galvas saapes

Aizsāka zancha 

Re: galvas saapes
22.07.2012 22:08
ok..buutu ljoti miilji,jo es nevaru atrast nekur :(
Re: galvas saapes
22.07.2012 23:12
jā,priekš mr dzer vairāk,bet-vispār tas nav gluži tas kas Tev vajadzīgs,jo-lauru lapas izsauc mr,ja vis ir normāli ar ciklu,var izsaukt par kādām diennām ātrāk,vai arī-ja ir aizkavējušās.Bet Tev nav-cikls ir izjaukts,vai kā pareizi teikt.tapēc nevajadzētu dzert vairāk,labi? Tev jādzer būtu vitamīni,sevišķi vajag A,E,tie būtu svarīgi,vēl jāzin vai netrūkst jods.kādus vitamīnus dzer un cik?uzņemot vitamīnus-tas būtu dabīgs un veselīgs veids,tas Tev ir vajadzīgs,labi?

jekabs19@inbox.lv



Edited 1 time(s). Last edit at 22.07.2012 23:13 by ivars61.
Re: galvas saapes
22.07.2012 23:15
saaku dzert apovit,laikam taa saucaas...aa un paaris meeneshus dzeru arii naktsveces ellu...gribu veel magniju nopirkt,bet nezinu kurs buutu labaks...?
Re: galvas saapes
22.07.2012 23:46
labāks būtu šis
http://www.vp.lv/index.php?env=-in-commerce/product/details:m213--3-4-s-:p-803----

vai analogs,jo tieši šis nav patreiz,bet ievēro kāda deva magnijam un kalcijam...vari devu arī samazināt...sanāk daudz izdevīgāk,nekā magneb6 un citi.veikals ir molā
turpat ir arī labi vitamīni sievietēm.bet papētīšu,ko Tu tagad dzer,tad uzrakstīšu.

jekabs19@inbox.lv



Edited 1 time(s). Last edit at 22.07.2012 23:46 by ivars61.
Re: galvas saapes
22.07.2012 23:57
vot uz Riigu man nesanaak aizbraukt tuvaakajaa laikaa.. :( laikam jaameklee ko tepat aptiekaas var dabuut..
kaapeec jaaieveero devas kalcijam un magnijam? taapeec,ka parastos vitamiinus jau dzeru?
Re: galvas saapes
23.07.2012 00:04
nē-vnk-tās ir visai lielas,pa to cenu,skaties ko pērc,lai nebūtu arī dikti mazas devas-nebūs efekta.es teicu skaties-tas ir -nu pievērs uzmanību,kaut kā tā...vari arī pasūtīt ar piegādi,bet par to jāmaksā.
nu,jā-tas apovit man tik labi nepatika...tur vienīgi a vitamīns normāli daudz.kad tiec uz Rīgu?kur vispār esi?

jekabs19@inbox.lv
Re: galvas saapes
23.07.2012 11:43
kurzemee :)
nu vitamiini tachu ir daudz un dazhaadi..gan jau ka pie mums ar var kaadus normaalus nopirkt?
Re: galvas saapes
23.07.2012 12:47
nu,vispār jau var,bet es tomēr pērku veselības pasaulē,teiksim šādus varētu:


http://www.vp.lv/index.php?env=-in-commerce/product/details:m89--3-4-s-:p-1414----

bet vari pie tiem ko dzer pievienot c un e vitamīnu atsevišķi,arī dabīgā formā būs ļoti labi.
es nereklamēju vp,vnk tur sanāk daudz labāki un lētāk,bez tam-tur vēl var daudz ko dabūt.bet nu žēl,tas tomēr Rīgā. Citi cik zinu,pasūta no internetveikaliem,sanāk vēl lētāk.es gan neesmu pagaidām to apguvis kaut kā...
Tev svarīgi būtu daudz A,C,E vitamīni un jods,ja trūkst.Magnijs vēl daudz ir sojas produktos-pupiņās utt,tur vēl daudz olbaltumvielas,kas arī ļoti noderētu.upenes un saulespuķu eļļa satur to,kas vajadzīgs,kāposti,citroni,burkāni....jods ir jūras zivīs un citos jūras produktos,zivīs vēl ir omega3.
nu,lauru lapas dzer?
un masēt kaklu vajag,vēl arī smērēt,tas ļoti spēcīgi palīdz.vitamīnus un ko vēl vajadzētu var arī pa pastu aizūtīt....izdomā,negribu uzbāzties,bet,ja vēlies-nav grūti.

jekabs19@inbox.lv
Re: galvas saapes
23.07.2012 13:43
bet zini kaa man ir? tikliidz man kaads pamasee.tad naakamajaa dienaa toch galva sap..man liekas,ka nevaru maseet..
nee,lauru lapas maajaa izbeigushaas... kaaa tiksu liidz veikalam,taa nopirksu
Re: galvas saapes
23.07.2012 14:01
dīvains efekts....vajadzētu pamēgināt smērēt ar sildošu smēri vai pasildīt,Tu uz siltiem kartupeļiem guli?Tev veikals un aptieka tālu?

jekabs19@inbox.lv
Re: galvas saapes
23.07.2012 18:06
sildoshaas esmu meegjinajusi,efekta nekaada...
jaa,uz tikko variitiem kartupeliem,kas apbeerti ar saali.un tad uz laapstinjaam....
Re: galvas saapes
23.07.2012 18:40
varētu pamēgināt vēl vairākas receptes-mārutku lapu applaucēt,atdzesēt un tad uzlikt uz lāpstiņām-kakla,būs visai karsti,vēl-tās pašas lauru lapas samalt kafijas dzirnaviņās,smalki,apliet ar saulespuķu eļļu,noturēt 20 dienas un tad regulāri smērēt to rajonu.
pamēgini,jo varētu tomēr būt,ka ar kaklu kkas nav kārtībā-artrīts vai kkas tamlīdzīgs,tur daudz variantu,bet cik es saprotu,tad Tev tā vairāk stresina mr izbeigšanās,nu-teikšu kā ir-kad atsāksies,būs labāk.
to rezultātu negaidi ļoti ātri,esi drusku pacietīga.mārutku lapa arī izvelk sāļus,bet jāmēgina kas labāk palīdz.nesteroīdos pretiekaisuma līdzekļus neesi lietojusi?

jekabs19@inbox.lv
Re: galvas saapes
23.07.2012 19:11
nee..man vairaak uztrauc taas galvas saapes...es saku,depresija naak virsuu,raudiens naak,ka taa...nevaruu iztureet,nejuutos kaa cilveeks,ka taa ik pa paaris dienaam saap :(
jaa,bet ja man kkas nav kaartiibaa ar skriemeliem,tad tak uzraadiitu izmekleejumi,ne taa?vai arii var buut taa,ka neuzraada? man daktere tagad atvalinaajumaa un netieku pie vinjas
Re: galvas saapes
23.07.2012 19:57
Nevar droši pateikt,ka uzrādītu,jo iespējamās vainas ir ļoti daudz-osteohondroze,artrīts,nervu iekaisumi utt utt,lai visu pārbaudītu,vajag kaudzi naudas....starp citu,man arī kkas līdzīgs:)vispār-nevis līdzīgs bet tieši....varbūt ne tik stipri,bet pa laikam drusku ir.mēgini tautas medicīnu,klasisko,gan jau paliks labāk.vari pamēgināt Voltaren tabletes-ja būs trāpīts,tad uzreiz jutīsi uzlabojumu.tas ir NPL.bet nedrīkst ignorēt to sāļu iespējamību-tas var būt par iemeslu visam.
ir jau klasisks jautājums-primārais ir depresija un stress vai spranda?es to tā nezinu.vispār,Zacha,varbūt uzraksti uz e pastu,ja gribi.ir iespējams samērā labi saprast kas par vainu,ja visu kārtīgi izstāsta.bez tam-varbūt daudzas problēmas ir domās,neizteiktās,noraktās,par mani-es rakstu prieka pēc,patīk.

jekabs19@inbox.lv
Re: galvas saapes
23.07.2012 21:25
jaa,bet kaa tad aarsti atklaat var to vainu???
man tieshaam apriebies jau ir..es saku..no taam saapeem man depresija naak virsuu..
sodien vispaar psihie naak..grrr

iesu raxtiit epastaa :)



Edited 1 time(s). Last edit at 23.07.2012 21:25 by zancha.
Re: galvas saapes
01.08.2012 21:34
jautaajums veel???
vai vispaar taadas galvas saapes var buut no saalju nogulsneem starp otro un treso skriemeli> vai vaina jameklee citur?
Re: galvas saapes
01.08.2012 22:29
Tu kaut ko dari ar kustībām?

vingrošana?
masāža?
Re: galvas saapes
01.08.2012 23:04
vispaar nee....tagad kaadu nedeelju tik meegjinu pavingrinaat kaklu..
Re: galvas saapes
01.08.2012 23:08
un tajaas dienaas,kad man sap galva,tad kraksh ar tas kakls kad pagrozu..un tas kakls taads saapiigs kad pagriezu galvu vingrinot uz saniem...
Re: galvas saapes
01.08.2012 23:27
ja Tev nav daudz līdzekļu, tad tomēr ļoti silti ieteiktu aiziet pie fizioterapeita kaut dažas reizes, lai ierāda vingrojumus un tā kādu laiku kārtīgi pastrādāt.

to negribas, es zinu :) bet ļoti vajadzētu.
Re: galvas saapes
01.08.2012 23:31
Runcene..bet kaa domaa Tu? vispaar vareetu paliidzeet man vingroshana pie taam saapeem?es tieshaamm nezinu vairaak ko dariit,kas par vainu :(
Re: galvas saapes
01.08.2012 23:49
nu tāpēc jau es iesaku, es jau pirmajā postā rakstīju...

man bija sirma kundzīte pazīstama, apmēram gadu 90, līka galīgi, gandrīz 90 grādu leņķī, viņai sen tur viss bija "sakaļķojies", bet sāpes minimālas, ļoti reti; ir jau katram savs, bet vingrošana ir pirmais bauslis, ja nav atrasts nekas tāds, kas to neļauj darīt.

turklāt muguras sāpes vairāk ir saistītas ar psihi, ar kādu kreņķi, tas rada spriedzi.
Re: galvas saapes
01.08.2012 23:54
ar psihoterapeiti arii runaajaam ,vinja ieteica man saakt raxtiit kaa katru dienu juutos,ko domaaju utt,lai vareetu skatiities vai nav saaistiits ar nerviem..tagad kadu nedeelju jau raxtu :)

es vnk nezinu kadas vel parbaudes vareetu veikt..

man par tiem saaljiem dziedniece teica,tikai vinja nobriiniijaas,ka man tik ljoti un biezi saap...
Re: galvas saapes
02.08.2012 11:56
es domāju, ka nekādas pārbaudes vairs nav jāveic...

neko gudrāku vairāk nepateikšu.
Re: galvas saapes
18.09.2012 23:23
aiii...esmu saakusi i vingrinaat kaklu, i vitamiinus dzeru,bet nu taas saapes taadas pashas,,
2nedeeljas nesaapeeja,tas bija briinums..sapriecaajos,ka jau beigushaas taas saapes,a sse te..atgriezaas un dienas divas peec kaartas mani mociija....
ieveeroju ka reizeem atlaizoties gultaa saapes taa kaa mazinaas masliet...
alko ar nepaliidz... :( domaaju ieraussu un moss paliidzees
Re: galvas saapes
28.09.2012 12:42
biju vakar pie dziednieces, teica,ka man truukst skaabeklis galvaa... vai tas vareetu buut iemesls taadaam saapeem?un ko dariit lietas labaa?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 10?
Ziņa: