Sirds audzējs / vēzis

Aizsāka Heart Cancer 

Heart Cancer
Sirds audzējs / vēzis
07.08.2012 00:18
Sirds vēzis.
Jā, izklausās dīvaini, es piemēram domāju, ka nekas tāds neeksistē, bet izrādās, ka eksistē arī šāda vēža forma, tikai tā ir ļoti reta.
Par šādu vēža formu es uzzināju meklējot internetā informāciju par vēža veidiem un šī informācija bija angļu valodā un tāpat par šo vēža formu ir maz kas rakstīts un es zinu tikai to, ka eksistē šāda saslimšana un neko vairāk.
Daudzi cilvēki raksta un jautā, vai eksistē vispār tāds sirds vēzis un daudzi raksta, kāpēc tāda sirds vēža vispār nav un kāpēc ar to neviens nesaslimst, jo daudzi domā, ka nekas tāds neeksistē, tomēr par nelaimi, eksistē gan.
Vai kāds zina ko vairāk par šo saslimšanu? Kas to izraisa? Cik es sapratu, tad šis vēzis ir neārstējams, vai tā tiešām ir?
Vispār baisi, ja audzējs ir ieperinājies pašā sirdī.
Re: Sirds audzējs / vēzis
07.08.2012 00:46
Nav vērts par to iespringt. Pārāk reta lieta. Medicīnā vispār ir diezgan daudz neparastu saslimšanu un stāvokļu kuri sava retuma dēļ praktiski netiek pieminēti un ne katrs mediķis zin par to eksistenci.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Sirds audzējs / vēzis
07.08.2012 12:52
šitāda diskusija ir bleķis.

ja Tev ir bail no sirds vēža, tad tā arī saki.

tas nav nekas objektīvs, bet kaut kāda stresa radītas uzmācīgas domas. citi domā par infarktu, insultu un visiem citiem vēžiem. agrāk baidījās no tuberkulozes, sajukšana prātā ir topā joprojām...
nu ja
Re: Sirds audzējs / vēzis
07.08.2012 12:57
skatot info par krūts vēža metastāžu biežumu, esmu lasījusi, ka mts mēdz pa retam ieperināties arī sirds somiņā.

tik tas procents ir niecīgs.. bet ir..
Mefisto
Re: Sirds audzējs / vēzis
07.08.2012 13:03
Būsim izglītoti, sirdī nemaz vēzis nevar būt, jo vēzis ir ļaundabīgs audzējs no epitēlijaudiem. Tas, kas tur teorētiski varētu būt ir sarkoma, bet reāli ir tik niecīgs prevalences procents, ka nav vērts par to domāt.
Ja kāds no Jums zin cik maksā sirds audzēja izoperēšana, kurš spiež uz artēriju kura rezultātā samazinās ritošās asins apjoms un kur šādas operācijas veic, tad lūdzu rakstiet man uz e-pastu : andrejs9112@gmail.com
Es būšu ļoti pateicīgs par jebkādu informāciju sakarā uz manu gadijumu.
Re: Sirds audzējs / vēzis
12.11.2012 21:33
1) Neizklausās, ka tas, par ko tu runā, ir sirds audzējs.
2) Onkoloģisku slimību ārstēšana mūsu valstī ir bezmaksas.
3) Visu, kas vairāk vai mazāk saistīts ar sirdi, operē Sirds ķirurģijas centrā P.Stradiņa KUS.
Es ar to nelepojas.es varu skaidri pateikt man ir vēzis un vēl pie tam sirds vēzis
Re: Sirds audzējs / vēzis
30.01.2016 12:03
Varbūt ir vērts salāpīties vai uzkost? :D
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 1?
Ziņa: