Linsēklu uzlējums

Aizsāka kristīne1 

Sveiki. Slimoju ar gastrītu un esmu nolēmusi kādas 2-3 nedēļas palietot linsēklas, lai mazinātu iekaisumu. Tatad, vai kāds man var pateikt kā pareizi viņas lietot? Vai taisīt uzlējumu ( kā pareizi) vai vienkārsi mutē iekša un ūdeni pa virsu? paldies :)
Re: Linsēklu uzlējums
11.09.2012 18:15
zini..labaak eed celjmallapas :)
Re: Linsēklu uzlējums
11.09.2012 19:39
nē,linsēklas ir baigi labās,mutē iekšā un ūdeni pa virsu gan noteikti nē-viņas briest un bez tam-nebūs nekāda efekta,var uzlējumu,bet var samalt kafijas dzirnaviņās,sajaukt ar jogurtu un apēst.lieto regulāri brokastīs,gastrīts būs atmiņas....pie viena noregulēsi vēdera darbību.

jekabs19@inbox.lv
paldies par ieteikumu, bet cik ilgu laiku vinas dzert, un tikai tukšā dūšā to uzlējumu, vakarā nevajaga?
Re: Linsēklu uzlējums
11.09.2012 23:19
vari kaut 3 reiz dienā,nu 2 reiz varbūt būtu vnk ērtāk,tikai skaties ar kopējo daudzumu-lai nav jāskrien uz WC bieži,es ieteicu kā vienkāršāk,jo efekts vienalga ir labs.cik ilgi-skaties pati,linsēklas nav zāles,varbūt patiks,ka vēders vairs nesāp un strādā kā pulkstenis un lietosi regulāri,nu-visu laiku,tā recepte-samalt un ar jogurtu samaisītu apēst ir arī garšīga.varbūt vēlāk uzraksti vai un kā palīdzēja,ja nebūs slinkums:)

jekabs19@inbox.lv
tagad dzeršu pirmo kruzi uzlējuma, jo man skābe par daudz un jogurtus pagaidām nevaru. noteikt uzrakstīšu pēc nedēļas vai divām, jo vakar foruma palasiju, ka daudzi teica, ka apmēram pec 2 nedēļam jau piemirst, kas ir gastrīts :) nu redzēsim
Re: Linsēklu uzlējums
12.09.2012 09:59
jā,nu tad tieši uzlējumu vajag taisīt,redzēsim ka būs labi:)

jekabs19@inbox.lv
delta
Re: Linsēklu uzlējums
12.09.2012 11:57
Tad varbūt optimāli sanāk samalt kafijas dzirnaviņās un tad apliet ar ūdeni?
Un, starp citu - ar karstu vai aukstu ūdeni?
Zinu cilvēkus, kas aplej ar verdošu, vai tad tur atkal kaut kādi labumi neiet postā?
var jau ar kafijas dzirnaviņās. jaaplej ar verdošu ūdeni, tieši tāpat kā dabīgo kafiju, lai ievelkas. redzesi, ka pec apmeram 15min paliek tas ūdens tāds eļļains, ka klisteris, tieši tas kuņģim vajadzīgs
Re: Linsēklu uzlējums
12.09.2012 19:09
Nekas tur no karsta ūdens nesabojājas,tas jau ātri atdziest,uzlējumam malt sēkliņas nav obligāti,varbūt ka tā sanāk ātrāk,malt vajag ja netaisa uzlējumu,no veselām sēkliņām nebūs nekāda labuma.

jekabs19@inbox.lv
Nu tā lūk, 4 dienas dzeru uzlējumu un pievienoju klāt vel putrai no rītiem, jau vakar sāpes bija pazudušas, tikai tagad jātiek vaļā no spiešanas sajūtas un š''kebināšanas. Vēdars sakārtojas pamazām :)
Re: Linsēklu uzlējums
16.09.2012 11:02
Nu re!Varbūt ir vērts b grupas vitamīnus dzert,ja neesi dzērusi,tad tie 2 simptomi varētu būt arī no b vit. deficīta.

jekabs19@inbox.lv
nē, vitamīnus vispār neesu dzerusi, un ar tagad sāku domāt par to, jo ir taka tāds nogurums, galva brīžam sareibst un takā esmu ļoti daudz zāles dzerusi varbūt tiešām japadzer
Re: Linsēklu uzlējums
16.09.2012 12:02
Noteikti vajag.

jekabs19@inbox.lv
Re: Linsēklu uzlējums
16.09.2012 12:03
Nu-tādus normālus,ar mikroelementiem.

jekabs19@inbox.lv
Tikko biju aptiekā un nopirku pilnu B grupas vitamīnu grupu, Jūs ar tādus lietojāt? Jus man varētu uzrakstīt savu e-pastu, ta butu vieglak sakontaktēties.
Re: Linsēklu uzlējums
16.09.2012 13:30
e pasts ir parakstā-jekabs19@inbox.lv,es lietoju Multi b strong un vēl kompleksos vitamīnus ar mikroelementiem,kāds teiktu-tas ir pa daudz,bet tā nav,ir normāli,raksti,e pasts gan šajās brīvdienās nestrādā,viņiem servera apkope,bet rīt jau būs ok.

jekabs19@inbox.lv
Izdevās nosūtīt e-pastu, nekādas problēmas itka nebija
Re: Linsēklu uzlējums
16.09.2012 14:49
To Multi b strong iesaku lietot pa pustabletei dienā (piemēram pirms pusdienām vai pusdienu laikā) ja nav kādi īpaši apsvērumi kāpēc vajadzētu veselu tableti. Bet jebkurā gadijumā vajadzētu vienu kombinēto vitamīnu lietot. Kaut vai Livol multi total (vēlams brokastu laikā).

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Linsēklu uzlējums
19.09.2012 10:32
Es nopirku maltas Iecavas linsēklas, tur instrukcijā viss uzrakstīts, sajaukt ar jogurtu vai kefīru, kā vēlies, es pat reizēm sajaucu ar ūdeni un izdzeru, droši vien pašas maltās būtu vērtīgākas, bet es kā vieglāk, jo ļoti veselīgas, satur omega3 un 6....
Re: Linsēklu uzlējums
19.09.2012 12:35
Tā kā es esmu slinks un turklāt vēl arī skops (drausmīga kombinācija) tad linsēklas perku lopbarības veikalā kur viņas maksā reizes 10 lētāk kā pārtikas veikalā un vienkārši veselas pa 2 ēdamkarotēm beru klāt ēdienam, piemēram biezpienam, (pirms tam izlasot piemaisijumus)... Viss notiek, gan kuņģim patīk gan dibenam...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Linsēklu uzlējums
19.09.2012 17:09
Esmu ievērojusi Tavus komentārus, nu tāds asprātis !!!!!!
Re: Linsēklu uzlējums
19.09.2012 18:30
zane10!
maltas linsēklas ilgi nevar uzglabāt,labāk pirkt veselas.Klau,Ku,kurā vekalā pērc,kur atrodas?
jā-tie piemaisījumi ir biezpienam vai linsēklām?

jekabs19@inbox.lv



Edited 1 time(s). Last edit at 19.09.2012 18:32 by ivars61.
Re: Linsēklu uzlējums
19.09.2012 19:58
Veikals Alūksnē "Klijāns" IK, Rūpniecības iekā 2a

http://www.aluksne24.lv/katalogs/info/klijans-ik

Piemaisijumi ir linsēklās - pērkones un vēl dažas citas sēkliņas kuras es nepazīstu. Nelielā daudzumā. Cenas starpība to pilnībā kompensē. Ja slinkums ir vēl lielāks kā man tad droši vien var ēst ar visiem piemaisijumiem :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Linsēklu uzlējums
19.09.2012 20:04
Atradu sēklu etiķeti. Linsēklas audzētas Latvijā un fasētas Z/S "ASB Fabrika", Sidrabenes pag., Ozolnieku nov.

http://www.asbfabrika.lv/ru/kontakti.html

Pakā 2 kg.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Linsēklu uzlējums
19.09.2012 20:32
un cik maksā 2kg?es pērku rimčikā-0,5kg pa 1,29 ls,njā slinkuma man ar netrūkst,bet vai vairāk-jāsamēra:)

jekabs19@inbox.lv
Re: Linsēklu uzlējums
19.09.2012 21:48
Čeku nesaglabāju bet šķiet, ka kādi 3 lati bija. Bet ja Rimi 0,5 kg maksā Ls 1,29 tad jau tā ir baigi laba cena. Es kādreiz pirku apmēram 200...300 gramu bundžiņu pa kādiem 2,5 Ls...

Vēl interesanti tas, ka šīs linsēklas atšķirībā no agrāk pirktām bija nevis brūnas bet vairāk dzeltenas. Taču kā noskaidroju, krāsa esot atkarīga no augšanas apstākļiem...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Linsēklu uzlējums
19.09.2012 22:00
nu,ok,varēšu paslinkot:)par krāsu-tā varētu būt,ka tas ātrumu nemaina:)

jekabs19@inbox.lv
Re: Linsēklu uzlējums
22.01.2014 18:37
Rīgā centrāltirgū 1 kg. linsēklu maxsā 2.4 EUR
Re: Linsēklu uzlējums
23.01.2014 10:27
Iciks Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Rīgā centrāltirgū 1 kg. linsēklu maxsā 2.4
> EUR
******************************
Kas Dr.lv ceļ miroņus? Sk. uz datumiem.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 5?
Ziņa: