.09.2004 17:07
Nu zoba izraushana gan ir nieks, milja! Anestezijaa neko nejutisi.
Ko darisi, kad patiesham buus s..?
saule
Re: Vai var zobu izraut bez saapeem?
17.09.2004 17:13
Paldies! Es zinu, ka cilveekiem klaajas daudz sliktaak un tas ir relatiivi nieks, bet man ir drausmiigas bailes nogiibt! Man sastaastiija, ka tas shausmiigi saapot. Manas atminas par to reizi ka man raava to zobu ir vienkaarshi kriminaalas! Toreiz baigos kreòíus zobaarstei sataisiiju!
Santa
Re: Vai var zobu izraut bez saapeem?
18.09.2004 00:51
Man pirms pâris gadiem biaj jâizrauj, jo tas izauga pâris gadus par vçlu, kad nekâdas vietas vairs tam bebija. Ar narkozi nesâpçja , vispâr neko nejutu. Protams, ka bail ir, no tâ arî var noìîbt, taèu uzreiz ir pilnîgs atvieglojums, jo gaidîtâs sâpes izpaliek.

Vienîgi, ja zobs ir sastrutojis, tad var mazliet sâpçt.
Ja prasi vai var izraut - protams ka var
Ja gibi var protams narkozç, bat domâju, ka pat tad ja pçc tam pasâpes Tev mazâk kaitçs nekâ tad ja Tev iedos narkozi
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 9?
Ziņa: