Ðûpulîtis...

Aizsāka Lancia 

Ðûpulîtis...
19.09.2004 00:17
Es gaidu mazulîti (man 39.ned), un esmu viòam iegâdâjusies ðûpulîti, bet tagad daudz lasu par to, ka mazuli drîkst ðûpot tikai uz augðu-leju, bet nedrîkst uz sâniem. Bet mans ðûpulîtis ir tieði uz sliecçm, uz sâniem ðûpojams! Bet ja jau nedrîkst- kâpçc tâdus raþo? Ko tagad man darît?
Re: Ðûpulîtis...
19.09.2004 00:37
Kape nedrigst? Kurs to pateica. Protams nevajag jau karuseles taisit )))
Vis bus oki doki, jusu vecmaminas un vecvecmaminas tikai tadus lietojusi ))). Ka pateica viens arsts - "Vse mozno, vso! Toka v meru, v meru".

Vis bus labi. Bucu vederinam.

ku!
Re: Ðûpulîtis...
19.09.2004 01:25
Es arii gribu teikt kaapeec gan nedriikst?Taadi agraak jau ir lietoti.Vieniigi domaaju ka shuupinot uz augshu un leju kaifs ir lielaaks un sajuuta kaa no shmigas:)
To ko raksta zhurnaalos nevajag njemt par pilnu jo tie raksti vienkaarshi aizpilda vietu starp reklaamaam ja pashi taadu nesatur un redakcijaas parasti aarsti arii nestraadaa un neviens tur atbildiibu par rakstiito nenes.
ole
Re: Ðûpulîtis...
19.09.2004 14:01
Bçrnu ðûpot var, bet tikai òem vçrâ , ka viòð ir tads pats cilveks kâ mçs visi, turklât vçl nepieradis pie daþâdiem Lunaparku karuseïiem. Ðûpot lenâm. Vislabâk ðûpojot ðûpoties paðai lîdzi, tad vislabâk izjutîsi kurâ brîdî ðûpoðana ir patîkama un kad jau ir par traku. Ne reizi vien ir redzçts - bçrns raud - mamma ratus sâk ðûpot, bçrns turpina raudat- ratus jau krata âtrâk, vçl raud - krata jau izmisîgi, kamer mazis ta sakratîts, ka patieðâm apklust. Tâ katrâ ziòâ nedrîkst.
Ðûpo pavisam lçnâm, vienmerîgi, lai bçrniòð pamazâm nomierinâs. Labâk lai paraud ilgâk, bet nekada gadîjumâ kratît ( âtri ðûpot).
khmmm
Re: Ðûpulîtis...
19.09.2004 15:38
39.ned vel neesi dzemdejusi bernu?Tas tachu nav normali.Jau sen vajadzeja tam bernam piedzimt.
Re: Ðûpulîtis...
19.09.2004 17:33
Dr. asist. Raimond!
Paldies, sirsniòu nomierinâji... Maigs spçrieniòð no Janèuka manâ puncî -sveicienam!!! ;)


Paldies ku! un ole!


Khmmm, ceru, ka mas puiks bûs tik prâtîgs, un pacietîsies vçl pâris nedçïas, lîdz LIELAJAM pabalstam! ;)

ole
Re: Ðûpulîtis...
19.09.2004 17:53
Khmmm
Cilvekbçrnus parasti dzemdç 38- 42 grutniecîbas nedçïâ.
khmmm
Re: Ðûpulîtis...
19.09.2004 19:48
Jus galigi neko nezinat par dzemdeshanu.Bernus dzemde pec 9 menesiem,tas nozime,ka 9 menesos ir 36 nedelas un veselam bernam jadzimst 36 nedeljaa.
studenc
Re: Ðûpulîtis...
19.09.2004 21:04
Nu jau gan!!!!
36 nedçïâs var piedzimt tikai neiznests bçrns. Vidçji grûtniecîba ir 40 nedçïas (no 38 lîdz 42). Tâ kâ ... Mazajam vçl ir laiciòð, ko padzîvot mammas puncîtî.
Par ðûpulîti - piekrîtu tiem, kas teica, ka tas bçrnam nekaitçs, ja tiks ðûpots ar maigumu un mîlestîbu. Par to nevag lieki satraukties un ticçt visam, ko raksta.

Lai bebucim un mammai stipra veselîba! :)
Re: Ðûpulîtis...
20.09.2004 00:30
to khmm

Te cilveki ar videjo un augstako medicinisko izglitibu atbild. Laikam tie nu kaut ko biskin no tas medicinas un dzemdniecibas-ginekologijas jau saprot )))

Kada jusu profesija?

ineshuks
Re: Ðûpulîtis...
20.09.2004 09:25
to khm

peec Tavas teorijas meenesii ir akuraat 28 dienas (4 apaljas nedeeljas), bet patiesiibaa taa nav viss. Arii taas triis liekaas dieninjas katraa meenesii sakraajas un rada veel paaris liekas nedeeljinjas :-)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 8?
Ziņa: