Smeekjeeshanas paartraukshana

Aizsāka Irony 

Re: Smeekjeeshanas paartraukshana
20.09.2004 22:21
Otto, Tev ir dziivee par maz baudu???
Ir tik daudz lietas, ko var baudiit, aizrauties un iegrimt un taa aizmirsties...., bet dziive ir tik iisa...
Re: Smeekjeeshanas paartraukshana
20.09.2004 22:22
Starp pielijuðu, saulainu karstu, tâdu, kur virði, un kâ liepas smarþo.
Nu Dune arî ne katra sieviete var atïauties, bet jocîgi vîrieðu Dune ir ïoti maiga.
Fahrenheit tâda nopietna vîrieða vakara smarþa pie melna uzvalka, sveèu gaismâ, ziemas vakarâ.
Un kad mîïotâ aizgâjusi vçl spilvens smarþo nâkoðajâ dienâ ...
Un ja viòai pa nakti bijis mugurâ mans krekls, kâ viòð pçc tam smarþo.....
Mani atkal neizdzîs ?
otto, tu novirzîjies no mçría atrast labâko paòçmienu kâ atmest smçíçðanu :) bet skan jauki.
Nenoturçjos, tikko uzpîpçju...feee, pretîgi gan. Kaut vienmçr tâ liktos PIRMS smçíçðanas, tad jau bûtu labi.
Esmu dzirdçjusi par adatu terapiju + medikamenti, kas nomâcot smadzençs to baudas centru. Vai nav kârtçjie brînumi ?
Re: Smeekjeeshanas paartraukshana
20.09.2004 22:30
Cilvçkam galvâ izdalâs prieka brîþos morfijam lîdzîgas vielas, citam vairâk citam mazâk.
Tiem kam daudz tiem mazâks risks sâk dzert, smçíçt lietot narkotikas jo pietiek ar savu.

Savas domas par smçíçðanu pateicu.
Ir viena ïoti laba metode, lietoja amerikâòu kosmonauti:
kad gribas smçíçt òem glâzi ar sulu un lçnâm, çrti apsçþoties, lçnâm ar baudu izdzer.
Re: Smeekjeeshanas paartraukshana
20.09.2004 22:31
...izskataas, ka buusi manu smarzhu testu iztureejis!:)
Nu re, un Tu veel saki, ka Tev baudas ir par maz!
Bet arii starp Dune un Dune ir starpiiba, vienam taa ir kaa maiga simfonija, bet ar cita aadu veidojaas vienkaarshi nokaujoshss aromaats!
Nu labi, varbuut, ka 3 cigaretes dienaa Tevi nenogalinaas..., bet es tomeer atljaushos kjeceriibu un piedaavaashu piipeet cigaarus!;)
Re: Smeekjeeshanas paartraukshana
20.09.2004 22:34
nç, atsakos. tad jau labâk pîpi.
Ir vçl tâdi cigâri , kas nav no cigâru tabakas, bet no pîpju tabakas, tie man patik.
Re: Smeekjeeshanas paartraukshana
20.09.2004 22:42
Jaa, piipe arii derees!:)
Galvenais, lai Tu kaut kur vaartruumee ar nosalushiem un triicoshiem pirkstiem nemeegjini ievilkt kaadu Elitu, kurai ir norauts filtrs!:)
Re: Smeekjeeshanas paartraukshana
20.09.2004 22:42
fui, tas laiks ir pagajis
Re: Smeekjeeshanas paartraukshana
20.09.2004 22:51
Savaa laikaa arii tam bija sava eksotika un dazhreiz pat tas "toreiz" bija daudz reibinoshaak, nekaa tagad seedeet aadas kreeslaa un piipeet daargu piipi un dzert veel daargaaku konjaku!
Re: Smeekjeeshanas paartraukshana
20.09.2004 22:58
piekrîtu
nu gan
Re: Smeekjeeshanas paartraukshana
20.09.2004 23:14
es domâju, to Elitu ar norautu filtru bûtu ekskluzîvi kâdâs glaunâs viesîbâs uzpîpçt... tur kur sievietes smarþo pçc dune, bet vîrieði pçc fahrenheit.
Re: Smeekjeeshanas paartraukshana
20.09.2004 23:17
vçl viena Dune piekritçja:)
nu gan
Re: Smeekjeeshanas paartraukshana
20.09.2004 23:18
jâ, arî vîrieðu variantâ.
Re: Smeekjeeshanas paartraukshana
20.09.2004 23:22
Re, cik jauki ir buut atkal forumaa pie tik burviigaam un saprotoshaam meiteneem!;)
Re: Smeekjeeshanas paartraukshana
20.09.2004 23:22
Re: Smeekjeeshanas paartraukshana
20.09.2004 23:24
Man nepatîk, ar visu manu pîpçtâja degunu liekâs parâk uzmâcîgas. Bet var bût tâpçc, ka tâs lieto daþi cilvçki, kas man galîgi nepatîk...
Re: Smeekjeeshanas paartraukshana
20.09.2004 23:32
Par ko tu tagad ? Par sievieðu Dune ?
Tâda specifiska smarþa, tâm sievietçm , kas manâ apkârtnç viòu lieto, piestâv.
Ir jau drusku pçc sprâguða susïika urîna, bet man patîk.
Droði vien, ka sievietei zem 30 dþinsâs viòa pilnîgi neiet.
Re: Smeekjeeshanas paartraukshana
20.09.2004 23:41
Es par Dune gan sievietçm, gan vîrieðiem.
Nu jâ dþinsi un Dune kâ govs seglos tur Tev taisnîba. Man vispâr nepatîk, ja smarþa ir stipri izteikta. Manâ uztverç tâm jâbût tikko nojauðamâm, kaut kur zemapziòâ, viegls neuzbâzîgs akcents. Barbarisms lietot smarþas tâ, ka darbâ izejot pa koridoru es skaidri zinu, kas jau ir atnâcis un kurð kavç.
Re: Smeekjeeshanas paartraukshana
20.09.2004 23:43
:)))))))) Spraagusha suslika uriins.......
Nu tad mani favoriiti ir sikspaarnu olniicu esence!:)
Re: Smeekjeeshanas paartraukshana
20.09.2004 23:53
Dusma

pasaki tikai ka nav:)

Nemaz nebûtu brînums , ka viòus tur arî liek:)
bet vîrieðu Dune taè nemaz nav smaga un uzbâzîga, viòa tieði ir tâda, ko sajût tikai tuvumâ. Viòai nevar dabût duðas gelu
Re: Smeekjeeshanas paartraukshana
21.09.2004 00:00
Ir, ir, protams, ka ir!:)

Muskuss jau ir kaut kas no taas "zem astes" sekreetu seerijas!:/
Bet no otras puses - domaa, ka Diors ir baigi dabiigaa manta? Man jau nu liekas, ka taa ir viena vieniiga kjiimija!:)

Starpcitu, ja sajauc 5 Shaneli ar Poison un tresho diemzheel aizmirsu, tad sanaak 100% preciiza puvusho olu aroma kopija!

Tev nevajag dushas zheli, labaak, ja noberziisies ar baltajaam juuras smiltiim!;)
Bez tam ja gribi buut objektiivs pret smarzhu, tad nelaid to sev klaat uz miesas, bet ja gribi buut individuaals, tad gan iesaku gribeet arii d.zheli!
Vaiva
Re: Smeekjeeshanas paartraukshana
21.09.2004 00:17
Dusma otto

Labais dialodziòð. Prieks lasît. Malaèi, uzlabojât garîgo. Man ïoti patîk laimîgi un atraktîvi cilvçki.
kuuposhais skurstenis
Re: Smeekjeeshanas paartraukshana
21.09.2004 11:12
nu ko, pirms kada laika ieliku sheit lidzigu diskusiju..

taa, pec visiem tiem briemu stastiem, kurus man sastastijat, saku nodarboties ar pashiedvesmu, iedmajoties, ka manas nabaga plaushas spragst nost tajos biezajos melnumos, un ta talak un ta joprojam..

tagad jau 8.dienu nesmekjeju. pirmajas dienas biju absoluti nervoza, laiku pa laikam histeriski ieraudajos, tagad jau biki labak, bet laiku pa laikam sev ir jaatgadina tie briesmu skati ar plausham, lai nejaushi atkal nepanjemtos roka cigarete.. bet gribas ljoti!!!
Maira
Re: Smeekjeeshanas paartraukshana
21.09.2004 13:30
Es atmetu, kad paliku stavokli! Ilgi mocijos mekledama attaisnojumu piipeeshanai! Kad neatradu vienkaarshi atmetu! Samazinaaju cigareshu skaitu lidz divaam dienaa un beigaas nepiipeeju arii taas!

P.S. Piedzima puika un atkal atsaaku - veeleeshanaas piipeeet bija stipraaka par mani :( Zjeel!
nu gan
Re: Smeekjeeshanas paartraukshana
21.09.2004 13:34
es kaut kâ vçl turos, pat tâ îpaði negribas, daþreiz rodas vçlme uzvilkt dûmu, bet tâ kâ smçíçju tikai vienu marku, kura mâjâs nav un pakaï iet slinkums, tad nekâ.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 21?
Ziņa: