spontanais aborts pec 2-3 dienaam

Aizsāka lusi 

Arsts man parakstiijis zaales pret bronhiaalo astmu, kuras satur hormonus, mani par to nebriidinot. Es taas lietoju, un pekshni menstruaalaa cikla viduu man sakaas neliela asinoshana- smereshanaas. Taa ilga apmeram 15 dienas, bet ap 7 dienu asinoshana bija druscin lielaka- lidziiga meneshreizeem. Vai nevareetu buut, ka es biju palikusi staavoklii, bet sakaraa ar hormonaalo zaalu lietoshanu man apauglota olshuuna tika izgruusta araa no organisma? Varbuut, ka gruutnieciiba bija tikai kaadas 2-3 dienas?
Un kaadas varbuut tam sekas turpmaak ienemt beernu?
Re: spontanais aborts pec 2-3 dienaam
17.09.2004 20:29
Visoar gruts jautajums. Pirmkart nav minets medikaments, devas. Lietosanas veids.

Vispar maz varbutibas.

Tika lietots "Becloforte"(Beclomethasone dipropinate 250 mcg) inhalators 3x dienâ pa 2 putieniem.
Re: spontanais aborts pec 2-3 dienaam
17.09.2004 22:03
Nu ta. Diez vai jums sas paradibas ir no si preparata lietosanas.
Kaut gan lidz galam razotais nevar apgalvot ka sis preparats ne kaite grutniecibai, jo ir maz klinisko dattu.
Jums ir kada cit kaite.

Veiksmes

ineshuks
Re: spontanais aborts pec 2-3 dienaam
19.09.2004 10:15
Tie nav gluzhi tie hormoni, kam sakars ar gruutnieciibu. Hormoni organismaa ir dazhaadi. Un bronhiaalo astmu aarstee ar shaada veida hormoniem. Peec aarsta ieskatiem aarstee arii gruutnieces. Domaaju, tas beernam skaadee daudz mazaak nekaa tas, ja maaminja nevar normaali elpot un nodroshinaat nepiecieshamo skaabeklja daudzumu.
Pretastmas zaales, tai skaitaa, inhaleejamie hormoni-glikokortikoiidi-gruutnieciibai neskaade, bet astma gan traucee.
Ir vieglpraatiigi palikt staavoklii, kameer ir astmas uzliesmojums- beerninjam truuks skaabeklis , buus spontaana aborta attiistiibas risks utt.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 11?
Ziņa: