vai ir vērts uztraukties?

Aizsāka Saulīte1234 

Saulīte1234
vai ir vērts uztraukties?
03.12.2012 19:55
Sveiki

Krivijas raidījumā "жить здорово" šodien pateica, ka ja ir sāpīgi pagriezt acs ābolu, jo redzes nervs ir iekaisis tas ir pirmais simptoms multiplāi jeb izkaisītai sklerozei. Es pārbijos, jo man gadās ka sāp pagriezt acis arī tad kad neesmu saaukstējusies vai slima. Tas ilst dienu vai divas un pats par sevi pāriet. Vispār pa dzīvi man ir migrāna, gadās kad pēc tās nākamajā dienā sāp pagriezt acis arī neatkarīgi no migrānas bija gadījies. Citu nekādu problēmu nav. Tā man jau ir vairāk kā 5 gadus, bet tiesa gan ar to acs sāpēšanu, ka tas nav regulāri un bieži. Kādam ir tā gadījies?
Re: vai ir vērts uztraukties?
03.12.2012 20:19
Neesmu pievērsis tam uzmanību. Ja sāp acis tad negrozu :) Mūsdienās jau acis daudz nav jāgroza. Sēdi mājās - skaties taisni ekrānā. Sēdi mašīnā - stūrē un skaties taisni :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Saulīte1234
Re: vai ir vērts uztraukties?
03.12.2012 20:41
Smieklīgi un īstenībā varētu tam piekrist, bet ja nopietni?
Re: vai ir vērts uztraukties?
03.12.2012 20:53
Nu acis sāp, ja ir migrēna, vai deformējas kakla skriemeļi, var būt arī aknas, ne jau uzreiz acu slimība.
Re: vai ir vērts uztraukties?
03.12.2012 20:58
Ja nopietni, tad nav ko stresot jo izkaisīto sklerozi tāpat nevar ārstēt.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 25?
Ziņa: