Gripas pote un zidisana

Aizsāka Sara 

Sara
Gripas pote un zidisana
20.09.2004 13:40
Vai varu potçties pret gripu, ja zîdu savu bçrniòu?
Sara
Re: Gripas pote un zidisana
20.09.2004 13:48
Mona
Re: Gripas pote un zidisana
20.09.2004 15:06

Pçdçjâ þurnâlâ 36,6 ârsts neiesaka potçties pret gripu.
Sara
Re: Mona
20.09.2004 15:08
Vispâr neiesaka jeb neiesaka zîdîðanas laikâ?
Mona
Re: Gripas pote un zidisana
20.09.2004 15:22
Ko saka Tavs ârsts?
Neatradu to vietu þurnâlâ, bet pçc pasaules veselîbas organizâcijas rekomendâcijâm baroðana ar krûti nav kontrindikâcija vakcinâcijai un neietekmç imînâs atbildes veidoðanos.
Re: Gripas pote un zidisana
20.09.2004 15:32
Vakcinejies. Nav nekadu problemu. Kurs pateica ka nerekomende vispar vakcineties? Ta ir viena no effektivakam metodem lai samazinatu saslimstibu ar so virusu un mazinat ta raditas komplikacijas. Ir visa pasaule atzita metode. Kada starpiba parslimot gripu un dabut imunitati uz konkreto satammu vai izdarit vakcinu?

li
Re: Gripas pote un zidisana
20.09.2004 15:39
Nekad neesmu vakcinçjusies pret gripu un nekad neesmu slimojusi ar ðo zarazu (atvainojos un tfu,tfu,tfu) - mûsu ìimene izvçlas tautas metodes, visu ziemu vicojam íiplokus. Ïoti efektîvs lîdzeklis un lçts.
Sara
Re: li
20.09.2004 15:43
Es arî kopð vakcinçjos neesmu saíçrusi ne gripu, ne ko citu.
Íiploki man principâ garðo, tik viena nelaime - ja, lai neostu elpa, var uzçst koðïeni vai ko iepûst mutç, tad no roku pirkstiem smaka nost ilgi neiet.
li
Re: Gripas pote un zidisana
20.09.2004 15:53
tâpçc mums ir izstrâdâta "tehnoloìija" kâ çst íiplokus lai nesmird elpa- sakapâjam smalki íiploku un nesakoðïâjot norijam (kâ tabletes) - pa virsu uzdzeru kefîru vai ûdeni un var iet uz randiòiem un buèoties - nekas nesmird. Un uzmanîgi rîkojoties ar nazîti arî rokas minimâli sasmçrçjas.

Turklât íiploki smarþo nevis smird.
:)
Mona
Re: Gripas pote un zidisana
20.09.2004 18:33
Bo


"36.6", 2004.septembris 35.lpp.

"Pçdçjâ laikâ...

...Pçdçjâ gadâ saaukstçðanâs slimîbu ierastâ norise mainâs, parâdâs daþâdas jaunas nianses. Iespçjams, to izraisa vakcinâcija, jo vîrusi vakcînu ietekmç mainâs. Manuprât, pret gripu masveidîgi nevajadzçtu vakcinçties; neviens no maniem pacientiem, kuriem to ieteicu, aizvadîtajâ sezonâ ar gripu neslimoja. Vakcînas vietâ iesaku lietot dabiskas izcelsmes uztura bagâtinâtâjus,fermentus, polifenolu grupas un vitamînu preparâtus."

Imunologs Dr. L.Lîcîtis
Re: Gripas pote un zidisana
20.09.2004 19:59
Visu cienu dakterim.
Bet man bija iespeja stradat NBS strukturas. Tur es redzeju kas notiek ja cilvekus vakcine masveida. Un kad nevakcine.
Mana attieksme pret vakcinu par uz 100%. Protams ka influences viruss visu laiku mutejot mainas pat vienas epidemijas laika. Bet efektivitate ir liela un pozitiva. Ta luk.

ljoti zheel!
20.09.2004 23:15
...... ka juus nezinat patiesiibu par to kaa top vakciinas........
Re: Gripas pote un zidisana
20.09.2004 23:18
Apgaismo, luudzams!
Dusma
20.09.2004 23:23
Ir taada graamata Lui Brouers: "Farmacevticheskaja i prodovolstvennaja Mafija" (zheel, ka tikai krievu valodaa) iipashi ieteicama aarstiem un farmaceitiem, bet noderees arii vinju pacientiem. Nekad muuzhaa vairs nepoteeshos.
Re: Gripas pote un zidisana
20.09.2004 23:28
Man tâdas divejâdas domas par gripas vakcinu
1) ar gripu saslimst ne visi
2) nopietnas komplikâcijas ir retas, parasti maziem bçrniem un veciem slimiem cilvçkie, ar ar nospiestu imunitâti (AIDS)
3) mirst vçl retâk
4) mçs jau tâ esam aleºìiski
5) neviens tieði nezin kâda gripa atnâks
Domâju ka vçrts vakcinçties
1)riska grupas cilvçkiem - piem. kasieres lielveikalâ - gripas laikâ saskare ar ïoti daudz cilvçkiem
2) maziem bçrniem
3) veciem cilvçkiem

Tâtad ja mazs berns iet bçrnu daºzâ un vçl kâdâ pulciòâ uz turieni brauc ar tramvaju - jâvakcinç
Jauna mâmiòa, kas sçþ mâjâs domâju, ka nav jâvakcinç.
Bet manas domas var bût subjektîvas.
Vakcinu raþotâjiem viòas bûs pilnîgi citas.
Re: Gripas pote un zidisana
20.09.2004 23:30
Shvaki, diemzheel ar to kiriljicu, nu varbuut paaris vaardos vari pastaastiit!
Dusma
20.09.2004 23:45
Nee, tas pashai jaaizlasa......... es varu tikai garanteet bezmiegu vismaz triis naktis.
Autors ir franchu zinaatnieks, mediciinas zinaatnju doktors, kas ar neapstriidamiem faktiem pieraada to, ka muusdienu mediciinas "galvgalii" staav dazhi, bet aarkaartiigi ietekmiigi farmaacijas biznesa oligarhi, kuru rokaas gan politikji, gan valdiibas gan arii mediciinas iestaazhu vadiitaaji ir tikai marionetes. Taa rezultaataa nevienu neinteresee cilveeces patiesais veseliibas staavoklis. Esi mieriiga un guli raama, naakoshais gripas viiruss jau ir "nogaajis" no konveijera:)
Re: Gripas pote un zidisana
20.09.2004 23:52
Pienjemu, ka Lui k-gs jau baro taarpus!
Man arii liekas, ka razhotaaji par visaam vareem censhas mums ieskaidrot, ka mees visi esam neglaabjami slimi visu laiku un, ka mums non stopaa ir jaarij visaadas drapes! Kaut vai televiizija! Nebiju ljoti ilgi skatiijusies telljuku un tagad ko es redzu - reklamee vienus vieniigus medikamentus, pirmajaa vakaraa es gaaju guleet ar lielu neomuliibu! Veee!
Bet tas, ko Tu raksti izklausaas peec x-failiem!
Vaiva
Re: Gripas pote un zidisana
20.09.2004 23:53
Pçc personîgas pieredzes varu teikt, ka pat gripas vakcîna nepasargâ no saslimðanas ar gripu. Saslimu, un ïoti smagi. Ïoti. Vârguïoju ilgi. Nekad vairs nepiekristu ðim pasâkumam. Bet, tâ ir tikai mana pieredze.
Re: Gripas pote un zidisana
21.09.2004 00:02
Nu es jau arii nevakcineetos ne taa, ne arii shitaa!
Kameeer organisms nopuulaas ar A viirusa antivielu izstraadaashanu, viens meerkakjis ievazaa pavisam neprognozeetu gripu, kas ir ieguuta perversaa kopiibas aktaa ar kjiinieshu vistaam!
Vaiva
Re: Gripas pote un zidisana
21.09.2004 00:05
Dusma

Tu ðovakar tâda seksuâli patriotiska:) Pat gripâ saskati pikantas lietas.
Re: Gripas pote un zidisana
21.09.2004 00:09
Jaa, man shodien ir elektrisks gariigais!:)
Laikam buus jaasanjemaas un jaaiet guleet!:/
Nu to ko es izlasiiju..... oi.... visiistaakie xxx-faili :)
Godaatie aarsti, vai Juus pashi vakcineejaties pret dazhaadiem viirusiem? :)
Vaiva
Re: Gripas pote un zidisana
21.09.2004 00:12
Chingizhan

Un kas tu bûtu, ârsts samouèka? Sabiedçsi te visus.
Vaiva
21.09.2004 00:57
Vai jaabuut samouchkai, lai kaut ko uzzinaatu, iemaaciitos?
Sabiedeet nebija mans meerkjis, meerkjis bija - atklaatiiba! Sen zinaams teiciens no beernu dienaam - taisniiba aciis kozh.... :)
Kursh medikjis pats iet poteeties? Kursh medikjis rij optom zaales?
Vaiva
Re: Gripas pote un zidisana
21.09.2004 09:40
Èingizhans

Tu tâds varens tikai lîdz brîdim, kad veselîba tâ saðíobîsies, ka bez daktera un zâlçm nu nekâdi nevarçsi. Nespïauj akâ, ka vçlâk paðam nav jâdzer.
Ar sportu un pareizu çðanu (kuru piekritçja esmu) var uzlabot tikai savu tehnisko stâvokli, bet slimîbas, diemþçl, izârstçt nav iespçjams.
Es potçjos.
Cingizhan, ja gribi, ko teikt, saki, neko nevar saprast no taviem mâjieniem. Vakcînu raþoðanâ, cik man zinâms, nekâ biedçjoða nav.
bo
21.09.2004 11:25
Nav, nav nekaa biedeejosha. Biedeejoshaakais ir tas, ka vispirms tiek izgudrots viiruss........ turpat, blakus istabaa, kur vakciina:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 6?
Ziņa: