Sejas eerciite

Aizsāka Silky 

Silky
Sejas eerciite
21.09.2004 12:07
KO lietot sejas eerciites profilaksei un varbuut ir kaadi bezrecepshu medikamenti, kurus vareetu palietot... jo man liekas, ka man taa kaa saak paraadiites taa eerciite uz sejas
reste
Re: Sejas eerciite
21.09.2004 12:26
kaa Tu to konstatee? :)
Re: Sejas eerciite
21.09.2004 13:21
Vispaar jau sejas eerciiti var redzeet tikai peec apskates mikroskopaa:)))
Silky
Re: Sejas eerciite
21.09.2004 14:13
Man kosmetologje teica, ka vinjai esot lielas aizdomas, ka man ir sejas eerciite.... pie dermatologa viziite maksaa 10.00 Ls - naudas zheel, varbuut tomeer kaads var kaut ko ieteikt, lai kaut kaa uzlabotu situaaciju liidxz algas dienai, kad arii aizieshu liidz dakterim.
Re: Sejas eerciite
21.09.2004 14:29
Lîdz algas dienai gan labâk pagaidi. Ja nezini, kas tas ir, vari lielâku ïaunumu nodarît.
Manai labai paziòai arî kosmetoloìe "dziedâja" par to çrcîti, kamçr sabojâja cilvçkam sejuas âdu uz visu mûþu. Vienmçr jau tik briesmîgi nav, bet cîòa ar to çrcîti nav no vieglajâm.
Re: Sejas eerciite
21.09.2004 14:50
Aizdomas ir aizdomas-bet faktu ir jaakonstatee lai aarsteetu.
Ja jau tik ilgi sadziivoji ar to tad taas 10 dienas arii vareesi pagaidiit....
reste
Re: Sejas eerciite
21.09.2004 15:01
a nu bet pasakiet man - mulkjei taadai, kaa tad shii izskataas, nu, taa sejas eerce?
Vaiva
Re: Sejas eerciite
21.09.2004 15:08
Tieðâm, paskaidrojiet, kas tas tâds par kukaini, kaut kas îdzîgs kaðía çrcîtei?
Re: Sejas eerciite
21.09.2004 15:25
Tâ çrcîte maza-mazîtiòa loþòâ pa sejas âdu un, protams, rada iekaisumu un visu ar to saistîto. Apmçram tâ. Kosmetologi, kas nespçj tikt galâ ar problemâtisku sejas âdu, bieþi savu nevarçðanu noraksta uz çrcîti.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 1?
Ziņa: