žultspūslis un slikta dūša

Aizsāka slota 

žultspūslis un slikta dūša
19.10.2012 20:49
Sveiki!

Nu jau vismaz kādus 2.mēnešus man ir slikta dūša, ieēst nevar gandrīz neko. Šodien biju uz ultrsonogrāfiju un atklājās, ka pie vainas ir žultspūslis, tas ir stipri deformēts, ir žults pārvades problēmas, tādēļ žultspūslis strādā visu laiku un tādēļ ir tā sliktā dūša.
Bet nu neko jau šis izmeklējums pats par sevi man nav devis, jo kad aiznesu rezultātus savai ģimenes ārstei, tad viņa tos tikai nokopēja, bet neteica ko lietas labā darīt, par žultspūšļa problēmu pat neieminējās vispār. Kaut dakteris, kas veica ultrasonogrāfiju, pajautājis kas ir mana ģimenes ārste, teica, ka daktere jau zinās ko darīt, vajadzēšot palietot kādas zālītes. Citai manai veselības problēmai daktere gan izrakstija zāles. Bet ko iesākt ar mūžīgi slikto dūšu un gremošanas traucējumiem gan nezinu.
Re: žultspūslis un slikta dūša
20.10.2012 14:28
Kaut kā man nav pārliecībā, ka tas žultspūslis ir īstais sliktās dūšas cēlonis. It īpaši ja maz tiek ēsts. Būs tur kāda cita vaina...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: žultspūslis un slikta dūša
20.10.2012 21:22
Nu to jau neizdomāju es pati, tā teica dakteris, kas veica ultrasonogrāfiju. Dakteris vēl teica, ka es esot tipisks piemērs, kā ir tad, kad žultspūslis ir deformēts. Tajā aprakstā, ko dakteris iedeva man, izlasiju, ka izteikta deformācija varētu būt radījusi žultspūšļa diskinēziju. Un tieši tāpēc jau gandrīz neko nevaru ieēst, ka visu laiku ir tā sliktā dūša, un pat ja ēdu, tad pret daudziem produktiem man ir nesaprotams riebums, tā teikt, pat paskatoties uz ēdienu jau šķebina. Kuņģis ar vairs negrib darboties, visu laiku atraugas. Ultrasonogrāfija arī parādija, ka zarnas ir uzpūstas.
Re: žultspūslis un slikta dūša
20.10.2012 21:42
Dzimums,vecums,augums un svars?
Re: žultspūslis un slikta dūša
20.10.2012 22:46
Sieviete, 39.gadi, 170cm, svaru nezinu, jo svari salūzuši, varētu būt ap 65kg.
Re: žultspūslis un slikta dūša
21.10.2012 19:06
Man ir bijis iekaisums un žultsakmeņi, bet slikta dūša gan man nebija, pieliecoties vilka pakrūtē un drudzis, žultspūsli izoperēja, un kamēr žultsvadi piemērojās jaunajai dzīvei arī nebija slikta dūša, un no tā, ka Jums bieži izdalās žults arī tas nevar būt, varētu būt rūgta garša mutē, domāju ka Jums kaut kas cits, ultrasonogrāfija ir tukša lieta, jāiet uz datortomogrāfiju vai kā......
Re: žultspūslis un slikta dūša
21.10.2012 19:20
Varu ieteikt palietot mardadža eļlu ......nopērkama patiekā....
Re: žultspūslis un slikta dūša
21.10.2012 20:15
Jāiet pie hepotologa.Sevišķi ja ir izteikts riebums pret gaļas ēdieniem. Ka tikai nenoguļam aknu audzēju.
Obligāti ir jāpārbaudās uz aknu rādītājiem un hepatītiem.
Lai veiksme.
Re: žultspūslis un slikta dūša
21.10.2012 22:13
Prātīga doma, Mazdakteri. Vot es arī domāju, no kā tas žultspūslis deformējies... no gara laika, vai...?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: žultspūslis un slikta dūša
21.10.2012 22:33
Nu bet no kā tad žultspūslis vispār var deformēties?
Re: žultspūslis un slikta dūša
23.10.2012 18:01
Nu man piektdien jādodas uz fibrogastroskopiju. Var jau būt, ka tā atklās sliktās dūšas cēloni.
Re: žultspūslis un slikta dūša
23.10.2012 18:35
Cerams. Pastāsti mums pēc tam...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: žultspūslis un slikta dūša
27.10.2012 00:56
Biju uz kobru un rezultāts ir tāds, ka atklāja gastrītu un helikobaktēriju. Bet, kad jautāju savai dakterei vai tas varētu būt sliktās dūšas cēlonis, tad daktere teica, ka nezinot.



Edited 1 time(s). Last edit at 27.10.2012 01:45 by slota.
Re: žultspūslis un slikta dūša
27.10.2012 01:15
Gadās. Nevar cilvēks visu zināt... Bet katrā ziņā gastrīts izklausās daudz ticamāks sliktas dūšas cēlonis salīdzinājumā ar saliekto žultspūsli...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Pūkaine
Re: žultspūslis un slikta dūša
27.10.2012 20:02
Tad kad man bija žultspūslis iekaisis (vienā reizē), līdz domai par apendiksu, tad bija arī nelabi.
Otrajā reizē, kad atkal bija tā pati problēma, plus it kā kaut kas ar aknām, arī bija nelabi, bet tad viss cits arī bija aktīvi, gan paaugstināta temp., gan arī vēmu laikam.
Re: žultspūslis un slikta dūša
28.10.2012 07:23
Nu jau es vispār nesaprotu ko darīt. Vai tiešām pārvēršos par staigājošu medicīnas enciklopēdiju? Es tak nevaru dzert visas zāles ko man ārsti izraksta. A.vertebrālajam sindromam betahistīnu,neiromidīnu, lucetamu, nespēkam mildronatu, heliobaktērijām divu veidu antibiotikas un omeprozolu, depresijai vēl šo to. Galva jau bija pārstājusi sāpēt, nu atkal visu laiku sāp kā traka, pretsāpju zāles palīdz tikai uz īsu brīdi. Uztaisija analīzes uz daudzu veidu mikroelementiem, tur viss ideāli. Ēdu salīdzinoši veselīgi. Stresa gan manā dzīvē ir ļoti daudz. Draudzene man teica - tu saki, ka tev ir švaki nervi, nu nē tev ir ļoti stipri nervi, es tajā situācijā to un to, kā tu visu izturi. Nu neko nesaprotu kā man vispār rīkoties attiecībā uz savu veselību. Neesmu spējīga iet uz darbu milzīgā un pēdējā laikā mūžīgā pārguruma un sāpīgi pulsējošo kāju dēļ. Gribētos jau visu atrisināt dabiskiem līdzekļiem, nevis rīt baigo ķīmiju. Asinsvadiem uz nākošo nedēļu pasūtiju garšvielu pulverīti, par ko vakar uzzināju pilnīgi nejauši, varot likt pie tējas un kur nu vēl varot izdomāt. Nu ir vēl doma, ka antibiotiku vietā labi ir ķiploki un ingvers. Nopirku Tereško tēju žultspūslim. Nu gan jau vajadzīgs vēl kaut kas. Literatūra ko esmu iepirkusi man mājās kaudzēm, bet nu diemžēl lielākā daļa neizlasīta. Gan jau tur ir atbildes uz visu, bet nu kaudzes tiešām milzīgas un ej nu uzreiz atrodi. Tik ļoti gribas izlasīt, bet dažādu iemeslu dēļ neesmu paspējusi. Varbūt ir kādi labi ieteikumi.
Re: žultspūslis un slikta dūša
30.10.2012 22:52
Nu pret Heliobaktēriju noteikti jāizdzer antibiotiku kurss, man arī tās bija, citādi tās ēd kuņģa gļotādu, faktiski šī baktērija ir čulas izraisītāja, nu tas jau sen atklāts, Jums nevajag tā forsēt ar zālēm, sāciet tikt ar šo problēmu galā tad uz priekšu manīs kā jutīsieties, varat palietot piemēram linsēklas, kuņģim patiks....
Labvakar!Man vakar bija baigā lekme,sāpēja tā ka pilnīgi kaut vai uz sienas rāpies....vemšana arī...man lacinju atpakaļ konstatēja polipu žultspūslī,tagad vakar dakteris iztaustīja vēderu,un teica ka pie vvainas,iespējams žultspūslis....vēl jau man ir gastrīts,bet tādas sāpestam nav raksturīgas..tagad jāgaida ultrasonogrāfija,bet āpes japacieš...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 21?
Ziņa: