Smeekjeeshanas paartraukshana

Aizsāka Irony 

Veelos paartraukt smeekjeet. Iemeslu ir ljoti daudz un veeleeshanaas milziiga, tachu bailes, ka buus ljoti gruuti - arii. Luudzu, padalieties pieredzee, kam tas ir izdevies. Vai bez gribasspeeka (uz ko es nepaljaujos), ir arii citi liidzeklji?

Re: Smeekjeeshanas paartraukshana
20.09.2004 19:43
Es atmetu piipeet - vienaa dienaa nometu un viss!
Viirs skatiijaas uz mani un peec nedeeljas peec "ruksiishu" principa arii atmeta.
Man staazhss 10 gadi (paka dienaa), viiram vairaak kaa 10 gadi!
Galvenais ir gribasspeeks, neliidz nekaadi plaaksteri ne arii citas mulkjiibas.
Man ljoti patika graamata Alens Karrs "Kaa viegli atmest smeekjeeshanu"!
Ja padarbinaasi mekleetaaju, dabuusi interesantas diskusijas par sho teemu!

Veelu veiksmi!
Re: Smeekjeeshanas paartraukshana
20.09.2004 19:51
Nekâdu problçmu, ir daudz blakus lîdzçkïi, es daþus pamçìinâðu uzskaitît.
Visvieglâk atmetas pçc infarkta vai insulta.
Vçl parasti âtri atmet tie, kam kâdu no kâjâm amputç un piesola arî otru nogriezt, kad nav abu grûti ratiòos nosçdçt.
Balsenes vçþâ slimnieki arî parasti uzreiz atmet, viòi elpo pçc operâcijas caur caurumiòu kaklâ, tur cigareti grûti iespraust
Plauða vçþa slimnieki neatmet, jo tur neko vairs nevar labot , par vçlu, parasti gada laikâ nomirst.

Tâ kâ ja nesanâk tagad, tad vajag pagaidît kâdus gadus 20-25 un kâds no ðiem lîdzekïiem bûs klât (bezmaksas - tam mûsu laikos ir liela nozîme).

P.s. Es pats smçíçju. Varbût tomçr atmest ?
nu gan
Re: Smeekjeeshanas paartraukshana
20.09.2004 19:54
vai otto ir atgriezies?
Re: Smeekjeeshanas paartraukshana
20.09.2004 20:00
Garâm skrejot
Re: Smeekjeeshanas paartraukshana
20.09.2004 20:00
Vai vajag ?
Re: Smeekjeeshanas paartraukshana
20.09.2004 20:12
to otto
Vari biezak ieskriet )))

to Irony
Te ir vajadziga tiki viena zale - raksturs )))

Vieglak amest ir kad morga redzi kas notiek ja neatmet. Pats ta beidzu pipu darbus. )))

Ieteikums. Saruna ar patalogoanatomu (par naudinu visu var), aizej un paskaties. Efekts bus labs )))

Veiksmi cina ar cigareti.

Re: Smeekjeeshanas paartraukshana
20.09.2004 20:22
to Otto - protams ka vajag. Man taa urologijaa kaa Kiinas aabece.... :))

nu gan
Re: Smeekjeeshanas paartraukshana
20.09.2004 20:24
otto - vajag, bez tevis kaut kas pietrûkst.

autorei - par tçmu runâjot - ja ir motivâcija, tad atmest nav grûti. man personîgi ar plâksteriem pîpçt gribçjâs vçl vairâk kâ parasti.
Zane
Re: Smeekjeeshanas paartraukshana
20.09.2004 20:41
Cik labi ka OTTO ir atgriezies!
mamma
Re: Smeekjeeshanas paartraukshana
20.09.2004 20:55
nebûtu slikti,ja íirurgs amatieris ku! arî atgrieztos.Bet visu jau nevar gribçt:)
arî es esmu tajâ periodâ, kad metu nost smçíçðanu, viegli nav. Es sapratu, ka vienas dienas laikâ to neizdarîðu, tâpçc no 10 cigaretçm dienâ esmu nonâkusi lîdz 3, arî tas nav slikti. Jo retâk smçíçju, jo pretîgâkâ tâ smçíçðana ðíiet un tad vairs tik ïoti negribas òemt nâkamo cigareti. Ceru uz savu gribasspçku, ka ðo paradumu atmetîðu pavisam.

Jâ, jauki, ka otto parâdâs... bet vai îstais ?
Re: Smeekjeeshanas paartraukshana
20.09.2004 21:13
Es arî esmu samazinâjis lîdz 3-5 cig dienâ, bet jo mazâk jo vairâk patîk.
Tâ mierîgi pie kafijas, lçnâm
Re: Smeekjeeshanas paartraukshana
20.09.2004 21:19
Es samazinâju lîdz 4 dienâ un par ceturto domâju kâ par medusmaizi. Stundu pirms ceturtâs ne par ko citu nedomâju. Vaþas
nu gan
Re: Smeekjeeshanas paartraukshana
20.09.2004 21:21
plants. vai tu pçc pulksteòa uzpîpç, varbût nevajag tik strikti? man daþreiz ienâk prâtâ uzpîpçt, bet savas iemîïotâs cigaretes pat nopirkusi neesmu, vçl turos.
es piekrîtu, ka gribas, bet tad, kad tas pirmais smeíis nosists, vieglâk kâdas stundas nepîpçt. Apburtais loks. Esmu dzirdçjusi, ka no plâksteriem esot slikta dûða kâ grûtniecçm, tas gan mani nekârdina.
Jâmet miers un viss.
Vai piekrîtat, ka siekalas liekas saldâkas, ja nesmçíç ? Laikam stulbi skan, bet man tâ ir.
---
Re: Smeekjeeshanas paartraukshana
20.09.2004 21:31
vajagot nomainît pret superdraòíîgu marku,tad esot vieglâk nomest.
iesaki nopirkt cigaretes bez filtra ? Varbût tieðâm ...
---
Re: Smeekjeeshanas paartraukshana
20.09.2004 21:40
Nu bez filtra.......laikam jau nç.Iesaku "Elitu".
Re: Smeekjeeshanas paartraukshana
20.09.2004 21:47
Visi tie briesmu staasti, ko otto te staasta mani saak shausminaat tikai tagad, kad esmu atmetusi piipeet, liidz tam man uz visu to bija uzshkjaudiit!
Vajag domaat par to, ko ieguusi, ja atmetiisi!
Man ir radushaas jaunas baudas - smarzhas un garshas!
Seezhu pie seenju poda un garshoju kaa garsho katra seene, agraak es varbuut izshkjiiru gailenes un shampinjonus!
Shovasar es pirmo reizi pa ilgiem gadiem taa pa iistam izgarshoju zemenes....
Nemaz nerunaajot par smarzhaam - var sajust kaa smarzho ne tikai ziedi, bet var sajust kaa smarzho cilveeks - peec stressa, laimes, naaves....
Sauciet mani par perversu, bet tas ir daudz aizraujoshaak un interesantaak nekaa piipeet, kaut gan esmu no taam retajaam sievieteem, kuraam piestaav piipeet!
varbût elitu un noraut filtru ? tâ, lai melns gar acîm sagrieþas, sagrieþ iekðas un bûtu miers :)
---
Re: Smeekjeeshanas paartraukshana
20.09.2004 21:51
es Spânijâ nopirku kaut kâdas galîgi nedzirdçtas cigaretes,nolçmu 15centus ieekonomçt:)Vajadzçja redzçt kâ es tur klepoju un vemstijos.:(
Re: Smeekjeeshanas paartraukshana
20.09.2004 21:54
Nekas nav labâks kâ Camel bez filtra, tik Latvijâ nav nopçrkams, tas ir mans pirmais pirkums, ko izdaru iebraucot Vâcijâ.
Izpîpçjot 3 cig dienâ nekâdas smarþas nemainâs.
Re: Smeekjeeshanas paartraukshana
20.09.2004 21:57
Otto, kaa Tu zini, ka smarzhas nemainaas? :)
Re: Smeekjeeshanas paartraukshana
20.09.2004 22:03
Zinu,
Es varu arî dienâm ilgi nesmçíçt, ja esmu lauko, pie jûras u.t.t.
Nesmçíçju darbâ, ja deþûrçju tad iznâk ka nesmçíçju dienu, nakti, dienu.
Ja beiguðâs cigaretes nekad neeju meklçt.
Ar smarþu viss kârtîbâ jûtu gan jûru, gan meþu, gan kafiju, gan cilvçku, kâ man patîk Dior Dune
---
Re: Smeekjeeshanas paartraukshana
20.09.2004 22:07
Otto,tu jau esi tikai tâds svçtdienas smçíçtâjs.Ir traki tad,kad nevari stundu izturçt.Ai,vispâr smçíçðana ir galîga cûku bûðana.Bet......
Re: Smeekjeeshanas paartraukshana
20.09.2004 22:10
Jâ bet bija laiks , kad smçíçju 1,5 paciòu dienâ, sapratu, ka tas slikti un samazinâju.
Pilnîgi atmest negribu, cik tad to baudu ir palicis un paliek ar vien mazâk.
Re: Smeekjeeshanas paartraukshana
20.09.2004 22:12
Bet man patiik Miss Dior, vinjam Fahrenheit arii no Dior, tikai tas ir pamatiigs un visai nesmalkjuutiigs blieziens un to var sajust arii caur pamatiigu gripu!:)
Bet vai juuti (Tavs apziimeejums vaardam saoshnjaa) atshkjiriibu starp mezhu, mezhu un mezhu?
Re: Smeekjeeshanas paartraukshana
20.09.2004 22:14
Nja. Man ari bija pa 1.5 pakam. Eksamenos un "sesijas" - 2 pacinas. Beeee. Tagad nesmekeju jau apmeram ka divus gaus. Jutos labak )))

---
Re: Smeekjeeshanas paartraukshana
20.09.2004 22:18
Jûs easat baigie malaèi,bet kâ to izdarît.Dzert nomest nav problçmu,bet smçíçðana ir stiprâka par mani.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 25?
Ziņa: