Pāragra nosirmošana.

Aizsāka Jonass1 

Jonass1
Pāragra nosirmošana.
10.12.2012 20:59
Labdien. Man ir 30 gadu,esmu vīrietis. Ko darīt pret pāragru nosirmošanu? Man ir ļoti daudz sirmu matu. Mūsdienu medicīna tak ir tik tālu gājusi,vai tiešām nav izgudrots nekas iekšā dzerams pret sirmumu? Krāsot matus negribās,tas nav veselīgi un ir piņķerīgi,jo mati man nav gari.
Re: Pāragra nosirmošana.
10.12.2012 21:14
To matu sirmošanu regulē kaut kāds mikroelements. No galvas neatceros. Atnāks ivars61 un droši vien pateiks...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Jonass1
Re: Pāragra nosirmošana.
10.12.2012 21:19
Paldies kū! Tad jāgaida ivars.
Re: Pāragra nosirmošana.
10.12.2012 21:49
:))Matu sirmošanu varētu izsaukt vara trūkums,B5,B9 vitamīnu trūkums,bet nebūtu labi lietot vienu pašu varu,Latvijā to arī laikam nevar nopirkt,jo vajadzētu sabalansēt ar cinku,mangānu un dažiem citiem mikroelementiem,tāpat B5 un B9 nevajag lietot atsevišķi,jo B grupa strādā kopā.Varētu kādus kompleksos vitamīnus,bet konkrēti kurus labāk- no galvas nepateikšu:)

http://www.vp.lv/index.php?env=-in-commerce/product/details:m89--3-4-s-:p-1363----

šitie būtu samērā labi,bet nav vienīgie,protams.

jekabs19@inbox.lv
Jā :)

Vienkārši bez vārdiem :)

Jonass1-vari meiģinat šo jautājumu uzdot medicine.lv, tur dažkārt pasaka skiadri ko un kā, un tur atbild cilvēki, kuri labi parzin,gan vitamīnus,gan visu pārējo, tikai citreiz mēdz pagadīties,ka otra gala atbild īssi.lakoniski un nekāda jega no ta :) bet meiģinat var
Re: Pāragra nosirmošana.
10.12.2012 23:07
Dacīt,kā Tevi pareizi sauc-Dace vai Karīna?:)Negribi atklāt?

jekabs19@inbox.lv
Jonass1
Re: Pāragra nosirmošana.
10.12.2012 23:16
Skaidrs. Paldies jums!)
Re: Pāragra nosirmošana.
10.12.2012 23:34
man arii viens pazinja ,jauns dzeks,bet galva sirma,,,galvenais,ka vins ir loti tumss,,,oglu melni mati bija un tagad tikpat kaa viss sirms jau..ar laikam 30vinjam.... diivaini..a iedzimtiibaa nevar but kas vai tikai kkaads vit trukums?
Re: Pāragra nosirmošana.
10.12.2012 23:44
Es tā 100% neapgalvošu,jo,ja ir nosliece uz albīnismu,tad iespējams,ka tas varētu ietekmēt,bet-ja ir iedzimts albinisms,vai nosliece uz to,tad melni mati līdz kādiem 20 gadiem -nu nezinu.

jekabs19@inbox.lv
Re: Pāragra nosirmošana.
10.12.2012 23:58
Nu man, piemēram, sirmi mati sāka parādīties gados 15, tagad ir 22 un galva pilna ar sirmiem matiem, bet par cik mati nav izteikti tumši, tad ja neiieskatās, tad īsti redzēt nemaz nevar :D Es savu gadījumu gan pilnībā norakstu uz iedzimtību, Tēvam pie 40 gadiem, puse no matiem jau bija sirma. Iespējams, ka straujo sirmošanu tik agri izsauca arī pāris spēcīgi psiholoģiskie pārdzīvojumi, ko es arī neizslēdzu. Bet nu mani tas kautkā galīgi neuztrauc.
Re: Pāragra nosirmošana.
11.12.2012 00:13
Redzi,wittmann,man sirmi mati tāpat parādījās stipri sen,bet kopš es lietoju vitamīnus un tādus-samērā labus,man liekas ka tas process ir pilnīgi apstājies,

jekabs19@inbox.lv
Re: Pāragra nosirmošana.
11.12.2012 00:25
albinisms izpauzas ar sirmiem matiem? tak nee.. vinjam nekaa nav..tikai sirmi mati...un ja nemaldos,,vins man ar mineeja,ka iedzimts tas..
Re: Pāragra nosirmošana.
11.12.2012 01:35
Ar sirmiem nē,bet pigmeta trūkst abos gadījumos.

jekabs19@inbox.lv
Jonass1
Re: Pāragra nosirmošana.
11.12.2012 03:14
Pag,tad sanāk tā,ja lieto tos vitamīnus,tad pēc laika mati atkal iegūst parasto krāsu,vai tikai apstādina to procesu un cik ir tik ir,sirmie tāpat?
Re: Pāragra nosirmošana.
11.12.2012 11:44
Mats,jebkurš ar laiku izkrīt,tātad sirmie izkritīs ,nevar noteikti apgalvot,ka neviens sirms vairs neveidosies-tā var būt un var nebūt,daži sirmi var arī veidoties.Bet var veidoties arī veseli,bez tam-nekritīs ārā pārmēru strauji,piemēram man nav pliks pakausis un nedomāju,ka tuvākajos 5 gados varētu palikt.Vispār pigmenta veidošanās manuprāt nav pilnībā izpētīta,kādi faktori to ietekmē,tapēc tādu garantētu prognozi nevar izteikt,bet uzlabojums ar 95% varbūtību ir tas ticamākais.

jekabs19@inbox.lv



Edited 1 time(s). Last edit at 11.12.2012 11:44 by ivars61.
Re: Pāragra nosirmošana.
11.12.2012 12:45
Vīrietis ,30 gadi.
Augums/svars? Matu krasa? Vai smēķē? Vai ir jaunība staigāts ar neapsegtu galvu ziemā? Vai ir nesātas ciešas cepures?
Vai ir slimots bieži ar gripu? Vai daudz lietots alkohola?
Vai ir pārbaudīts dzelzs saturs organismā? Ir bijuši sliktas ēdināšanas periodi? Kāda ie seksualitate( vidēja,zema,augsta)?
moljers
Re: Pāragra nosirmošana.
11.12.2012 21:34
Man radās dažas domas
1. ja 30 gadi ir pāragri, tad cik ir normāli ?
2. sirmi mati neveidojas no pigmenta trūkuma, bet no pilnīgi savādākas mata uzbūves, ja pareizi atceros mata struktūrā ir iekšā gaiss, visi taču zin, ka sirms mats ir pilnīgi savādāks - cietāks, trauslāks, parasti arī nedaudz resnāks
3. matiem cilvēka dzīvē nav NEKĀDAS nozīmes, īsi vai gari, rudi, melni vai sirmi, dzīvi nekādā veidā neispaido pat viņu trūkums, pat padara vieglāku :):):)

par maz jums dzīvē problēmu, ja uztraucaties par matu sirmošanu 30 gados :):)
un 30 gadi jau ir vīrietim pusmūžs :):)
drīz nevarēsiet normāli pačurāt, erekcija kļūs slikta, asinsspiediens celsies u.t.t.
Re: Pāragra nosirmošana.
11.12.2012 22:00
Nu,vispār veidojas gan no melanīna trūkuma,gan struktūras izmaiņām,vismaz kkur tā biju lasījis...a moš nepareizi rakstījuši...

jekabs19@inbox.lv
moljers
Re: Pāragra nosirmošana.
11.12.2012 22:59
taisnība ir pa vidu :)
melanīna vietā ir gaiss :):)
Re: Pāragra nosirmošana.
11.12.2012 23:15
Pa vidu-tas ok:)

jekabs19@inbox.lv
Vijolīte.
Re: Pāragra nosirmošana.
15.12.2012 23:39
Hm,cik zinu tā ir iedzimtība...ilgi strādājot skaistumkopšanas jomā, nekad neesmu ne dzirdējusi, ne redzējusi ka kādam būtu izdevies apturēt matu sirmošanu:) Jā, var sākt sirmot un nenosirmot līdz galam,bet nu lai to apturētu....
Re: Pāragra nosirmošana.
15.12.2012 23:53
Nu,bet lai par to spriestu,ir jāzin kurš un ar kādām metodēm ir mēginājis to apturēt.Iedzimtība ne iedzimtība,bet novecošana varbūt arī.Un apturēt -tas nozīmē arī bremzēt novecošanos.

jekabs19@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 23?
Ziņa: