pumpa vai bumbulitis galvaa

Aizsāka zancha 

pumpa vai bumbulitis galvaa
10.12.2012 15:58
taa..jautajums ssads
ieveeroju,ka man virs auss ,ne tiesi virss auss,bet taka auss augstakaja vietaa uz galvas ir uzmeties tads kaa mazins uzcilnitis,nevaru saprast,,sarkans man tur,gals nav,taakaa pumpa laikam taa nav ..bet saapiiga.. ko es tur varetu uzsmeret...? aizvakar man meitina netiisaam izraava matu kuski :D bet man liekas,ka cita vietaa...nevaru saprast ko man tagad dariit.? kad neaiztieku nesap..bet tad kad paknubinu vai aiztieku tad saap...
Re: pumpa vai bumbulitis galvaa
10.12.2012 19:47
Briljantazaļo.Bepanten pluss ziedi.Vai citu kādu antibiotiku ziedi.
Vai parādīt gimenes ārstam.
Re: pumpa vai bumbulitis galvaa
10.12.2012 20:18
vispaar taada sajuuta itkaa augtu tur kadu pumpa..jo tads asaks izcilnis paradas? spaidit jau nedriikst?
Re: pumpa vai bumbulitis galvaa
11.12.2012 13:03
zancha Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> vispaar taada sajuuta itkaa augtu tur kadu
> pumpa..jo tads asaks izcilnis paradas? spaidit jau
> nedriikst-------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------------
Nē! Nekādā gadījumā. Visi iekaisuma procesi,kas ir augstāk par lūpas kaktiņa- auss ļipiņas līniju, ir saistīti ar asins vadiem, kas nodrošina ar asinīm smadzenes.. Viegli var iegūt strutaino meningītu,kas ir bīstams dzīvībai!
Re: pumpa vai bumbulitis galvaa
11.12.2012 14:20
a ko es varu dariit? es ceru,ka ta vnk ir kada nenoziimiiga pumpina,jo netisam uzgaju....matus cubinot...sodien liekas ,ka ir mazaka palikusi,bet sarkans tapat
Re: pumpa vai bumbulitis galvaa
11.12.2012 21:42
Lasīt augstāk ieteikto.....:)
Lai saprāts un vaselība
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 17?
Ziņa: