sāp pirkstu locītavas

Aizsāka es_nezinu 

sāp pirkstu locītavas
23.01.2013 23:42
Tēma muļķīga un pie ārsta ar tāda veida sūdzībām kauns iet.
Man no rītiem sāp pirkstu locītavas nevaru salocīt.rokas ir sapampu§as.kad izkustos tad pāriet,bet sajūtas nav patīkamas ka no rīta pamostos ar sāpošām pirkstu locītavām.
Re: sāp pirkstu locītavas
23.01.2013 23:55
Tu nevari saspiest un iztaisnot kulakus?Sapampst rokas,jeb arī kājas?Tēma nav muļķīga.

jekabs19@inbox.lv
Re: sāp pirkstu locītavas
24.01.2013 00:26
Sapamst rokas plauksta.nu baigi nē.spriežot pēc gredzena tik traki nav,bet sajūta ka pirksti locītavās sām un kaut kas traucē tos saliekt dūrē un kad to cenšos izdarīt sāp locītavas.
Stulba situācija.man ik pa laikam uznāk neparastas lietas ar ķermeni...sākumā gāju pie ģimenes ārsta ar dažāda veida sūdzībām bet tagad to vairs nedaru.kauns ka padomās ka esmu nojūgusies.
Bij problēmas ar vēderu...baltās līnijas trūce.to konstatēja ārsts tik līdz nobriedu iet pie ķirurga visas problēmas sūdzības pārgāja....tad bij ilgstošs nogurums,manas aizdomas ka pie vainas mazasinība,nodevu asinis un uzrādījās ka vajag padzelt dzelzi..nu jau pāris mēnešus to lietoju bet tā pat visu laiku nogurums un melns gar acīm,tā ka varētu krist ģībonī .tad vēl ārsts konstatēja veģ.distoniju....tagad ir problēmas ar svaru-riju kā cūka bet svars krītas vai labākajā gadījumā stāv uz vietas....manas klusas aizdomas ka pie vainas vairogdziedzeris...un nu tagad šīs šaizes ar locītavām
Re: sāp pirkstu locītavas
24.01.2013 00:31
Vairogdziedzeri pārbaudīt ir vienkārši.
Rij ka cūka... tas ir cik? 6000-7000kcal?

Veģ distoni nediagnosticē... diagnosticē visu pārējo un tad kad viss pārējais neko neatrod, tad to noraksta uz VD.

Man sāpēja locītavas kad pametu sportu... pampt rokas sāka kad lietoju steroīdus bet tā arī nepārstaja, joprojām naktīs mēdz pampt....bet es ar to sadzīvoju..netraucē.
Re: sāp pirkstu locītavas
24.01.2013 01:30
Kulakus saliekt un iztaisnot nevar,rokas pampst un kājas,kad trūkst B6 vitamīns,sāp arī,derētu visas sūdzības sarakstīt,kādas vien ir,jo pa tēmu nervi kko jau rakstīji,bet-vajag konkrētāk,ja gribi-uzraksti uz e pastu,jā-vēl varbūt magnijs,bet-pēc visām sūdzībām daudz ticamāk var spriest.Varbūt arī B12 un b9 trūkst,hemoglobīns no b6 arī var būt zems.

jekabs19@inbox.lv
Re: sāp pirkstu locītavas
24.01.2013 01:34
Tikai rokas.un izklausās ka pie vainas vitamīnu trūkums jo pec dzemdībām organisms ir tukš un tad uzdod vājās vietas



Edited 1 time(s). Last edit at 24.01.2013 01:35 by es_nezinu.
Re: sāp pirkstu locītavas
24.01.2013 01:39
Nu,ja neesi neko lietojusi-pērc uzreiz Wellwoman un dzer,vēl der kko noprecizēt,ja baidies uz epastu,raksti tepat,bet-vajag visu,ļoti sīki un daudz.Varbūt multi b strong 1tableti piemet,jeb-drīžāk magne b6,man pagaidām grūti spriest.

jekabs19@inbox.lv



Edited 1 time(s). Last edit at 24.01.2013 01:40 by ivars61.
Re: sāp pirkstu locītavas
24.01.2013 02:29
par B6 interesanti.... es sāku vilkt paralēles tam ka man pampa rokas etc...jo smagos treniņos b grupa sadeg...

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: sāp pirkstu locītavas
24.01.2013 10:33
Smagiem treniņiem vajag šitos:

http://www.dion.lv/lv/sportlab/pro/ULTRA-VIT2500/284/

jo sadeg ne tikai b grupa,šitie domāti sportistiem pirms sacensībām-sagatavošanās posmā.Un tad tās devas ir tikai normālas,nekas nav daudz.Sadzīvot nevajag,pirms vēl lietot proteīnus,vajag kārtīgi vitamīnus,citādi nosēdīsies virsnieres un vēl visādas ziepes var būt.

jekabs19@inbox.lv



Edited 1 time(s). Last edit at 24.01.2013 10:34 by ivars61.
Re: sāp pirkstu locītavas
24.01.2013 10:59
Nav tur nemaz tik lielas devas... es sporta laikā lietoju šos: http://www.xfitness.eu/Universal-Nutrition/Animal-Pak
Bet tur B grupa nav neko daudz.

Par proteīniem un nierēm neviens pētījums tā arī nav pierādījis, ka tas kaut kādā veidā ietekmētu nieres. Nav runa par jau slimām nierēm protams.

Un virsnieres...proteīns... kāds tam sakars?

BTW: proteīns jau nu noteikti ir mazāk kaitīgā substance no visa ko lieto sportisti. Ka arī proteīnu arī ar biezpienu var uzņemt krietni vien pāri nepieciešamajam daudzumam.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: sāp pirkstu locītavas
24.01.2013 11:44
Es nezinu, kāds ir Jūsu vecums,svars,augums un dzimums.Tad turpināsim.
Te nav Ķīna, kur imperātoru sievas aiz aizskara paslēptas diagnosticēja.Tur vismaz ārsts balsi dzirdēja,roku redzēja,smaržu juta un rokas pulsu drīkstēja pataustit.Pārējais ķermenis bija aiz širmes noslēpts.
Jūs aiz ekrāna slēpiet visu.Pēc tam brīnaties,ka ārstēt nopietnas vainas iesaka katrs saita apmeklētājs.Par kuru jūs neziniet, kas viņš ir. Šizofrēniķis,alkoholiķis vai medicīnas profesors.



Edited 1 time(s). Last edit at 24.01.2013 11:44 by Mazdakteris1.
Re: sāp pirkstu locītavas
24.01.2013 11:45
Manā gadīumā... kad biju iztērējis ļoti daudz pie ārstiem un neko neatradu.... aizgāju pie sporta ārsta... pēc pirmās vizīte jau man saka palikt labak ;)

Sportistiem ierindas ārsti neder

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
sveiki saposas un piepmusas lociitavas tas var buut nopietni man pasam ar taadiem simtomiem saakaas reimatoiidais artriits.iesaku iziet pilnaas analiizes vai nav iekaisumu vai drosjiibas labad aiziet pie reimataloga.veelu veiksmi.
Re: sāp pirkstu locītavas
24.01.2013 18:40
No podagras var sāpēt un pietūkt pirkstu locītavas. It īpaši sākot no mazā pirkstiņa...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: sāp pirkstu locītavas
24.01.2013 18:42
Es nebiju domājis,ka proteīniem būtu jelkāda vaina-aminoskābas taču,doma bij tāda,ka vispirms jātērējas uz vitamīniem,tad uz proteīniem,jo virsnieres var nosēdināt ar smagiem trenniņiem bez kārtīgiem vitamīniem.Tas vairāk bij domāts kā lietu secība,jo-bez pietiekamām B vitamīnu devām amioskābes slikti asimilējas,īpaši bez pietiekoša b6 daudzuma,bet virsierēm vispār daudz B5 un C vitamīnu vajag.
Un vēl viena lieta,Mateus-b vitamīni kopā ar kalciju sliktāk tiek uzņemti,tapēc prolongētie vitamīni būtu labāki.
Sanāca neliels pārpratums,es varbūt haotiski rakstu:)

jekabs19@inbox.lv
Re: sāp pirkstu locītavas
24.01.2013 18:58
Tagad sapratu ko biji domājis!
Viss gerai... es reizēm mēdzu neiedziļināties un atcirst pretim :D
Nu redzēs... man tagad priekšā treniņu sezona būs... jāizmēģina kāda jauna sistēma.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: sāp pirkstu locītavas
24.01.2013 19:10
Nu,šitie vitamīni,ko es biju ielicis,ir baigi labie-tie ir prolongēti,izmantošannās sanāk stipri augstāka,ja interesē-izmēgini.B grupa trennējoties jau baigi vajadzīga.

jekabs19@inbox.lv
iespeejams man pirmaa apskates reizee ar noteica taadu diagnozi bet uztaisot analiizes pa taisno pie reimatologa.
Re: sāp pirkstu locītavas
24.01.2013 19:32
Atgriežoties pie tēmas-ja trūktu b6 vitamīns,būtu jābūt vēl kādiem simptomiem kas atbilst,jo sākotnēji minētie nav tie tipiskākie,vnk-b6 defic. ir iespējams variants,tādēļ arī jautāju par citām sūdzībām.

jekabs19@inbox.lv
Re: sāp pirkstu locītavas
28.01.2013 01:03
Sūdzību ir daudz.esmu palaidusi veselību pašplūsmā.man vnk kauns uzbāsties ģimenes ārstam.
Re: sāp pirkstu locītavas
28.01.2013 16:23
Nu,tas nav pareizi-kauns uzbāzties,vienīgi-es tā jūtu,ka vairākās sadaļās raksti,ja gribi-uzraksti uz e pastu,vai tepat,bet sūdzības vajag visas kopā,tad var kko saprast,nestreso,ka kaut kas ir palaists,gan jau izdosies atkal atgūt kontroli pār veselību un arī to radikāli uzlabot.Nav pareizi pa 1 jautājumam,tad neko nevar saprast.Izvēlies kur,un raksti visu.

jekabs19@inbox.lv
Re: sāp pirkstu locītavas
28.01.2013 22:15
Tak saraksti visas savas sūdzības uz papīra un noliec ĢĀ priekšā! Izskatās, ka ir vērts aizstaigāt pie ārsta. Kaunēties varēsi tad, kad Tev ārsts teiks "Kur jūs ātrāk bijāt?"
Sveika, "es_nezinu" !
Izlasīju jūsu teikto par sāpēm locītavās un varētu teikt, ka man ir identiska situācija, kā to aprakstījāt - 2 mēnešus pēc dzemdībām sāka sāpēc vienai rokai locītavas un tieši no rīta visvairāk, ka grūti saliekt dūrē un sajūta, ka kaut kas traucē. Tad arī otrai rokai pēc laika. Pēc tam arī kāju pirkstu locītavām. Kad kāpju no rītiem laukā no gultas - sajūta kā vecai tantiņai, ka viss sāp, grūti nostāvēt pirmos mirkļus. Kad iestaigājas, tad pāriet. Rokām ar tas pats - kad ievingrinās caur dažadiem darbiem mājās, tad vairs nejūtu, bet uz vakaru atkal sāku just.
Vēlējos jums vaicā - šobrīd ir jau 2016.gads, jūs to rakstījāt 2013. gadā. Kā ir tagad, vai pārgāja un ko atradāt par iemeslu?
Par locītavu sāpēm varot liecināt arī Laima slimība, artrīts. Dzeru B grupas vitamīnus, bet īpaši labāk nav palicis. Joprojām baroju mazulīti. Neiroloģe, kuru apmeklēju - nosūtīja uz magnētisko rezonansi ar domu pārbaudīt, vai gadījumā nav Multiplā skleroze (manai vecmāmiņai tāda bija). Tad vēl arī apmeklēju neirogrāfijas procedūru, lai pārliecinātos, vai tas nav karpālā kanāla sindroms vai neiropātija, jo sākumā nepratu precīzi aprakstīt izjūtas, jo likās, ka pirksti it kā pat nejūtīgi vai tirpst, bet beigu beigās jūtu, ka tas ir saistīts tieši ar locītavu izjūtām. Un šī pārbaude to noliedza, jo ar nervu impulsiem viss bija kārtībā.
Vai ir kaut kas vēl par šo tēmu piebilstams? Kas tas varētu būt? Vienkārši vitamīnu trūkums un pēc barošanas viss atkal nostāsies savās vietās?
Vēl varētu piebilst, ka esmu veģetāriete, tomēr hemoglobīns analīzēs uzrādās ļoti labs. Vai tas varētu kā ietekmēt šo stāvokli, vai varētu organismam vēl kas pietrūkt no mikroelementiem?
Re: sāp pirkstu locītavas
27.08.2016 09:11
Ligaka, netērē naudu un laiku uz neirologiem-tavs ārsts ir reimatologs! Fiksi pie ğ.ā. pēc nosūtījuma pie reimatologa un nosūtījuma uz prastākiem reimotestiem.
Re: sāp pirkstu locītavas
27.08.2016 09:12
Vitamīnu trūkums te ni pri čem.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 16?
Ziņa: