gaidiishanas laiks

Aizsāka dzex 

dzex
gaidiishanas laiks
20.09.2004 16:15
shausmiigi gribas sexu.. draudzene aizbraukusi komandeejumaa un es jau tresho nedeelju dziivoju bez sexa... Nebiju domaajis ka tas buus tik gruuti.. zinaaju ka nebuus viegli bet tas tieshaam ir gruuti... Pastraadaat nevar visu laiku tik domaaju kaa man gribas mileeties.. shausmas.. kaa lai izaarsteejas?
mjaa
Re: gaidiishanas laiks
20.09.2004 16:24
Tu taèu esi vesels.
Pastrâdâ ar rociòu.....
ineshuks
Re: gaidiishanas laiks
20.09.2004 16:27
seksuaalo energjiju it labi var sublimeet cita veida energjijaa- teiksim, razhiigi pastraadaat :-)
nozibini un miers - bûsi tîrs draudzenes priekðâ un paðam spriedze nost :)
Kaija
Re: gaidiishanas laiks
20.09.2004 21:29
Ja galîgi nevari izturçt, varu uzaicinât pie sevis.
Re: gaidiishanas laiks
20.09.2004 21:30
Kaija , Kaija ...
Re: gaidiishanas laiks
20.09.2004 21:31
Cilvçks kas pieradis pie regulâra seksa var iegût arî problçmas ja ilgâku laiku atturas.
Vai nu jâiet meitâs vai kâ tur teica dzçrvene - nozibini, kâ ticîba atïauj.
Kaija
Re: gaidiishanas laiks
20.09.2004 21:35
Otto, Tavuprât, nevajadzçja izteikt piedâvâjumu? Bet, ja puisim tik grûti kâ viòð pats saka? Es jau neuzbâþos, tâ taèu ir viòa paða izvçle.
Re: gaidiishanas laiks
20.09.2004 21:37
Kaija, kas grib paartikt no sveshaam eedienu atliekaam...

Bet puisim iesaku ar steigu apmekleet sporta zaali vai briivdienaa izbraukt ar riteni vai palasiit kaadu aizraujoshu graamatu nu un protams nesmaadeet to, ko pats sev vari sniegt!
Aaa, jaa, un paraadi tai maitu lijai kaijai garu meeli!:)
Re: gaidiishanas laiks
20.09.2004 21:50
Dusma !
Nesodi un netiksi sodîta
Re: gaidiishanas laiks
20.09.2004 21:51
Kaija
Vai tad es teicu ka nevajag.
Es tikai noðûpoju galvu un pateicu: Kaija, Kaija.
Mani atkal lamâs, bet es jau arî ietu meitâs.
Man vispâr sieva arî 3 nedçïu nav mâjâs....
---
Re: gaidiishanas laiks
20.09.2004 21:52
sabîdiet!:)
Re: gaidiishanas laiks
20.09.2004 21:55
Nç nç . Es par vecu, lai uzsâktu apgût, kâ to lietu dara trijatâ.
Re: gaidiishanas laiks
20.09.2004 21:56
Nesodu! Taa ir tikai sausa fakta konstataacija!

Bet ja godiigi - ja shaadus cilveekus redz dabaa un darbiibaa, tad manas izjuutas var raksturot, kaa pie pazoles pielipushu sveshu koshljeni.

Man princips ir augstaaks par skapi!:)
nu gan
Re: gaidiishanas laiks
20.09.2004 21:58
grûti ar tâdiem principiem, mçs tâdi vienkârðâki.
Re: gaidiishanas laiks
20.09.2004 22:00
Atkal sodi.
Kaija
Re: gaidiishanas laiks
20.09.2004 22:05
Otto, nevajag. Dusma vienkârði ir ïoti uzticîga savam vîram. Tas taèu ir lieliski un tâ tam arî bûtu jâbût. Dusma, es uz Tevi nemaz neapvainojos. Tu droði vien esi ïoti jauka un mîïa sieviòa savam vîram. Lai jums abiem veicas!
Re: gaidiishanas laiks
20.09.2004 22:05
Ja lietas uztver personiski, tad pat acs piemiegshana ir kaa blieziens no lielgabala!:)
Nenosodu, vienkaashi man nepatiik taada taktika!
Uzskatu, ka striikjeeshanaas ap kaiminja seetas mietu ir lieka laika teereeshana!:)
Bez tam nav smuki kaardinaat cilveeku, ja skaidri redzams, ka vinsh ir "nestabilaa" dveeseles staavoklii, tas ir leeti! Bet ja gribi izaicinaajumu, tad pameklee cietaakus riekstus!;)
Re: gaidiishanas laiks
20.09.2004 22:08
Tad tu mani nosistu.
Man atkal tâ patîk ar acîm paspçlçties un sasmaidîties ar katru sievieti, kas nâk pretîm.
Re: gaidiishanas laiks
20.09.2004 22:17
Es arii smaidu un citreiz nolaizhu acis, bet citreiz pacelju vienu uzaci, citreiz nekautriigi skatos aciis un izturu slaveno pauzi, bet tas viss ir speele un ir interesanti, erotiski, uzbudinoshi!
Bet vienkaarshi uzaicinaat pie sevis - nu nee!:)))) Tad jau zuud speelei jeega un kaifs! Taa taas lietas nenotiek (arii ne Madisonas tiltos, kas Tev ja pareizi atceros ljoti patiik)!;)
Re: gaidiishanas laiks
20.09.2004 22:23
Ðausmîgi patîk.
Visam savs klaiks un sava vieta.
Un ja sieva komandçjumâ tad tieði nevajag smaidît un skatîties acîs, tad vajag .....
Kaija
Re: gaidiishanas laiks
20.09.2004 22:26
Dusma, Tu kaut ko nedaudz sajauci. Ja man bûtu doma ienâkt ðî puiða dzîvç un kïût par mîïâko, tad iespçjams arî bûtu ðâdu skatienu spçles un vçl visâdi citâdi pavedinoðie triki. Iespçjams, ka Tu vienkârði nezini par ko iet runa.
Re: gaidiishanas laiks
20.09.2004 22:30
Ka pateica 2.sl.vadosais kirurgs - meitenes dazadas, bet caurumins jau fiziologiski jau baigi neatskiras.... )))))

Mainam temu?

Sodien bija izsaukums. Epileptikis bija pie stures un ar vinu notikas leikme. Nobrauca no cela kreisaja gravi. Izgaja no masinas, pagaja dazus metrus, nezin kapec, no cela un nogazas. Ne parasta lekme bet epileptisks stavoklis. Neadekvats... nanjaaaaa

Vai drigs epileptikiem dot tiesibas?

Re: gaidiishanas laiks
20.09.2004 22:32
tçma bija kodarît kad gribas sex, nevis par epileptiíiem:)
Re: gaidiishanas laiks
20.09.2004 22:39
:)))) Atljausiet pasmaidiit! :))))))
Izteikshu mineejumu: Tu vinjam gribeeji piedaavaat kopiigu biblioteekas apmekleejumu, lai mekleetu atbildes uz meeness ietekmi vistu deejiibai???
Tad buutu citaads teksts: ...

Raimonda teema - kapeec man likaas, ka peec taa gadiijuma, kad trolljuku epileptikjis no Vanshu tilta iestuureeja liktenjupee, tad aizliedza, bet laikam tas attiecaas tikai uz sab. transportu?:/
Re: gaidiishanas laiks
20.09.2004 22:42
Viòa piedavâja kaut ko ïoti vienkârðu, bez smaidiem, bez acîs skatîðanâs, bez skûpstiem uz lûpâm u.t.t.
Re: gaidiishanas laiks
20.09.2004 22:42
Ai nu vas )))))) ))) ))) )))) )))

Re: gaidiishanas laiks
20.09.2004 22:44
Iesu pie savejas gultina.....cucat.

Kaija
Re: gaidiishanas laiks
20.09.2004 22:45
Labi, vairâk ðo tçmu nekomentçðu, savâdâk Dusmai sâksies histçrija. :) Ja ðî topa autors vçlçsies, viòð pats mani sameklçs. Ðíiet, ka Otto vienîgais zin par ko iet runa. Visiem - ar labu nakti!
Re: gaidiishanas laiks
20.09.2004 22:45
bet ko lai dara tie, kam savçjâs ceïo:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 23?
Ziņa: