pohas(galvassapes)

Aizsāka galva 

galva
pohas(galvassapes)
15.06.2012 21:14
Kāpēc dažreiz no pohām nākamā rītā galva sāp līdz pat vakaram? bieži vien tā, ka deniņos viena puse sāpīga
galva
Re: pohas(galvassapes)
16.06.2012 13:17
Vai tas var būt saistīts ar kaut kādu asinsspiedienu paaugstinātu? agrāk tā nebija, bet pēdēja pusgada laikā ir tā, ka pat no 2-3 aliņiem mēdz sāpēt no rīta galva. Reizēm izdzeru pat vairāk un nesāp, reizēm izdzeru maz un sāp. Varbūt tas saistīts ar to, ka esmu pasācis dzert viņus lēnā tempā nevis ātri un bieži sāku ap pusnakti (tātad ne īpaši ilgi pirms gulētiešanas). Bet tā vispār gandrīz katru dienu sanāk kādus 2 aliņus iedzert. Nekad daudz nedzeru, jo parasti beidzas ar vemšanu, tādēļ tā pieņemās devās cenšos. Ja dzeru šnabi, tad parasti ~0,7 uz 2 cilvēkiem nevis viens pats.

Par to asinsspiedienu izlasīju, ka to normalizēt varot ar daudz gaļas ēšanu un tomātu sulu.

Varbūt vēl kaut ko varat ieteikt? Varbūt arī man nav paaugstināts asinsspiediens, pat nezinu.
galva
Re: pohas(galvassapes)
16.06.2012 13:19
Vai tas varētu būt arī saistīts ar to, ka dzeru parasti naktīs? tad kad esmu to darījis pirms kādiem ~21:00, tad it kā galva nav sāpējusi. (vismaz neatceros tadu gadijumu)
Re: pohas(galvassapes)
16.06.2012 14:53
katru dienu dzert tacu na veseligi (vispar tas nav veseligi). Ja visu dienu tiek stradats un tad pec tam vel dzerts organisms tiek parslogots, jacinas ar nogurumu un vel pret alkoholu. Galvassapes liecina par to ka kkas nav kartiba ka organismam gruti!
Re: pohas(galvassapes)
17.06.2012 12:47
Pēc katras izdzertās glāzes pa virsu 1 glāze ūdens un būs daudz, daudz labāk!
Vecākiem vakar bija kāzu jubileja, iedzeru uz viņu veselību tikai vienu mazo šņabja glāzīti ar 35% ķiršu - šokolādes liķieri, nākamajā rītā sāk vēders mocīt un jūtu, ka jāskrien uz toleti vemt, ta turpinājās visa nākamā diena, vedersapes, galvassāpes un vemšana. Esmu pārsteigta, ka pēc vienas glazites šādi izvērtās mana nākošā diena! Tas ir rmāli, ka nākamajā dienā ik pēc dažām stundām tā bija javemj? Jo īpaši pēc vienas izdzertas glazites?
Re: pohas(galvassapes)
02.09.2013 10:47
Var būt. Jāanalizē,kas tika ēsts. Vemšana un caureja norāda uz saindēšanos.
Re: pohas(galvassapes)
02.09.2013 10:49
galva Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Vai tas var būt saistīts ar kaut kādu
> asinsspiedienu paaugstinātu? agrāk tā nebija,
> bet pēdēja pusgada laikā ir tā, ka pat no 2-3
> aliņiem mēdz sāpēt no rīta galva. Reizēm
> izdzeru pat vairāk....
...
Lai skaidrāk un labāk varētu dot padomus,vajag tavu dzimumu, vecumu ,svaru un augumu. Vai ir slimots ar aknu slimībām?
Ir aizdomas par nopietnu aknu mazspēju.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 9?
Ziņa: