Acu ārsts bērniem

Aizsāka MammaMamma 

MammaMamma
Acu ārsts bērniem
08.05.2012 09:30
Varbūt kāds zin kādu vietu, kur bērniem pārbauda acis bez maksas? It kā jau ir zināms, ka var poliklīnikā un vienības gatvē, bet mums tas neder - vajag nopietnāku klīniku. Līdz šim gājām uz Solomatina acu centru, bet dārgi sanāk, tur katra vizīte 25ls. Bērnam ir kaut kāda specifiska slimība, ko laikam tikai ar speciālu aparatūru var diagnosticēt un kontrolēt, jo vienības gatvē tā nodaļas vadītāja 2 gadus mums diagnozi nevarēja uzstādīt, bet solomatina acu centrā jau pirmajā apmeklējumā pateica, ka esot tīklenē vaina, kaut kādas gaismjūtīgās šūnas esot par maz, bet nu par laimi tās slimības forma ir tāda, ka neprogresē. Kādas 4 rindiņas bērns redz un parastā skola iet varēšot, bet tagad sāks iet skolā un jānes uz skolu dokumenti, un atkal vajag acu ārsta slēdzienu un man tie atkal ir 25ls, tāpēc interesējos varbūt kaut kur valsts programmas ietvaros var pārbaudīties, jo it kā to izrakstu jau ar diagnozi varētu saņemt arī bez maksas. Būtu jau jauki, ja es arī tās kontroles vizītes 2x gadā varētu valsts programmas ietvaros iziet. Ir kādas idejas?
Re: Acu ārsts bērniem
08.05.2012 15:11
Ar vecām izziņām pie ģimenes ārsta.
MammaMamma
Re: Acu ārsts bērniem
08.05.2012 16:18
Nu labi, ar veco izziņu man ģimenes ārsts to medicīnisko karti aizpildīs, bet mani interesēja arī kur varētu būt kāda klīnika, kam ir pietiekoši laba metariāli tehniskā bāze un, kur pieņem ar ģimenes ārsta nosūtījumiem. Jo, cik saparatu, tad vienības gatvē mums diagnozi nevarēja uzstādīt, jo viņiem nav tādas aparatūras kā Solomatina centrā. Neredzēju tur nevienu kompi un nevienu smalku ierīci kādas bija tajā Solomatina centrā. Interesēja vai ir arī kāda valsts klīnika, kur pieejami šie kompjūterizmeklējumi, kas nepieciešami mūsu gadījumā slimības novērošanai arī.
Re: Acu ārsts bērniem
08.05.2012 18:14
Vispār es neticu, ka Vienības gatvē nav aparatūra acs tīklenes izmeklēšanai. Drīzāk tur būs kāda cita problēma. Piemēram nolaidība vai iedomība... Bet kas attiecas uz smalkajām ierīcēm Solomatina centrā tad viņiem ir pavisam cits bizness...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 9?
Ziņa: