Meklēju risinājumu masturbēšanas, 1 apakš nozarei.

Aizsāka Cilveks kas lūdz palīdzibu 

Labdien, esmu 17gadu jaunietis kurš bija saslimis vairākus gadus ar masturbēšanu, bet tagad esmu metis mieru šai lietai un pagaidām labi, itkā man nepiemita tas slinkums ka daudziem tas ir darot šo, esmu sportits daru visu darāmo, stradaju bet nevarēju tikt galā ar šo lietu, bet pienāca tā diena kad saku palaist šos rakstus un tas mani var teikt mainīja un pat vairs ta neprasās to darīt pagaidām vairāk kā 1 mēnešus neesmu to darījis, pats īsti nevaru noticēt kad tik ilgi esmu izvilcis bez tas lietošanas, meitenes man netrūks bet kapēc es to darīju to mēs laikam nesapratīsim, bet man ir šāda problēma:

- reizēm, masturbējot, jaunieši nevēlas smērēties ar izdalījumiem, tādēļ ejakulācijas brīdī aizspiež urīnizvadkanālu. Sperma netiek izvadīta pa urīnizvadkanālu uz āru, bet iespiesta urīnpūslī. Regulāri šādi rīkojoties, veidojas “apburtais” loks - ejakulācijas laikā neaizspiežot kanālu, sperma nonāk urīnpūslī – tas var radīt problēmas, kad gribēsi radīt pēcnācējus. Labāk, laikus nodrošinies ar salvetēm, lai būtu ar ko noslaucīties, jeb arī dari TO dušā vai vannā. Atceries, ka spermas traipus no drēbēm (biksēm) ir grūti iztīrīt un tie Tevi var nodot!;

Es gribētu uzzināt vai šo var izārstēt un kā???, Aizdomājoties par nākotni, izārstēšu to laikus nekā atlikšu vēlākam nu protams ja to vispār var izārstēt.
Lūdzu palīdziet man un ceru kad būs pozitīvas atbildes :D

Svars: 64kg
Augums: 177cm
Re: Meklēju risinājumu masturbēšanas, 1 apakš nozarei.
21.11.2012 02:57
Kaut kā baigi gari rakstiji bet tā arī nesapratu īsti kas par palīdzību vajadzīga...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Meklēju risinājumu masturbēšanas, 1 apakš nozarei.
21.11.2012 10:21
Salvetes trūkst?:)

jekabs19@inbox.lv
Re: Meklēju risinājumu masturbēšanas, 1 apakš nozarei.
21.11.2012 10:48
Domāju nekādas problēmas tur nav, tas ir tikai normāli un veselībai nāk tikai par labu, nesaprotu kādēļ tāds jautājums vispār......
Cilveks kas lūdz palīdzibu
Re: Meklēju risinājumu masturbēšanas, 1 apakš nozarei.
21.11.2012 15:10
Nu tak
- Reizēm, masturbējot, jaunieši nevēlas smērēties ar izdalījumiem, tādēļ ejakulācijas brīdī aizspiež urīnizvadkanālu. Sperma netiek izvadīta pa urīnizvadkanālu uz āru, bet iespiesta urīnpūslī. Regulāri šādi rīkojoties, veidojas “apburtais” loks - ejakulācijas laikā neaizspiežot kanālu, sperma nonāk urīnpūslī.

Man ir šāda situācija tagad katru reizi kad biju to darīju sperma palika iekša man vajag risinājumu ka to var izlabot un atkal viss lai butu kartiba :D un varu mochit bernus augsa (nakotnē) :D
Re: Meklēju risinājumu masturbēšanas, 1 apakš nozarei.
21.11.2012 15:20
Sapratu. Nu šis apgalvojums "Sperma netiek izvadīta pa urīnizvadkanālu uz āru, bet iespiesta urīnpūslī" ir tāds pārāk idealizēts. Spiediens izplatās uz visām pusēm un daļa spermas tāpat tiek iespiesta urīnvadā. Un kaut arī masturbācijas laikā neizšļācās, pēc tam tāpat iztek gultā vai biksēs. Problēma vairāk ir tur, ka no lielā pretspiediena sēklas pūslīši tiek pārstiepti un vairs neattīsta tādu spiedienu. Problēmu daļēji var risināt tā, ka masturbēt bez aizspiešanas un spermu laist laukā pie pirmās iespējas nestiepjot procesu garumā. Bet problēma kaut kādā mērā var palikt uz visu mūžu.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Meklēju risinājumu masturbēšanas, 1 apakš nozarei.
21.11.2012 15:30
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Sapratu. Nu šis apgalvojums "Sperma netiek
> izvadīta pa urīnizvadkanālu uz āru, bet
> iespiesta urīnpūslī" ir tāds pārāk
> idealizēts. Spiediens izplatās uz visām pusēm
> un daļa spermas tāpat tiek iespiesta urīnvadā.
> Un kaut arī masturbācijas laikā neizšļācās,
> pēc tam tāpat iztek gultā vai biksēs.
> Problēma vairāk ir tur, ka no lielā
> pretspiediena sēklas pūslīši tiek pārstiepti
> un vairs neattīsta tādu spiedienu. Problēmu
> daļēji var risināt tā, ka masturbēt bez
> aizspiešanas un spermu laist laukā pie pirmās
> iespējas nestiepjot procesu garumā. Bet
> problēma kaut kādā mērā var palikt uz visu
> mūžu.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Pievienojos.
Tas bija neprāts aizturēt spermas izšļākšanos. Kas tur sabojāts var noteikt tikai urologs.
Pirmkārt, masturbācija ir dabisks drošības "ventilis", kas noņem spriedzi. No tā nevar un nevajag kautrēties. Par masturbācijas kaitīgumu var runāt reliģiskie plānprātiņi un vecā kaluma(apstulbotā) paaudze.
Masturbācija noņem spriedzi un attīra spermas pūslīti un priekšdziedzeri. Stāze (satrāgums) var veicināt iekaisumu un infekciju. Infekcija - prostatīts un oliņu iekaisumu ,varikocēle var radīt ilgstošas un bieži neatgriezeniskas sekas.
Lai veiksme un saprāts.
Kas liek vīrietim/puisim aizspiest ciet, lai sperma netiktu izvadīta? Es nudien nesaprotu, no kurienes tāda ideja vispār kadam varētu rasties!!! Vai tiešām pat loģiku nevar ņemt palīgā, lai saprastu, ka iznākums var sazin kāds būt, ja ir spiediens, bet atverīti aizspiež vnk ciet? Ja v šoke....
Re: Meklēju risinājumu masturbēšanas, 1 apakš nozarei.
22.11.2012 13:52
Ko tik visu cilvēki nespiež ciet baudas palielināšanai... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 24?
Ziņa: