Antihistamiini

Aizsāka Dusma 

Antihistamiini
22.09.2004 10:51
Kas tie ir par zveeriem un vai Terra Flu (pret saauksteeshanos) var taadu satureet?
Kokiem lapas veel nav nokritushas, bet es jau esmu paspeejusi sakjert izcili pretiigu viirusu!:(
qwq
Re: Antihistamiini
22.09.2004 11:00
tâs vieliòas samzina puòíoðanos, tûsku un alergiskas reakcijas
no daþiem nâk miegs
nepârdozçjot vidusmçra pilsonim nav kaitîgi
Re: Antihistamiini
22.09.2004 11:04
Pareizi, tas bija pret visaadaam alergjaam! Tagad es atceros!:)
Es patreiz lietoju zaales, kuraam instrukcijaa rakstiits, ka var buut mijiedarbiiba ar antihistamiiniem, tad nu es meegjinu saprast vai es varu Terra Flu arii dzert vai nevaru!?
Aktiivaas vielas ir:
paracetamols
pseidoefedriina hidrohloriids
dekstrometorfaana hidrobromiids
Neaktiivaas laikam nav svariigas
biz
Re: Antihistamiini
22.09.2004 11:08
Dusma kaa izpauzhaas tavs izcili pretiigais viiruss?
Re: Antihistamiini
22.09.2004 11:11
Saap kakls, deguna dobumaa sajuutas kaa buutu nogjeereeta aada un sabeerti pipari, piedevaam veel punkji pa gaisu, aciis duraas, galva nenormaali saap!
;
Re: Antihistamiini
22.09.2004 11:16
Nprmâls vîruss. Tâ apkaroðanai visu pagâjuðo nedçïu veltîju. Teraflû ir labs, vienîgais, dienâ neiedzer ar miega efektu.
Re: Antihistamiini
22.09.2004 18:42
Izraku, ka tomeer Terra Flu satur antihistamiinus un es vinju nevaru lietot, taatad, pienjemu asperiinu un antihistamiinu nesaturoshus padomus, kaa veel vareetu atvieglinaat dziivi.
Spiriitiskos rituaalus laikam neizpildiishu, jo nav speeka!
Re: Antihistamiini
22.09.2004 20:53
Un pareizi - alkohols tikai pastiprina iekaisuma processus. Grozi ka gribi pret faktu nesanaks braukt )))

Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 12?
Ziņa: