badoðanâs?

Aizsāka Zita 

Zita
badoðanâs?
20.09.2004 10:57
Gribu uzzinât par diçtas(laikam badoðanâs) iespçjâm Jûrmalâ , ârstu uzraudzîbâ. Vai kâds var kaut ko tuvâk pastâstît?
Moa
Re: badoðanâs?
20.09.2004 11:02
Svara verotaji - Kauguri, kultûras namâ, Raiòa ielâ 110, Ceturtdiena 18.30

Jabadojas nebus.

www.svara-verotaji.lv
Re: badoðanâs?
20.09.2004 11:31
Man pietiekami daudzas paziòas ir mçìinâjuði ðâdu badoðanâs tûri ârsta uzraudzîbâ. Jâ, rezultâts (10-25 kg) vienmçr bija, veselîbai neskâdçja.
Tikai VISAS nepilna pusgada laikâ ne tikai atguva veco svaru, bet krietni vçl pieaudzçja klât.
Bçdîgs humors. Tâda riktîga apalîte pçc zaudçtiem gandrîz 30 kg, sapirkâs pilnîgi jaunu garderobi un bija tieðam laimîga. Izskatîjâs arî forði, bet 2 mçneðus...
Mana pârliecîba ir, ka svars jâzaudç pamazâm un jâmaina çðanas paradumi uz visu mûþu. Tas jau nenozîmç, ka jâdzîvo badâ un nevar garðîgi paçst. Un pa reizei (ja organismam gribas, tad vajag paklausît) neskâdç arî çðanas orìijas un galîgi neveselîgais.
Tas tâ, pçc manas pieredzes (- 30 kg jau 2 gadi).
Vaiva
Re: badoðanâs?
20.09.2004 11:47
Alstere

Svara vçrotâjiem ar diçtâm nav nekâda sakara. Tâ parasti runâ cilvçki, kas par viòiem neko nezina. Jâçd ir daudz, pat ïoti. Tur arî iemâca pareizas çðanas âbeci, kas savukârt iedroðina cilvçku mainît savus çðanas paradumus. Var jau pats mçìinât, bet atdursies uz 100 jautâjumiem.
Starp citu, svara vçrotâjos nekad neesmu gâjusi, vados no kolçìes piedzîvotâ. Man vajadzçja vairâkus gadus, lai izstâdâtu savu çdienkarti, viòai-mçnesi.

Zita

Droði dodies uz SV Kauguru kultûras namâ. Nenoþçlosi.
Zita
Re: badoðanâs?
20.09.2004 12:08
Alstere

Vai vari pastâstît sîkâk kâ tiki galâ ar savu svaru?
Re: badoðanâs?
20.09.2004 12:09
to Vaiva
Mans koments bija par ârstnieciskos BADOÐANOS ârsta uzraudzîbâ.
SV - no problems:)))
Re: badoðanâs?
20.09.2004 16:01
to Zita
Gâju pie dr. Badikovas sk. meklçtâjâ. Centos "atkost" pamatus (atvainojos, bet tur pietiekami daudz stulbu bâbu nâk un dr. ar vinâm runâ viòu valodâ), ïoti daudz, paprasot Badikovai atseviðíi, uzzinâju kas/kâ/kâpçc... Tad jau zinâju, kas un kâ, pielâgoju savâm izjûtâm, gaumei, íermeòa prasîbâm. Atguvu normâlu vielmaîòu t.i. arî "grçkojot" svars turas normas robeþâs, tikai pârspîlçt nevajag - var nojukt atkal.
Tagad jûtos kâ specs pati sev un problçmu nav. Bet Badikovai paldies par zinâðanâm.
Vaiva
Re: badoðanâs?
20.09.2004 16:04
Saku taèu, ej uz Svara vçrotâjiem. Droði. Pati izejot visam cauri, zaudçsi laiku, brîþiem arî optimismu. Çdîsi tik pat garðîgi kâ lîdz ðim, tikai pareizâk.
Sara
Re: badoðanâs?
20.09.2004 16:13
Es uz Svara vçrotâjiem esmu gâjusi 4 reizes. Visas èetras svaru zaudçju un visas 4 reizes tas man atnâca atpakaï plus vçl daþi lieki kg. Pçc tam esmu "izmçìinâjusi" gan Tupiòu, gan Neimani, gan vçl daþas apkârt klîstoðas diçtas. Un esmu atgriezusies pie Tupiòa. Tâ kâ katram laikam tomçr savs.
Re: badoðanâs?
20.09.2004 16:15
Jâ, katram savs ceïð. Galvenais ir STABILS rezultâts.
hmm
Re: badoðanâs?
20.09.2004 16:16
es labi uzraudziitu lai tu notievee..cik maksaasi?
Re: badoðanâs?
20.09.2004 16:16
Man radâs tâds jautâjums: Kad cilvçks atnâk tievçt, vai tiek noteikts no kâ viòam ir tas liekais svars? Jeb uzreiz blieþ ar to notievieðanu?
Re: badoðanâs?
20.09.2004 17:48
to Plants
Ìençtiski ir tievie, normâlie un resnie. Tievie nereti grib (bet nevar) ne druskas uzbaroties. Normâlie dzîvo un çd normâli. Resnie kïûst resnâki, ja kaut tikai paskatâs uz çdienu. Normâls var kïût par "resno" , piemçram, lietojot OK, vairogdziedzera problçmu dçï...to vçl var risinât.
Resniem jânovâjç (ja viòi to vçlas, protams) un turpmâk jâatrod savs çðanas modelis un paradumi, lai pçc tam nekïûtu vçl resnâki.
Nereti gudri resnie (kas sunim asti cels, ja ne pats) kïûst normâli t.i. normalizçjas (izmainâs?) vielmaiòa un svars paliek nemainîgs arî pagrçkojot. Jâuzmanâs gan ir.
Ja kas tie resnie, kurus par rîmâm apsaukâ, bieþi apçd daudz mazâk kâ caurbiras.
===
Re: badoðanâs?
20.09.2004 18:05
man prieks par Alsteres komentiem,nu tie ir vienmçr superjauki:):)
Re: badoðanâs?
20.09.2004 21:16
to Alstere
Piekrîtu! Laikam tâpçc tie, kam zvaigznçs rakstîts bût apetîtlîgiem arî dabû atpakaï to savu svaru, ka tas ir viòu normâls stâvoklis. Es nerunâju par tiem, kam tas ir kâdas slimîbas izraisîts. Vai tad var visus tievçt pçc vienas shçmas. Vai nesanâk, ka cilvçkus vienkârði spîdzina un jau iesâkumâ zinâms, ka rezultâts bûs nekâds.
Moa
Re: badoðanâs?
21.09.2004 09:05
Sara, cik reizes no tam cetram tu kluvi par SV goda biedru?
Re: badoðanâs?
21.09.2004 09:21
to Plants
Biju "resnâ", kïuvu "normâlâ". Bez spîdzinâðanas un pârmçrîbâm.
Sara
Re: Moa
21.09.2004 09:52
Nevienu reizi. Kâ jau teicu - sapratu, ka ðâds pasâkums nav priekð manis. Man tîk individuâla attieksme, nevis 20 cilvçki barâ stâstîît, ko es çdu un klausîties, ko un kâ çd citi, kâ arî uz jautâjumu, kâpçc jau 2 mçneðus svars stâv uz vietas saòemt atbildi: "Dzeriet vairâk ûdeni".
Moa
Re: badoðanâs?
21.09.2004 10:13
Laikam ar tevi, Sara, ir loti gruti. Ja jau cetras reizes un vel visadas citadas dietas. Protams, kaut kas jau ir jadara, lai zaudetu svaru un udens ir viena no svarigakajam lietam.
Neviena metode jau nav 100 % katram deriga.
Sara
Re: Moa
21.09.2004 10:33
Kâ jau teicu - esmu normâlâ svarâ ar citas metodes palîdzîbu. Arî ûdeni esmu dzçrusi vienmçr. Tomçr mans uzskats ir - ja gribi tievçt, tad tas ir jâdara tâ cilvçka uzraudzîbâ, kurð ir profesionâlis savâ jomâ. Es tomçr nevçlos tievçt pârdevçjas uzraudzîbâ tikai tâpçc vien, ka viòai ir izdevies nomest lieko savru.
kaza
Re: badoðanâs?
21.09.2004 16:48
Alstere
Kâpçc tikai divi gadi mînus 30? Kâpçc ne agrâk?
Re: badoðanâs?
21.09.2004 17:10
to Kaza
1. Tos + 30 neuzaudzçju vienâ dienâ.
2. Kâ jau kârtîgam cilvçkam pienâkas vainu novçlu uz 4 bçrniem, vecumu, iedzimtîbu, sliktu vielmaiòu...kamçr sapratu, ka sev palîdzçt varu tikai es pati.
3. Saòemðanâs periods: "sâkðu no pirmdienas (dzimðanas dienas, jaunâ gada, pavasara - nevajadzîgo svîtrot), bet lîdz tam vçl kârtîgi pierîðos. Un tâ neskaitâmas iterâcijas ;)))
4. Kad pieleca, ka vai nu jâsamierinâs vai beidzot jâsâk rîkoties - viss notikâs.
Tagad ir supermotivâcija - izskatos un jûtos tik forði, ka to mainît negribu nekad.
P.S. Par cik regulâri un ar diezgan lielu slodzi sportoju, tad efekts vçl pastiprinâs.
kaza
Re: badoðanâs?
21.09.2004 17:36
Nu forði. Tâtad visus tos "faktorus" var pârvarçt arî, ja tie ieilguði. Tas iedvesmo.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 21?
Ziņa: