Par Sauriešu slimnīcu

Aizsāka mikance 

Par Sauriešu slimnīcu
18.09.2012 15:17
Sveiciens.
Esmu no jaunpienācējiem .
Interesē objektīva informācija uz šo brīdi par Sauriešu slimnīcu. Nez kāpēc neatrodu info (varbūt neprotu, jo esmu padomju laika produkts) par šo iestādi. Vai kāds ir ar mieru padalīties svaigā info?
Pirms gadiem 20 tur ārstējos. Pēc ilgstošas zāļu lietošanas viss bija labi. Līdz šodienai. Profilaktiskajā apskatē atrada kaut ko, kas ir jāpārbauda. Sapratu, ka bronhoskopija un kaut kas vēl. Šoreiz drošina, ka tas uz 2-3 dienām. Varbūt nedēļu. Vienalga baidos- ja nu atkal mēneši?
Saprotu, ka arī šoreiz un pie pārējām kaitēm vainīgs "'ķīselis" manā galvā un stress. Pati ar to netieku galā. Tāpēc esmu šeit.
Re: Par Sauriešu slimnīcu
18.09.2012 17:31
Tuberkulozes un plaušu slimību centrs

http://www.lic.gov.lv/index.php?p=8570

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Par Sauriešu slimnīcu
18.09.2012 20:25
Paldies.
Šo es arī atradu, bet tajā nekā neatrodu info konkrēti par Sauriešiem. Mani interesē kā tur ir tagad, kas strādā?
Kādas nodaļas, pakalpojumi, izmeklējumi, dakteri un galu galā - arī cenas atsevišķām manipulācijām.
Re: Par Sauriešu slimnīcu
19.09.2012 00:06
Nu šeit vel ir nedaudz

http://www.lic.gov.lv/index.php?p=8570&lang=258&pp=11861

Bet cenas domāju, ka tagad ir vienotas visā Austrumu slimnīcā.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Par Sauriešu slimnīcu
19.09.2012 00:19
Jāatzīst, ka tajā lapā nekāda vērtīga informācija nav. Toties ir Rozentāles smaidošā seja... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Par Sauriešu slimnīcu
19.09.2012 09:07
Tā ir. Tāpēc arī domāju, ka neprotu sameklēt, jo tur nav nekā vērtīga.Tad jau iepriekš neko neuzzināšu.
Re: Par Sauriešu slimnīcu
19.09.2012 10:26
Mana māsa , kad ir sarkoidozes paasinājumi tur ārstējas jau vairākus gadus, ļoti apmierināta, ārste atsaucīga un saprotoša, uzvārdu nepateikšu, kopumā apmierināta ar visu...
Re: Par Sauriešu slimnīcu
19.09.2012 10:27
Velos uzzinaat tuberkulozes galvenaa arsta num.jo bralim no zaleem ko dod bauska paliek sliktaak
Re: tuberkulozes galvenais arsts
30.06.2014 15:00
Lūgums būt tik laipnai un meklēt slimnīcas un ārstu koordinātes internetā.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 17?
Ziņa: