Ja pçc diviem pozitîviem testiem seko negatîvs?

Aizsāka LauraV 

man ir neliela (lasît - liela) raizîte... Tâ kâ man ir tradîcija saglabât testus (pozitîvos), un ir pirmâs "vçstulîtes" no maniem diviem mazuïiem, un arî tagad noliku saglabât treðo. Tikai tâda lînija blâva...Tad nu nolçmu, ka vajag iztaisit vçl testu, lai bûtu tâda treknâka lînija atmiòai.... Tests bija negativs!!! Es nesaprotu... Asins analîzes uzrâdija, 3 testi uzrâdija, daktere vispâr bija uz 7 nedçïâm noteikusi jau laiku... Ko tas var nozîmçt? Esmu lidz nemaòai satraukusies...
Pçc kaut kâda laika vairs nav tâs vielas urînâ, kas uzrâda grûtniecîbu, ja jau diezgan liels grûtniecîbas laiks, tad var nebût. Godîgi sakot, neatceros gan, kad tâ viela sâk pazust...
Tas jau iet LABU laiciòu, kadâ otrâ trimestra beigâs laikam, iet uz beigâm. Man tagad labi ja 7/8 nedçïas..... Îsti vçl nav zinâms.
Re: Ja pçc diviem pozitîviem testiem seko negatîvs?
18.09.2004 14:24
Nu atradi par ko domat.... Tev jalasa mierigas gramatas, jarupeja par sevi. Nevis jasatraucas par tadiem sikumiem. )))
Tie testi ir tadi kadi ir. Cik reizes darba nacies taisit (uz narkotiskam vielam) kludas biezi ir. Paskaties deriguma terminus. Izlasi labak anotaciju. Bet vispar jau ka pateicu liekas raizes ))))

Velu veiksmi. Maziem bucas.

) ) )

Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 15?
Ziņa: