dibens

Aizsāka Gas 

dibens
22.10.2012 21:20
Sveiki, varbut kads var ieteikt kaut kadu sveciti vai kadu tableti vai smeri ?

lieta tada, kadu laicinu atpakalj, pamaniju kad ejot uz toleti pa lielam darisanam, slaukot dibenu, uz papira paliek asinis. Bet ne vienmer, nezinu vai tas ir tapec ka fekalijs pa lielu vai cietu bet nu dazreiz nokartojoties nedaudz iesapas un tad pec tam slakot uz papira paradas asinis. Tad pa laikam paradijas, tad atkal pazuda tas asinis. Bet nu tagad jau paradijies ir, nu jau kadas pedejas 5x ejot pa lielam, diezgan sapigs viss tas process ir, viss notiek ar sapem un protams ari asinis ir uz papira un ari pec tam, kad vis ir izdarits, tad ari atlikuso dienas dalju ari tada jutiga ta peecpuse ir, taka surst, taka niez, taka sap nedaudz...zinu kad jaiet pie arsta, bet nu sobrid esmu komandejuma arpus LV lidz jaunajam gadam un loti neizdevigi butu skriet uz LV pie arstiem. Ko jus man ieteiktu ? varbut ir kadas svecites, vai tabletes vai katu kas tads, ko varetu palietot ? protams bez receptem kas ir, lai var izturet to komandejuma laiku seit lidz tam jaunajam gadam...

26 gadi, virietis, augums - 172 un svars 73kg.

Paldies.
Re: dibens
23.10.2012 20:45
Vecit, zupas vairak eed.
Re: dibens
24.10.2012 17:31
Es ieteiktu iet pie proktologa. Nelietot caurejas zāles , bet vieglas klizmas.Tas pirms proktologa apmeklēšanas.
Neēst kairinošus ēdienus un dzērienus. Nepieļaut aizcietējumus. Apmazgāšanās pēc katras atvieglošanās.Ieziest anusu ar kādu aseptisku,pret kairinājuma ziedi. Lietot uz nakti rektālās svecītes.
Lai veicas.
Re: dibens
25.10.2012 00:49
Paldies Mazdakteris1.

Varbut Jus varat nosaukt nosaukumu kadai labai ziedei un tam sveciitem? es meginasu aptieka pameklet vinas.
Re: dibens
25.10.2012 21:00
Svecītes un ziedes izraksta proktologs.
Clotrimazola ziede ir laba bet viņa nav tik efektīva, kā tās kas satur virs nieru hormonus (kortikosteroīdus).
Rektālās svecītes pret hemaroīdiem ir daudz. Anuzols ,Neoanuzols. Jaunākās nezinu.Neesmu proktologs.
Hemaroīdi jāārstē (jābremzē) kompleksi. Asins vadu sieniņu stiprināšana (zirgkastaņa preparāti),asu ēdienu izslēgšana.
Zivju eļļa satur vitamīnus, kas veicina gļotādu dzīšanu. Izvairīšanās no aizcietējumiem.Nenēsāt ciešu apģērbu. Regulāras kustības, kas izslēdz asins sastrēgumu.
Galvenais, proktologa konsultācija.



Edited 1 time(s). Last edit at 25.10.2012 21:15 by Mazdakteris1.
Re: dibens
03.11.2012 21:51
Ļoti palīdz Eva/qu svecītes. Viegli panesamas.
sams
Re: dibens
06.11.2012 21:07
Ļoti abi palīdz Višņevska ziede, ķēpīga ir, bet laba, jāsmērē tā lai arī tur dziļāk tiek..
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 19?
Ziņa: