Spondiloze

Aizsāka spranda 

Re: Spondiloze
19.03.2011 19:38
Labdien! Esmu slimnieku ierindā, pirms nedēļas rentgena atbilde, spondiloze. Skaidrs kā diena, ar to nevar dzīvot , bet var sadzīvot. Sakiet lūdzu kas zināms par apiterapiju, bišu dzēlieni sāpošās vietās?
Upsman
Re: Spondiloze
19.03.2011 19:42
Es taisu masāžu, JUMEIHO, bioģenētisko, segmentāro . Varētu līdzēt, man pašam arī derētu, bet nav kam.:(
Re: Spondiloze
21.03.2011 19:39
Nu ar masāžu šajā gadījumā netiks līdzēts - tikai fizioterapija vai ķirurģija.
Ieeva
Re: Spondiloze
24.03.2011 12:14
Viss ko Tu saki, liecina, ka maz vingro. Ja gribi lai paliek labak, saņemies un piespied sevi vingrot. Bet tā kartīgi, tā lai grūti, lai pec vingrosanas juti, ka tev ir arī muskuļi. Tad sāpēs mazāk, vai nesapēs nemaz, ja nepacelsi kādu smagumu. Un pat ja brīžiem ar kas iesāpēsies, tad noteikti nebus tik traki.
Jo tiešām, labāk nebūs, tikai sliktāk, jo mes novecojam. Saņemties kārtīgi vingrot, ir ļoti grūti, piekrītu.
Vislabāk to darīt pie profesionāļiem un kopā ar viniem. Veselības centrs 4, vai Rakstnieku poliklīnika, arpus Rīgas, Ķemeru reh,centrs vai Baltezera reh.centrs. Visur ir pieņemamas cenas, grupu nodarbības un profesionāli pasniedzēji.
Bet ja vingrošana vienalga nelīdz, tad dodies uz TOS dakters K.Ruks, vai Gibners.
Veiksmi :)
lize
Re: Spondiloze
25.03.2011 14:21
Es ietektu mazāk slodzes vairāk atpūsties.Un masāžas ļoti palīdz.
Labdien!!

Kuzņecova aplikators (yoga mat) apvieno akupunktūru un adatterapiju. Domāts individuālai lietošanai. Lieto sāpju noņemšanai muskuļos, locītavās un mugurkaulā, kā arī sirds-asinsvadu, elpošanas, nervu, kuņģa-zarnu trakta u.c. sistēmas darbības uzlabošanai. Tostarp arī darba spēju uzlabošanai un atjaunošanai. Kuzņecova aplikatora darbība ir balstīta uz vietējās kairinošās darbības, kuru nodrošina asās plastisko elementu šķautnes. Aplikatora adatas iedarbojas uz ķermeņa akupunktūras punktiem, kā rezultātā uzlabojas asinsrite, paaugstinās kopējais muskuļu tonuss.

Slimību spektrs, kuras var ārstēt ar Kuzņecova aplikatoru, ir diezgan plašs. Tā ir osteohondroze, kā arī citas izcelsmes sāpes mugurā, galvassāpes, artroze, sāļu nogulsnēšanās locītavās, bezmiegs, aptaukošanās un daudz kas cits. Pie tam nav blakusefektu, to var izmantot dažāda vecuma cilvēki. Kuzņecova aplikatoru var izmantot, lai:
paātrinātu darbaspēju atjaunošanu ražošanas, ikdienas, sporta apstākļos
uzlabotu ādas elastību un atjaunotu normālu tonusu
uzlabotu venozo asinsriti
normalizētu miegu un noņemtu stresa stāvokli
samazinātu tauku uzkrājumus, pateicoties virsējo audu asinsrites uzlabošanai
uzlabotu locītavu kustīgumu
noņemtu sāpju sindromu mugurkaula muskuļaudos (iedarbojoties uz sāpju zonu)
novērstu galvassāpes
uzlabotu dzimumaktivitāti

Lai iegādātos aplikatoru Kuzņecova, lūdzu, rakstiet uz e-pastu: aplikator.kuznecova@gmail.com 1 aplikatora cena – 12 Ls.
Mugura
Re: Spondiloze
05.05.2011 20:20
Spondiloze ir starp mugurkaula skriemeļiem iespiesti nervi, bet kad tie ir iespiesti, tad agrāk vai vēlāk tie iekaist.
Galvenā vaina ir mugurkaula muskuļu nepietiekamība, jo ap mugurkaulu ir jābūt muskuļiem, kas to skeletu satur kopā, pretējā gadījumā arī rodas tā spondiloze, un var vēl būt disku izslīdēšana, disku trūce, un tml.. Tos muskuļus vajagot ar speciāliem vingrojumiem trenēt, vienlaicīgi pieaudzējot muskuļu masu ar speciālajām proteīnu saturošajām uzturvielām.
Re: Spondiloze
06.05.2011 00:16
Tev varētu palīdzēt tikai ar terapētiskiem līdzekļiem. Tikai lūdzu nelietu antibjotikas, zāles utt.
Tas taču ir mugurkauls. Mugurkauls ir viena no svarīgākajām cilvēka detaļām. Var mēģināt adatu terapiju, bet daudz efektīvāk tevi varētu izārstēt ar gaismas terapiju. Ja interesē, raksti vēstuli. Zinu cilvēku, kam ir izārstētas diezgan komplicēti defekti mugurkaulā...
Nezinu, vai Rīgā var sarunāt procedūras, jo principā tas ir komerciāls pasākums tikai izplatot aparatūru, kas arī kko maksā, bet tici man, ir tā vērts. Bet, ja interesē, es varu painteresēties par iespējamajām procedūrām... varbūt vajadzēt pabraukāt kādu mēnesi, 3x nedēļā ārpus Rīgas uz Saulkrastu pusi.
Re: Spondiloze
18.05.2011 14:15
Sveiki varat paskaidrot siikaak,ko tas noziimee taa i mana diognoze mugurai. vTH5-vTH12nelieli sponilofiiti.vTh12-VL3 neliela rotaacija pa kreisi.
Spondiloze
20.03.2012 15:47
Man ir tikai 18gadu un visu mūžu jau esmu sūdzējusiespa galvas un muguras sāpēm...
Man ir 2un 3 skriemeļi saauguši kopāun ārsts teica ka tur vairs neko nevarot izdarīt... bet sāpes ir mokošas...
Gan naktīs, dienā, sēžot ,guļot, skrienot- visu laiku kaukas sap... sāp galva, rokas, kājas, mugura, locītavas, pasliktinās redze un palielinās stresa līmenis...
Neaprotu ko lai dara... Kā lai dzīvo ar tādu domu ka ārsts pasaka ka tur neko vairs nevar darīt...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 13?
Ziņa: