Cukura līmenis asinīs

Aizsāka airen1 

Cukura līmenis asinīs
08.01.2013 17:17
Gribēju pajautāt, man pirms pussotra mēneša asinīs uzrādijās paaugstināts cukura līmenis, ģimenes ārste nozīmēja glikozes testu, tur viss bija pilniga kartibā, šodien aizejot pie viņas tā teikt atrādīt assinspiedienus un pulsus viņa saka, ka atkal grib paņemt asinis uz cukuru
vai man ir pamats satraukumam? vai tas varētu būt diabēts|?
Gvido
Re: Cukura līmenis asinīs
08.01.2013 17:20
Specifiski cik liels bija cukura daudzums asinīs? Vai asinis nodevi tukšā dūšā?
Re: Cukura līmenis asinīs
08.01.2013 18:11
cik liels, to gan nezinu un analīzes kā parasti nodevu tukšā dūšā, vienigais piebildīšu man uz to brīdi bij šausmīgi mazkustīgs dzīvesveids, jo man bij depresija un no mājas negāju ārā turpat 3 mēnešus un vienkārši gulēju gultā kā arī ļoti daudz stresoju...
varbūt daktere vienkārši grib profilaktisku pārbaudi uztaisīt?
Re: Cukura līmenis asinīs
08.01.2013 18:58
mierīgi aizej un uztaisi to testu; mazums kāpēc cilvēkiem kaut kad kāds rādītājs asinīs vai kur citur ir izmainīts; tas ir tikai apzinīgs doks, ka pārbauda vēlreiz. jāiet tukšā dūšā.

vēl pamata satraukumam nav.
Re: Cukura līmenis asinīs
08.01.2013 19:21
Nedaudz paaugstināts cukura līmenis var būt arī no stresa. Tā vismaz man pirms operācijas daktere skaidroja.
Re: Cukura līmenis asinīs
08.01.2013 20:49
nu skaidrs, vienigi brinijos par to kapec daktere teica lai nedzeru sulas un needu auglus iepriekseja diena lai edu tikai pilnvertigu partiku
kapec taa? labi sulai var but cukurs klat bet kapec auglus nevar est?
Re: Cukura līmenis asinīs
08.01.2013 21:05
Augļos arī cukurs var būt daudz,kā kurā,acīmredzot tev bij drusku paaugstināts,daktere grib pārbaudīt visu kā nākas,normāla daktere.

jekabs19@inbox.lv
Re: Cukura līmenis asinīs
09.01.2013 02:52
airen1, Tu nedusmojies lūdzu bet tu mūs te visus esi drusku sapisis... Nu piezvani pats uz tiem apbedīšanas birojiem, paprasi kam labākas cenas, kam foršāks zārku drapējums... Nahujams Tu gruzī mūs ar visu to huiņu...?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Damn, ku ! ha cmon tu vnk iespārdi ar iepriekšējo postu, labi iebombīji Es arī te galīgi hujeju, ko viņš tur vispār cep maizi, katram zigrīdītim bla skaidrs, ka katrs auglis satur fruktozi - cits vairāk cits mazāk, tāpat kā veikalos nopērkamās sulas.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 12?
Ziņa: