apsaldçtas nieres?

Aizsāka mega 

mega
apsaldçtas nieres?
22.09.2004 12:12
Kâdas ir sûdzîbas, ja ir apsaldçtas nieres? Nez kâpçc ðíiet, ka tâ varçtu bût noticis ar mani. Sâp tâ kâ mugura, nedaudz augstâk par jostas vietu, vairâk, kad lokos, bet nekâdu citu sûdzîbu nav. Ja manas aizdomas ir pareizas, ko tad darît? skaidrs, ka pie ârsta jâaiziet, bet vai nebûs jâguï slimnîcâ?
Sise
Re: apsaldçtas nieres?
22.09.2004 12:48
Vçl vajadzçtu bût mazliet paaugstinâtai íermeòa temp., kas norâda par iekaisumu. Man vismaz tâ bija. Slimnîcâ nebija jâguï, bet antibiotikas nâcâs dzert. Pârgâja diezgan âtri.
Re: apsaldçtas nieres?
22.09.2004 13:59
Nieres nevar apsaldet.

Re: apsaldçtas nieres?
22.09.2004 15:17
Dr.asist. Raimonds
Atkal tu sâc , tev taèu jau pirms mçneða pateica, ka visu var apsaldçt.
Re: apsaldçtas nieres?
22.09.2004 15:48
Vot, vot.
Es tikai domâju, ka ja sâp mugura kustoties un it nekâ cita neparasta nejût, tad diez vai nieres. Apðaubu.
Bisous
Re: apsaldçtas nieres?
22.09.2004 16:15
jâ, tâs var bût nieres. Man dikti sâpçja mugura, kad bija urînpûðïa iekaisums pavirzijies uz augðu. Bija iekaisuði urînvadi, ka nâk no nierçm. Arî sâpçja locoties.... Dzçru a-biot.
qwq
Re: apsaldçtas nieres?
22.09.2004 16:16
vairâk izskatâs pçc muguras spondilozes lumbago utt
vajag:
1)mugurkaula rtg
2)vçdera un nieru US
3)urîna nalîze (varbût uzsçjums)

ja îpaði neizpelnîsies slimnîcâ ðíiet jâguï nebûs
w
Re: apsaldçtas nieres?
23.09.2004 15:47
Man arii saap viena niere, bet tas shkiet peec antibiotikaam, anotaacijaa bija rakstiits, ka var buut letaals iznaakums, bet var arii pasha no sevis paariet, man jau kaadu otro nedeelju saap (nu jau mazaak). Gaidu, kad vareeshu tikt pie arstes un vina man paskaidros (ceru) .
Funny bij tas, ka anotacijaa raxtiits, ka probleemas ar nierem paarsvaraa no taam zaaleem rodaas cilveekiem, kuriem ir Aids, vai kautkadi audzeeji.
Vai tad tieshaam jaadomaa, ka man arii ir ???
Dhainaa
Re: apsaldçtas nieres?
13.10.2009 23:40
man ir aizdomas, ka ir apsaldēta viena niere, bet neesmu pārliecināta. slimoju ar anēmiju un itkā ir teikt ka var arī iekaist iekšējie orgāni. sāp muguras lejasdaļā zem ribām un kad ceļu labo kāju augša, sasprindzinu muskuļus. vai tās varētu būt nieres?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 16?
Ziņa: