Zîdainis uz vçdera

Aizsāka Sara 

Sara
Zîdainis uz vçdera
21.09.2004 10:00
Jau otro nakti pçc kârtas mans 6 mçneðus vecais mazulis iekârtojas nakts guïai uz punèa. Agrâk esmu lasîjusi, ka viens no zîdaiòu pçkðòâs nâves cçloòiem var bût gulçðana uz vçdera. Mana daktere gan smej un saka, lai bçbis guï, kâ grib. Bet es esmu tâda nemierîga. Vai ïaut viòai tâ aizmigt vai tomçr labâk griezt atpakaï uz muguriòas?
Re: Zîdainis uz vçdera
21.09.2004 10:07
Ïauj droði - jau pietiekami liels un pats zina, kâ labâk gulçt:)))
Re: Zîdainis uz vçdera
21.09.2004 10:16
SID - suden infant death, vai tik tas nebija ne bez maaminjas piepaliidzeeshanas?!
Piekriitu Alsterei - droshi, manai drushkai savu beebis no 3 meen vecuma atsakaas savaadaak guleet un tagad vinjam ir ljoti smuks pakausiitis! Citiem beerneljiem, ja gulj visu laiku uz muguras, izveidojaas plakani pakaushi.
Re: Zîdainis uz vçdera
21.09.2004 10:24
Nç, tas nav ar mâmiòas piepalîdzçðanu ! ! !
pecinja
Re: Zîdainis uz vçdera
21.09.2004 20:06
manam mazajam arii patika taa guleet, vismaz iemigt. es to ljaavu, un tas nebuut neizraisiija pieradumu. pagaaja laicinjs un nu mazais iemieg savaa gultinjaa.
---
Re: Zîdainis uz vçdera
21.09.2004 20:26
es sapratu,ka bebucis guï savâ gultiòâ uz sava puncîða:)
Keisha
Re: Zîdainis uz vçdera
11.01.2005 22:29
Muïíîbas! Lai guï kâ grib! Bet ja patieðâm satraucies, mîïâ, aizej pie vçl kâda speciâlista!
!!
Re: Zîdainis uz vçdera
11.01.2005 23:53
Dusma ir tieshaam bikinj paaprobezhota, izteicienos prasta vecene, savu degunu baazh visur, bet sajeedz tieshaam stipri maz :DDDDDDDDD
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 12?
Ziņa: