testosterons

Aizsāka Eldars 

testosterons
14.11.2012 21:10
Labdien.Gribeju jautāt kāds ir normals testoterona daudzums piemeram 25.gados?Nu biju pārbaudīt testu tur intervals ir no 2.70-15.00 man bija 6.80.Nevajadzētu but vairāk?Prasu tapec ka nodarbojos ar sportu un jūtu ka trukst jaudas un muskuļi negrib augt.Paldies, cerams kads palidzēs.



Edited 1 time(s). Last edit at 19.11.2012 00:25 by puce.
Re: testoterons
14.11.2012 22:08
Tas vairāk saistīts ar vitamīnu daudzumu,cinka daudzumu,holīna.

jekabs19@inbox.lv
Re: testoterons
16.11.2012 21:59
Bet reāli tas ir normāls testa daudzums vai samazināts?
Ezis99
Re: testoterons
17.11.2012 01:01
Normāli samazināts
mamina
Re: testoterons
17.11.2012 23:22
Ja normas robezas ieklaujies,tad jau ir ok. :)
Re: testosterons
20.11.2012 20:39
Dzimums(?) Augums/svars . Matu krāsa. Apmatojums uz krūtīm?
Re: testosterons
28.11.2012 23:30
Vīrietis, augums-1.89, svars-85.Apmatojums uz krūtīm maz liet, bet nav brutāli noaudzis.
Nu mazdakteri ko teiksi par mazu testetorons ir?Jo reali ja ir samazināts un nevaru augt muskuļu masā klāt, tad ņemu sintētisko testu un nav ko tur bakstīties.Jo esmu jau par to intersējies.Vienkārši nekur nevaru atrast info cik normalam vecim ir jabūt testam.Varētu kāds ierakstīt kurs ir nodevis analīzes tiesi uz testoteronu savus rezultātus.!
Re: testosterons
29.11.2012 00:10
Anaboliskie steroīdi neapšaubāmi palīdz ātrāk augt muskuļiem,vienīgi-tam ir arī sekas,starp kurām impotence nav tā sliktākā.

jekabs19@inbox.lv
Re: testosterons
29.11.2012 00:49
Par AS esmu jau izstudējis tur man nav jautāju.Protams negribas jau sākt, bet ja nebūs citu variantu tad gan.Bet tik vienkāršu info cik jābūt testam optimāli 25.gados, es domaju max augstam jo tie ir neapšaubami labakie gadi.Kads zina?Cik tev pašam tests?
Re: testosterons
29.11.2012 01:01
A man kkur 2 reiz vairāk gadu,cik tieši,nezinu,man tas neinteresē, bet-es sportoju un citādi viss tīri nekas:) Līmeni nosaka gēni ,vitamīni,mikroelementi,vecums.

jekabs19@inbox.lv
Re: testosterons
30.11.2012 07:49
Nestāsti, ka esi visu izstudējis par AS, ja uzdod tik muļķīgus jautājumus. Nonāc galīgās pretrunās, jo ja būtu kādas zināšanas par AS, tad zinātu arī atbildi uz savu jautājumu. Testosterons Tev ir normas robežās un nemaz nav slikts. Esmu pāris reizes taisījis analīzes un bija mazliet augstāks nekā Tev, čoms taisīja analīzes un viņam bija nedaudz zemāks, bet zālē rezultāti ir labi arī bez AS. Pats redzi, ka rādītājs iekļaujas references intervālā. Man bija ~9ng/ml.
Kāds ir treniņu mērķis, cik stundas parasti guli, cik kcal un olbaltumvielas dienā uzņem, kādus vitamīnus dzer(ja dzer), cik reizes nedēļā trenējies, kāds ir bijis progress un kādā laika posmā tas ir bijis? Ja nevari atbildēt uz šiem jautājumiem, tad nevajag AS.
Re: testosterons
30.11.2012 17:07
Sākt mākslīgi uzņemt testosteronus ir augtākā mērā muļķība. Pat noziegums pret nākošo paaudzi.
Cieš aknas,kauli, vielmaiņa. Var izveidoties, tā saucamā farmakoloģiskā kastrācija.Smagas ādas pataloģijas(mezglaini zemādas izsitumi,kas grūti likvidējami). Kaulu poroze, kas var beigties ar mugurkaula skriemeļu deformāciju un invaliditāti. .Neadekvāta agresivitate. Atkarība no medikamentiem.Sevišķi bīstama kombinācijā ar adrenalīna devu,kofeīnu un alkoholu. Zviedrijā aizliegts ar likumu.Skaitās,kā bīstams narkotikas lietotājs.
Tā sistēma ir ārkārtīgi smalka un jūtīga.
Lai saprāts un vēlreiz saprāts.



Edited 2 time(s). Last edit at 30.11.2012 17:11 by Mazdakteris1.
Re: testosterons
30.11.2012 20:40
halfway
Treniņu mērķis ir dabūt atlētisku augumu, pie svara 100kg, bfat apmeram 10-12%.Gulēt sanāk ap 6-8h, tas kā kuru reizi.Olbaltumvielas apmēram no 200-300.Vitamīni dymatize-super multi vai orange triad.Plus vēl iet c vit atsevišķi un zivju eļļa.Ar treniņiem ir tā 3-4 reizes ned, tas atkarīgs no ta ka muskuļi atjaunojas un pašsajūtas.2 gadi lenām kustēju uz prieksu, bet tgd 3 gads jau būs kā var teikt uz vietas stāvu, izmēģinājis esmu daudz lai iekustinātu kaut ko, bet jūtu ka nebūs un tas jau sak traucēt dzīvot, jo man ta nav vienkārša aizraušanās, ta ir mana dzīve.Es nepīpēju, nedzeru, lai tas netraucētu progresēt.Tapēc pārbudīju testu, jo domāju ka iespejams tas pie vainas kapēc neprogresēju un stavu uz vietas.Tad sāku burties cauri AS info.Ja godīgi viss vairak grauž tas ka pazīstami cilveki sēž uz as, brīvdienās vēl visu laiku dzer, neievero pareizu ēšanu, bet dažas reizes ned aiziet uz zali kaut ko pacilāt un aug reāli 10x labāk par mani.Kur ir taisnība?
Mazdakteri
Tu uzrakstīji tā it ka ta būtu inde.
Nespej iedomaties cik daudz cilveki lieto AS.Labs piemērs mums visiem zinamais Švarcnēgers, viņš visu savu dzīvi lielakoties nosedeja uz as un tu gribi teikt ka viņam nav bērnu un viņš slikti izskatītos savos gados?Bet paldies jums abiem par viedokļu izteikšanu, cerams būs jums ko vēl teikt.
Re: testosterons
30.11.2012 21:41
Ko teikt būtu,bet lasi pats

http://naturalironman.narod.ru/steroid.html

jekabs19@inbox.lv
Re: testosterons
03.12.2012 19:01
Tie, kas neieklausās speciālistos (senčos,skolotajos,ārstos...) bet vadās no savām izjūtam ir pakļauti dabiskai atlasei. Tas ir, bojā ejai.
Neataisos te nevienu mācīt un pārliecināt. Dabas māte ir daudz gudrāka par mums.
Cilveki dalās divās kategorijās.Normālajos( piesardzīgajos) un karavīros. Tas ir nepieciešams lai saglabātu cilvēci.Tu piederi pie karavīriem.
Bet karavīri var dalīties tajos,kas iet bojā aizstāvot sievietes,teritoriju,bērnus un dzimtu.
Un karstgalvjos,kas iet boja bezjēdzīgi.Nedodot labumu tautai.....
Resnis
Re: testosterons
17.12.2012 08:49
Man svars ap 110kg,augums ap 183 cm, ir alus vēders, arī 25 gadi, uz krūtīm apmatojuma praktiski nav, bārda aug gan labāk, arī nav miera par to testesterona līmeni asinīs, pārbaudījies nēesu bet jūtu ka kautkas nav kārtībā, starp citu, kur un kā var pārbaudīt to testesteronu, un kā uzzināt ka ir pa zemu, uz zāli neeju, tos sūdus netaisos nemaz mēģināt, ne steroīdus, ne arī kautkādas papildus olbaltumvielas, (tas ir tikai mans viedoklis) ja sāk ar tām visām papildporcijām, tad arī beidz ar tiem mēsliem, esmu dzirdējis ka ir pat šprices, tev jāšpricē vēl tas sūds ko tu izlasi kautkādā izteikti košām krāsām krāsainā reklāmā.
starp citu, kā izmērīt muskuļu masu attiecību ar taukiem, ?
Autoram gribēju pajautāt, vai tev vajag kačāties priekš izturības vai vnk. body buildings? cik zinu tās ir pilnīgi divas atšķirīgas lietas.
Re: testosterons
27.12.2012 21:18
Nu jā pec svara spriežot liekas ka daudz fat, kas testam nepatīk un tiek traucēta tā izstrāde, tāpēc jau jūti.
Aizej nodot asainis un pasaki ka gribi testoteronu pārbaudīt un viss, maksa ap 3.40.Pēc tam iemet rezultātus.
Un iesaku palasīt par AS un UB lai nejauktu pilnīgi atšķirīgas lietas.
Es izeju uz body buildingu, tapēc man ir svarīgs pēc iespējas augstāks testa līmenis.
Re: testosterons
28.12.2012 16:29
Mazdakteri, mēs visi tā vai citādi esam pakļauti atlasei. Kurš sēni apēd, kurš pirkstus rozetē iebāž, kurš BMW jaunības dullumā nopērk... Vienkārši ir cilvēki, ka jēgu saskata dzīves kvalitātē nevis viņas garumā...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: testosterons
03.01.2013 18:23
Vai ar seksu bieži nodarbojies vai arī pašapmierinies? Tas pazemina testosterona līmeni un nepieciešamas 7 dienas līdz tas sasniedz normālo (maksimālo) līmeni un tad tas apmēram tādā līmenī paliek. Man pašam draudzene vienu dienu izdomāja, ka grib būt kārtīga kristiete un pateica precamies vai nekāds sekss. Es domāju, laba iespēja pamēģināt kādu laiku, kā atturēšanās no seksa ietekmēs testa līmeni un muskuļu augšanu - un zini, ietekmē! Var pamanīt, ka vairāk spēka un to var izmantot, lai smagāt trenētos.

Atvaino, taču vispār, ja tev ir augums 1.89, svars-85 pēc 2 gadiem, tad tu točna kko nedari pareizi, jo es nedaudz vairāk nekā >1 gada laikā esmu no 75kg uzaudzis uz 85kg un augums man ir 1.81 un bodyfat šobrīd ziemā 16%, kad audzējos. Tas, ka kko nepareizi dari, varētu arī atspoguļoties testosterona līmenī.

Ja tu saki, ka problēma ir tā, ka tu neaudz pietiekami, tad jājautā, vai esi paņēmis konsultāciju pie kāda gudra trenera? Daudz būtu daudz labāk nekā lietot anaboliskos steroīdus.
Starpcitu, tu neatbildēji, cik daudz kalorijas uzņem? Jā OBV daudzums ir ok, taču ar to vien nepietiek. Lai augtu, ir jāuzņem vairāk kalorijas nekā tiek patērēts. Tu taču to zini vai ne? Vnk izslēgsim iespējamos problēmu cēloņus

Varbūt arī, ja tu jau 2 gadus nodarbojies ar BBuildingu, tad tas nozīmē, ka tavs ķermenis ir vienkārši pieradis pie konkrētās treniņprogrammas. Jo pieredzējušāks bodybuilderis, jo advancētākai jābūt treniņprogrammai, lai nodrošinātu, ka muskuļi tiek progresīvi noslogoti (progressive overload) un netiktu pakļauti nemainīgai(konstantai) slodzei, kurai ķermenis adaptējas un pēc šī punkta vairs neaug, jo vienkārši nav nepieciešamība.

Bodybuilding tulkojumā ir ķermeņa būvēšana,veidošana. Lietojot anaboliskos steroīdus, tiek izjaukta ķermeņa iekšējā sistēma - ķermenis pārtrauc ražot testosteronu, jo tas saprot, ka testosterons tiek uzņemts no ārpuses un ķermenim rodas fiziska atkarība. Rezultātā agrāk vai vēlāk ķermeņa sistēma pārtauc pareizi funkcionēt un rada domino efektu, kas ietekmē citas lietas. Rezultātā sanāk ķemeņa iznīcināšana ne būvēšana.

====================================================================
"Brīvs, kam dūša brīvam būt." Rainis



Edited 5 time(s). Last edit at 04.01.2013 16:11 by JayKay.
Jānis Roze
Re: testosterons
19.01.2013 21:19
JayKay zina, ko runā. +1

Eldars, ja labi saproti angļu valodu, tad ieteiktu Tev noskatīties šo video:
http://youtu.be/bPNKeXwPFhc - Truth About Muscle Building Plateau.
Re: testosterons
23.01.2013 02:10
ivars61 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Anaboliskie steroīdi neapšaubāmi palīdz
> ātrāk augt muskuļiem,vienīgi-tam ir arī
> sekas,starp kurām impotence nav tā sliktākā.

Kas kas??? Impotence? :)
OK :D

IR steroīdiem sekas jā, bet impotence ;)
Ir pareizi biedēt sīkos kas sporta klubā meklē ko iespricēt, bet nav vells tik melns kā mālē.
Protams tā ir smalka zinātne un jāprot to visu darīt, jāseko analīzēm utt utjp...
Pats esmu lietojis un izjutis visādas sekas. Patiesībā drūmākā un nepatīkamākā blakne ir psihes nespēja izturēt to visu. Tā ir ļoti gara tēma, bet jābūt mega naivam, lai nesaprastu, ka NEVIENS sportists PRO līmenī, nav dabīgi sasniedzis savus PRO rezultātus. BTW.... ir atsevišķi steroīdi, kurus pamatoti tur aizdomās kā hepatokancerogenus ;) ..tas ir viens no iemesliem, kādēļ lai ko tādu darītu, tas viss ir jāpārzin...bet impotence...un tas esot ne tas sliktakais... da lāb ;)

Es nepropogandēju steroīdus, bet atzīšu, ka tas laiks man bija kavlitatīvāks par doto momentu...tam gan arī ir psiholoģisks pamats.



Edited 1 time(s). Last edit at 23.01.2013 02:12 by Mateus.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 16?
Ziņa: