Sāpes labajā sānā..!

Aizsāka brr... 

brr...
Sāpes labajā sānā..!
07.07.2012 01:09
Jau trešo dienu jūtu sāpes vēdera lejasdaļā , labajā pusē . Sāpes jūtu kad apsēžos , pieceļos, pieliecos.!
Urīns arī ir palicis spilgti dzeltens , un palielinājies izdalīju daudzums - kuri ir caurspīdīgi.
Esmu neziņā , kas tas varētu būt , varbūt apendicīts???
Re: Sāpes labajā sānā..!
07.07.2012 09:29
Varbūt arī apendicīts bet vairāk velk uz vīrusu vai ginekologisku problēmu. Vairāk šķidrumu vajag lietot.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Sāpes labajā sānā..!
07.07.2012 10:39
Varētu arī būt,ka stipri trūkst B6 vitamīns,bet tad vajadzētu būt vēl citām pazīmēm.

jekabs19@inbox.lv
Re: Sāpes labajā sānā..!
07.07.2012 14:22
Dzimums, vecums,auguma un svara attiecības.
Kapēc nav iets pie ārsta?
brr...
Re: Sāpes labajā sānā..!
07.07.2012 16:46
Dzimums - Sieviete
Vecums- 19
Augums- 161cm
Svars 50 kg.
Pie ārsta negriezos , jo domāju varbūt uzturā pārāk maz lietoju ūdeni, šķidrumu. Cerēju , ka pāries.!
Re: Sāpes labajā sānā..!
07.07.2012 20:22
Svars ir nenormāls!!!! Pie ārsta ir jāiet! Vēders,sevišķi sievietes ir sarežģīta lieta.Konsulteties caur ekranu ir pašnāvība.
No otras puses dabiskā atlase.....piedodiet:)
brr...
Re: Sāpes labajā sānā..!
07.07.2012 20:59
Svars ir nenormāls!!!! Kāpēc..?
Re: Sāpes labajā sānā..!
07.07.2012 22:49
priekš sievietes, manuprāt, normāls svars + ja augums nemaz nav tik liels..
Re: Sāpes labajā sānā..!
07.07.2012 22:58
Es arī domāju, ka svars ir ok. Mazdakteris vienkārši ir no citas realitātes :) Tagad ja ārsts aizrāda, ka 45 kg ir par maz, viņš riskē ja ne ar tiesu darbiem par personības aizskaršanu tad ar klienta zaudēšanu točna :)
Pie maza svara var būt aizcietējumi kas savukārt par iemeslu vēdera sāpēm. Bet tad raksturīgākas ir sāpes kreisajā pusē. Bet var būt arī labajā.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Sāpes labajā sānā..!
08.07.2012 12:33
Mazs svars nozīmē sliktu uzturu un sliktu muskuļu sistēmu. Sliktu kaulu stāvokli. Arī par labu imunitāti nevar būt ne runas.Arī vāju iekšējo orgānu tauku spilvenu,kas aizsargā tos no traumam un adzišanas. Organismam nav celtniecības materiāla un rezerves ārkārtas situācijām.
Es varu runāt patiesību, jo man nav atkarības no pacientu ienākumiem.
Ir tā saucama auguma un svara mervienība. Atņemot no auguma 100, svaram jābūt pēc pedējo ciparu rādītājiem. Protams, jāņem vērā arī vecums un konstitūcija.Piemēram, pie auguma 161,ideāls svars būtu ap 58 kg.
Cienījamais Ku. Ja jums ir vājības uz kalsnām , figurālām sievietēm, tad tas nav arguments. Tas ir steriotips.
Ir labs teiciens -dabiskā atlase. Atkarīgie -modes, reklāmas, hormonālie,cieš un aiziet no konkurences lauka.



Edited 1 time(s). Last edit at 09.07.2012 13:40 by Mazdakteris1.
Re: Sāpes labajā sānā..!
08.07.2012 15:23
Mazdakteri, neuztver manu teikto tik personīgi :) Tas ko Tu saki, protams, ka ir pareizi bet gribu piebilst, ka nu jau labu laiku tiek izmantota nevis formula augums centimetros mīnus simts bet gan ķermeņa massas indeksa (BMI) aprēķins pēc formulas svars kilogramos dalīts ar augumu metros kvadrātā. Un šim indeksam normālās robežas ir no 18,5 līdz 25. Vispār tur ir vēl visādi korekcijas koeficienti atkarībā no vecuma, dzimuma u.t.t. Bet jebkurā gadijumā 50 kg pie auguma 1,61 m dod BMI 19,3 kas skaitās praktiski ideāls jaunai sievietei. Arī pēc vecās formulas aprēķinātais svars (61 kg BMI = 23,5) iekļaujas robežās taču tas ir ļoti tuvu normālā svara augšējai robežai.

p.s. Mazdakteri, izlabo svaru savā komentārā.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv



Edited 1 time(s). Last edit at 08.07.2012 15:26 by ku!.
Re: Sāpes labajā sānā..!
09.07.2012 13:42
Ku! Paldies par kļūdas labojumu.
Par svara proporcijām painteresēšos:)
pelite27
Re: Sāpes labajā sānā..!
09.07.2012 14:26
MUļķības,mazdakteri pārgudrais....
Sievietēm jāatņem 110. Idēlas svars pie 161cm ir 51kg,tā kā svars ir ideāls. Man ir 166 un 54kg un esmu pavsiam normāla,ne kārna...
Re: Sāpes labajā sānā..!
09.07.2012 18:53
Es savu esmu teicis un savas domas nemainīšu." Drēbju pakaramie" veselīgi dzīvot nevar.
Kāpēc tieši kārnām sievietēm ir problēmas ar sieviešu slimībām?
Arī nieru un urīnizvades sistemas slimības ir sieviešu problēmas
Kāpēc tieši kārnām sievietēm ir problēmas ar vidukļa un kala skriemeļiem un diskiem?
Kāpēc tieši sievietes vairāk slimo ar VD?
Kāpēc tieši sievietes vairāk slimo ar osteoporozi (kaulu blīvuma deficītu) ?
Kāpēc tieši kārnas sievietes slimo vairāk ar disbakteriozēm,laktozes nepanesības un citām gremošanas slimībām?
Atbildes ir vienkāršas.
Tauku slānīša deficīts. Vielmaiņas traucejumi sakarā ar vitamīnu un sāļu deficītu.Visparējās imunitātes zemo līmeni. Zarnu epitēlija bojājumu ar visādām brīnum diētām.
Diemžēl ,apmātiem ar svara problemām gudri padomi nav vajadzīgi. Tā ir sava veida psihiska saslimšana. Dabiskā atlase.
Pie mums sabiedrisko domu nosaka ne jau speciālisti. Bet modes diktāts. Fanātiķu orda,kas iemācījusies klikškināt interneta taustiņus.



Edited 1 time(s). Last edit at 09.07.2012 18:53 by Mazdakteris1.
Re: Sāpes labajā sānā..!
09.07.2012 19:42
Cien. Mazdakterim:
(neņem, lūdzu, personiski, vienkārši nevarēju noturēties neiekomentējusi)
No kurienes statistika, ka sievietēm ar mazāku svaru ir biežāk ginekoloģiskas kaites nekā tuklākām?
Sievietes tiešām biežāk slimo ar urīnceļu slimībām nekā vīrieši, taču tas saistīts ar sievietes urīnizvadceļu anatomiskajām īpatnībām.
Man atkal līdz šim likās, ka muguras problēmas biežāk ir personām ar lieko svaru un nepareizām fiziskajām aktivitātēm...
Sievietes pēc savas dabas ir emocionālākas, tādēļ arī VD biežāk.
Sievietēm menopauzē izmainās hormonu aktivitāte un proporcijas, kā rezultātā rodas izmaiņas kalcija vielmaiņā un osteoporoze.
No kurienes apgalvojums, ka "kārnas sievietes slimo vairāk ar disbakteriozēm,laktozes nepanesības un citām gremošanas slimībām"? Ja godīgi, gastroenteroloģija, manuprāt, pa lielam ir psihosomatiska nozare, tā ka šis ir stipri līdzīgs jautājumam par VD.
Re: Sāpes labajā sānā..!
09.07.2012 19:44
brr...

Domāju, ka vajadzīga ginekologa konsultācija.
Re: Sāpes labajā sānā..!
10.07.2012 20:34
No kurienes statistika, ka sievietēm ar mazāku svaru ir biežāk ginekoloģiskas kaites nekā tuklākām?
-------------------------------------------------------------------------
Atbilde ir vienkarša, Dzīves un medicīnas darba 34 gadu pieredze!
Parunāsim ar urologiem, ginekologiem, vetebrologiem, psihiatriem, neirologiem un ....domaju, ka vismaz daļēji viņi man piekritīs.
Lai miers un sapratne:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 16?
Ziņa: