vitamiini

Aizsāka datorikjis 

datorikjis
vitamiini
20.09.2004 14:24
Gribeeju jautaat, vai ir te kaads, kuram ari ir darbs telpaa ar daudz datoriem, varbuut varat ieteikt vitamiinus vai veel kaadu liidzekli, kaa mazinaat nogurumu peec darba, juutos dikti noguris.
ineshuks
Re: vitamiini
20.09.2004 14:25
Fiziska izkusteeshanaas peec darba, lai kustas ne tikai smadzenes un roku pirkstinji :-)
datorikjis
Re: vitamiini
20.09.2004 14:38
Ak cik teicama doma!!! Nu zinu jau zinu, ka vajag fiziskaas aktivitaates, bet ne vienmeer tas ir iespeejams. Vai tad tieshaam nav nekaa laba izdomaats taadiem kaa es?
Re: vitamiini
20.09.2004 14:51
Ja tieðâm to vçlies, fiziskâm aktivitâtçm laiku vienmçr var atrast. Kaut vai atsakies no braucamajiem un staigâ kâjiòâm. Atrunas vienmçr var atrast.
Ja kas, tâs aktivitâtes ietaupa laiku uz uz darbaspçju paugstinâðanâs rçíina.
Pârbaudîts.
ineshuks
Re: vitamiini
20.09.2004 15:18
Bez fiziskaam aktivitaateem vitamiini vien nogurumu diemzhel nepadziis. Un taa kaa nekas labaaks taadiem kaa Tu nav izdomaats, tad buus vien jaakjeraas pie teicamaas domas realizaacijas dziivee.
li
Re: vitamiini
20.09.2004 15:55
Es nopirku melleòu ekstarkta kaspulas - it kâ acîm, bet paðai arî labâk. Vitamîni visi ir vajadzîgi- nopçrc kâdus kompleksos vitamînus (Vitiron-padârgi bet esot gana labi).
datorikjis
Re: vitamiini
20.09.2004 15:59
Nu re, vismaz kaut kas. Ar taam staigaashanaam ar kaajaam ir arii savi miinusi, tie prasa daudz briivaa laika, attieciigi arii no miega tiek nonjemts laiks, taa kaa runga ar diviem galiem.
Re: vitamiini
20.09.2004 16:03
Mazâk noguruma + vairâk dabiskas enerìijas = mazâk miega nepiecieðams :))
Bet vitamîni, protams, arî.
Re: vitamiini
20.09.2004 16:09
Veseliibas kjiila ir mazaak dirneet pie datora!!!
Mans viirs ir datorikjis un tas ir tas pats kaa kad viira vispaar nav!:)
Jaaprot dziivee sadaliit prioritaates, jaasaprot, ka visu taapat nevar paspeet, tapeec jaaizveelaas (peec pamatvajadziibaam) dazhas svariigaas lietas un viss paareejais jaaizmet no galvas!
Pie pamatvajadziibaam pieskaitaamas taadas lietas kaa veseliigs pietiekami ilgs miegs, fiziskaas aktivitaates un veseliigs eediens!
Vari meegjinaat 1x 2 nedeeljaas uztaisiit dienu bez datora un to laiku veltiit savam fiziskajam kjermenim!
Re: vitamiini
20.09.2004 16:13
Hei! Dusma! Tu piedâvâ neit uz darbu vienu reizi nedçïâ?!
aija
Re: vitamiini
20.09.2004 16:15
Mila uz datoru loti labi apvienojama ar kadu sporta veidu, kas patik.. Mans draugs ir programmetajs. Parnak no ofisa, paed un turpina darbu majas "ofisa"... uh, cik kasku no ta nav radusies... nu ja, bet tas jau nav par temu.
Tak nak ziema, tad jau driz vares slepes nemt roka un uz kalnu prom vai pa lidzenumiem, ja netik kalnu slaloms.
Nu bet tagad tak ar var atrast kadu sportinu, kas patik, vai tad ne? Nav neviena drauga, kas spele futbolu, basketbolu regulari?? Kur Tu varetu piebiedroties... Sakuma vajag jau tikai gribasspeku un piespiest sevi aiziet tas 2 stundinas nedela kaut ko padarit....
datorikjis
Re: vitamiini
20.09.2004 16:15
Ja darbs ir datorklase, tad no taa piecas dienas nedeeljaa nevar izvairiities + protams arii shaadi taadi darbi maajaas veicami pie datora. Nu tas nav tik vienkaarshi. Kaut kaa taa naudinja ir jaapelna. Bet protams es piekriitu, ka fiziskaa aktivitaate uzlabi pashsajuutu.
Re: vitamiini
20.09.2004 16:17
Manas darbadienas 6-8-12 h, daþreiz arî brîvdienas, arî tiek pavadîtas pie datora.
Tikai par nogurumu nesûdzos.
Re: vitamiini
20.09.2004 16:18
Plant, vai Tu arii esi datorikjis? :)
Ir tak sestdienas un sveetdienas, kad paarsvaraa cilveekiem tomeer nav jaaiet uz darbu! Piedaavaaju 1x2-aas nedeeljaas (kaadaa sestdienaa vai sveetdienaa) vienkaarshi tajaa dienaa neiesleegt datoru!
Cilveeks, kas sevi sauc par datorikji, seezh pie datora 24h diennaktii, katru dienu 365 dienas gadaa!
Re: vitamiini
20.09.2004 16:22
to Dusma
Izskatâs, ka mums definîcijas nesapas. Es ar "datorikjis" saprotu cilvçku, kam maizes darbs saistîts ar datoru. Jo vairâk grib maizîti, jo vairâk klabina taustiòus... Man tâ ir. Bez datora ne soli. Ar programmçðanu tas nav saistîts.
ineshuks
Re: vitamiini
20.09.2004 16:28
Un taads darbs, ka ne briidi nevar fiziskaam aktivitaateem veltiit laika truukuma deelj? tad es vairaak piekriitu dusmas definiicijai.
Re: vitamiini
20.09.2004 16:33
A es nesûdzos par fizisko aktivitâðu trûkumu. Man ir. Ìimenç ir tikai datoriíi. Un lai atkarotu savu vietu pie datora mâjâs, ir jâpielieto rupjð fiziskais spçks apvienojumâ ar morâlo iespaidoðanu. Labs treniòð!
Re: vitamiini
20.09.2004 16:43
Mans ieteikums iiss un pamatots pietiekoshi, lai pieveerstu tam uzmaniibu: ja tev nav iespeejas katru dienu poastaigaaties svaigaa gaisaa ( ne jau pa Riigas ielaam, protams, bet mezhaa vai gar juuru), tad izeja ir lietot FitLine Activize - B grupas vitamiinu dzeerienu, kas tavam organismam piesaista par 10% vairaak skaabeklja. Sho dzeerienu lieto speciaali taados gadiijumos, kaads ir tavs - nogurums, paargurums, nespeeja koncentreeties. Viss, ko varu ieteikt - uzraksti man un es tev nosuutiishu shii produkta aprakstu. Ar cienju un veelu veseliibu!
Re: vitamiini
20.09.2004 16:50
Izsmeejos liidz asaraam!:))))
Protams, ka sports pietiek, ja vakaraa gjimene pielieto vardarbiibu viens pret otru, lai tiktu pie datora!:)
Tikai neapvainojies, luudzu, labi!?
Taustinju klabinaashana non stopaa ir laba lieta, tikai jaaskataas, ka ienaakumi no klabinaashanas ir balansaa ar mediciinas izdevumiem par sabojaatu veseliibu!
Un lai man neviens nestaasta, ka cilveeks var produktiivi straadaat bez paartraukuma, atpuutas un fiziskaam aktivitaateem!
Tas man atsauc atminjaa laikus, kad govis deva 800% lielaaku izslaukumu nekaa plaanots...:/
Re: vitamiini
20.09.2004 16:51
"kas tavam organismam piesaista par 10% vairaak skaabeklja" - Kâ to saprast? Es staigâðu apkârt un saistîðu skâbekli? Man ko treðâ elpa atvçrsies?
Re: vitamiini
20.09.2004 16:55
Skaabeklis par daudz arii ir kaitiigs! Tiesha taapat kaa paaraak daudz uudens var buut indiigs un pat nogalinaat!
Kordij, man griberetos redzeet kaadu kjiimijas formulu, kaa tad shii piesaiste notiek shuunu liimenii, luudzu!
Re: vitamiini
20.09.2004 17:01
to Dusma
Tâ nav vardarbîba, tâ ir stratçìija un taktika. Kâdreiz sanâk skriet: kurð pirmais. Kâdreiz spieðanas vingrinâjumi: fiziski izspiest konkurentu no krçsla pie datora. Kâdreiz prâta vingrinâjumi: izdomât neatliekamu nodarbîbu tîkotâjiem atòemt man kompi (piezvanît uz mobilo telefonu tam, kas okupçjis kompi, noslçpt televîzora pulti u.c. paòçmieni)Galvenais, ka katru vakaru jâizdomâ ko jaunu, uz veciem jokiem neiekrît.
ineshuks
Re: vitamiini
20.09.2004 17:02
Un iisti datorikji- makaronmuskulji saberzee rokas. Hip- hi-urraa! Bez vingroshanas buus viss shtokos, pietiek tikai jogurtu vai ko tur apeest. Sviesc. bet, kur aitas, tur cirpeeji.
Re: vitamiini
20.09.2004 17:05
ti ineshuks
Îstiem datoriíiem ir netikai makaronmuskuïi, bet arî ïoti augstas pieres un darba tulzna vçdera apvidû, kâ arî problçmas ku! jomâ. Re cik daudz var ârstçt!.
Re: vitamiini
20.09.2004 17:24
Hmm...Plant, nu tad Tev iet taapat kaa man! :)
Es tikai sestdienaas, sveetdienaas censhos kompim iet ar lielu liikumu! Un mans viiruks mani parasti izkonkuree no maajas datorkreesla, jo vinsh ir maajas iistenais un patiesais datorfriiks nu vai homo computerus!
Un veel makaronmuskulji slimo ar visaadaam muguras krikaam, tas Tev aizmirsaas!:)
Tapeec jau es arii ierosinu vismaz 1 dienu pa 2 nedeeljaam datoru nemaz neiesleegt, zinu, ka tas var izraisiit leerumu psihologjisku probleemu, vajaashanas maaniju un dazhaadu vecu fobiju atjaunoshanos, bet nu vismaz vareetu tak pameegjinaat!:)
===
Re: vitamiini
20.09.2004 18:43
medâlis Aijai,Fanijai,Kordijai par neatlaidîbu.Varbût tur ir vçl man nezinâmi "segvârdi".
datorikjis
Re: vitamiini
21.09.2004 10:16
izskataas, ka te vairs nav ko piebilst, teema ir izrunaata krustaam shkjeersaam. Taatad visam jaabuut ir balansaa! :)
Re: vitamiini
21.09.2004 10:37
to datorikjim
Visam jaabuut balansaa. Bet cilveeki vien esam un nespeejam buut ideaali. Svariigi ir to apzinaaties un piedot/akcepteet arii savu vaajumu reizeem.
Alstere piipee ;)))
datorikjis
Re: vitamiini
21.09.2004 11:10
ir taa, ka pie mums te Latvijaa nekas vairs nav balansaa. Kaut kaa aju ar to ir jaasamieerinaas un jaadziivo taalaak.
to datorikjis
21.09.2004 11:22
Es pati esmu bijushais datortaarps un zinu, ka vitamiini patieshaam ir jaalieto, jo darbs pie datora bojaa ne tikai redzi, bet arii nelabveeliigi ietekmee cns, sakropljo mugurkaulu, pasliktina aadas staavokli - taa paliek kaa papiirs uttutjp. Un dotajaa mirklii pie datora bez vitamiiniem vispaar neseezhos. Un man pofig, ko te visi bljaustaas - juutos labi un netaisos samierinaaties ar to, ka cilveekus paarpiichkaa ar zaaleem pataisot par vrakiem jau jauniibaa.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 4?
Ziņa: