ìimenes ârsts un apdroðinâðana

Aizsāka qwq 

Hi
ðíiet vçrts atvçrst jaunu topiku!

Kâ tauta domâ, vai mûsu valstî vajag apdroðinâtes un vai ir praktiska vajadzîba bût pierakstîtiem pie ìimenes ârsta???
Re: ìimenes ârsts un apdroðinâðana
21.09.2004 18:13
Nu no nagu senem uz so temu ))))))

Labi joks.

Protams ka jubut gan tam, gan tam.

Vel javakcinejas pret difteriju un tetanusu, influenci )))) Ja un obligati japespradzejas automobili, jaatceras kads ir brauksanas atrums un ka 0,5 promiles ir jau daudz.....

Man darba (ne Latvija) nesen apsprieda so temu un mineja Latviju. Man bija neerti ... .

Re: ìimenes ârsts un apdroðinâðana
21.09.2004 18:17
Paðam (slimokase) apdroðinâties diez vai ir jçga.
Darbavietu polises OK - lîdz ðim nekâdu problçmu, arî sports tur ir parasti klât.
Ìimenes ârsts (ja ir normâla polise) nepiecieðams ekstrâ gadîjumiem, ja milzîgi izdevumi (ptu, ptu, ptu), ko apmaksâ tikai valsts.
Es daru tâ. Man ir oficiâls ìimenes ârsts, pie kura òçmu tikai izziòu, lai tiesîbas nomainîtu (nesûtîja uz psiho/narko).
Reâli pârbaudos un visus dokus turu vienâ klînikâ, kurâ izvçlçjos kolosâlu dakterîti. Tâ ir mana reâlâ ìimenes ârste. Ja viòa tâda bûtu oficiâli, tad par manu vizîti saòemtu 50 santîmus. Tad nu vienojâmies, ka vajadzîbas gadîjumâ daktere mani dienas laikâ piereìistrçs pie sevis oficiâli. Esmu apmierinâta un jûtos droði:)))
Re: ìimenes ârsts un apdroðinâðana
21.09.2004 18:19
Protams, ka apdroshinaashana ir vajadziiga! Ja nebuutu vajadziiga, tad buutu izmirusi!:)
Citreiz gan probleema sleepaas pashaa apdroshinaashanaa, piemeeram apmaksaa tikai ar gjimenes aarsta noziimeejumu, un manupraat taa ir laika shkjieshana, ja ikgadeejam ginekologa apmekleejumam ir nepiecieshams g.aarsta nosutiijums!
Gjimenes doku arii vajag, man taadi ir 2, viens sakariigs, otrs, kas raksta slimiibas lapas!:)
oj, qwq, nepaiiju ka esi speciaali atveeris/-usi jaunu teemu shim jautaajuma, atbildejeu pie nagu seenes ;)
Mans domas veel joprojaam ir taada spashas - tas viss ir okei, ja cilveeks to var atljauties. Tas ir jaasaprot.
jâ - negribçjâs "pietaisît" nagu sçnes topiku ar savâm "idejâm"
Bet, kur tad ir Tavs viedoklis ðajâ jautâjumâ?
skat topiku "nagu sçne"
tâ kâ ìimenes ârsti taupa sev naudiòu un nosûtîjumus nedod, tad apdroðinâðanas polise bûtu tas, kas ïautu maksât mazâk par vizîtçm un diagnostiku.

Man ìimenes ârsts it kâ ir, bet tikai fomâli, jo pie tâdas nejçgas nav vçrts nervus bendçt.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 2?
Ziņa: