Mazdakteri*

Aizsāka Balons 

Mazdakteri*
25.01.2013 13:59
Labdien , Mazdakteri , es griežos ar tēmu.. ,vai tu nevari atklāt , savu inbox.lv (segvārdu) , vēlos aprunāties par savu problēmu..):
Re: Mazdakteri*
25.01.2013 15:25
Kāda problēma nosūtīt privātu vēstuli šeit pat?

====================================================================
"Brīvs, kam dūša brīvam būt." Rainis
Re: Mazdakteri*
25.01.2013 15:41
Jo šeit , es nev;elos apspriest , jo es zinu , ka atradīsies daudzi , kas pasmiesies..
Re: Mazdakteri*
25.01.2013 15:56
Tad piereģistrējies un sūti privāto ziņu foruma robežās. Reģistrēti lietotāji to var darīt.

Ja privātais e-pasts ir slēgts, tad persona nevēlas, lai tai raksta uz e-pastu, turklāt tas uzreiz kļūs redzams, kam tik negribi. E-pasts ir privāta lieta, varbūt domāts tikai sarakstei ar draugiem, radiem, ģimeni.

Pats nespēj piereģistrēties un tik ļoti kautrīgs, bet gribi, lai citi atklāj savu identitāti; manuprāt, ļoti dīvaina domāšana.



Edited 1 time(s). Last edit at 25.01.2013 15:59 by Runcene.
Re: Mazdakteri*
25.01.2013 16:10
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tad piereģistrējies un sūti privāto ziņu
> foruma robežās. Reģistrēti lietotāji to var
> darīt.
>
> Ja privātais e-pasts ir slēgts, tad persona
> nevēlas, lai tai raksta uz e-pastu, turklāt tas
> uzreiz kļūs redzams, kam tik negribi. E-pasts ir
> privāta lieta, varbūt domāts tikai sarakstei ar
> draugiem, radiem, ģimeni.
>
> Pats nespēj piereģistrēties un tik ļoti
> kautrīgs, bet gribi, lai citi atklāj savu
> identitāti; manuprāt, ļoti dīvaina domāšana.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Reģistrēti autori man raksta. Kaut gan es esmu vienmēr teicis,ka labāk lietu apspriest publiski. Vairāk galvas,vairāk atbildes.Tuvāk īstenībai.
Augumu ,svaru,dzimumu un vecumu var teikt aptuveni.Kaut gan jo precīzāki dati, jo vieglēk dot atbildi.
Arī es jaunībā biju pārāk kautrīgs. Par to nācās maksāt diezgan dārgu cenu.Jautā droši. Smiesies tikai muļķi.
Lai saprāts un drosme!
Re: Mazdakteri*
25.01.2013 17:48
Nu jā, Mazdakteris1 pareizi saka par to smiešanos bet tomēr Latvija ir maza un ne visi zin kā sevi aizsargāt tīklā un riskē tikt izskaitļoti... Tāpēc es tomēr ļoti atbalstu privātas sarunas caur e-pastu un man nav šaubu par šādas iespējas piedāvāšanas nepieciešamību...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Mazdakteri*
25.01.2013 18:35
Es mēģināšu .. es zinu ,ka par pinnēm un to rētām ir rakstīts šeit , to ko spēju mājas apstākļos darīt , ieteikumus... tos es ievēroju. Bet , pēc lielām strutu pinnēm , daudzviet ir palikušas tādas rētas , kā , cik noprotu tās raksturo šādi un tās iedala->>
Atrofiskas rētas. Šīs rētas parasti ir mazi, apaļi iespiedumi zem apkārtējās ādas līmeņa, rētaudi ir plāni. Tās veidojas, ja pēc pinnēm vai vējbakām ir pārtraukums dzīšanas procesā un neveidojas pietiekami daudz saistošu šķiedru.

Uz vaigiem ir lielā daudzumā.. bet es nogrēkojos un nedēļu iepriekš svinot dzimšanas dienu ..ēdu daudz saldumu, īpaši šokolādes , kas provicē piņņu raššanos.

Bet galvenais jautājums , vai es šīs atrofiskās rētas var padarīt nemnākas , ņūm varbūt mazākas pavisam izzudīs.. bet un deguna bija ļoti strutainas 2 pumpas pēc kurām palikatādi ieapaļa iedobe , un pat no nevajag iet pie spoguļa , ka var pamanīt sarkanu pleķīti un padziļinājums...): es esmu apsvēris domu iet pie kosmetoloģes , bet šad atd nomač domas , varbūt kļūs trakāk , jo dzīvoju Preiļos un , kā mazā pilsētā ,varbūt saloniņi nav tik kvalitatīvi , ir gan poliklīnikā , gan vēl 2 prīvātie..., Puisis 17 gadi , augums 183-185 +- ,svars 70 kg ,tagad lietoju ziemas krēmu , tas ir ejot uz skolu , pa dienu .. tad atnākot , vakarā notīru seju un citreiz uzsmērēju barojošo krēmu , lietoju arī B grupas citamīnus) komplekss unarī C vitamīnus.
Re: Mazdakteri*
25.01.2013 18:40
Esmu dzirdējis , par augļskābju pīlingiem , ultra skaņu , ķīmiskajim , lāzer procedūras , bet vispār , var veikt procedūru nevis visaisejai , bet tikai noteiktai zonai ?
Re: Mazdakteri*
25.01.2013 18:56
piilings rētas nenoņems.
Es esmu citrusskābju pīlingu taisījis...tas pats skrubis tikai advancētāk un iedarbīgāk.
un kamdēļ Tu lieto barojošu kremu, ja ir problēmas ar pinnēm??? Kurš dermatologs ko tādu Tev ir ieteicis???
Mitrinošie serumi ir the way to go, bet nekādi barojošie kremi.

Kad man bija izteiktas problēmas, lietoju Biotherm skrubi, losjonu un mitrinošo serumu. Tagad šad tad palietoju Neutrogena skrubi un mitrinošo serumu bez eļļām.

Un kādas analīzes? Akna, nieres? Kunģis kad pēdējo reizi pārbaudīts?

Da i jauns vēl ļoti esi... viss var pāriet līdz ar pubertāti.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Mazdakteri*
25.01.2013 19:27
mateus paldies esmu bijis Rīgā hmm pie dakteres , es tikai uzvārdu atceros , , ja neko nejaucu -Melne , bet tad es biju ar citu problēmu , ka man bija sausa , sarkana āda uz kreisā vaiga , tuvāk acij un deguns , karstā vasarā pat garozas veidojās cietas , sūrstošas , bet pēc smērēm viss ir labi.:) Biju arī uz analīzēm , viss ir kaŗtībā , apt pati aŗste brīnījaš ka'dēļ man tik izteikti viss ir..): Bet jā , tagad jūtos bēdīgi dēļ tām rētām , es nezinu , '' bedrītēm'''.... , tad sanāk , nav man jēgas iet pie kosmetoloģes ar cerībām..):


trusskābju pīlingu taisījis , tu to pats mājas apstākļos taisīji , vai kā? Un tev ats palīdzēja , nu savu vēlmju robežās..?
Re: Mazdakteri*
25.01.2013 19:35
citrusskabju
Re: Mazdakteri*
25.01.2013 19:49
Es to darīju Kolonnā. Un jā...ko es gribēju - panācu

Nu rētas var mēģinās izslīpēt, bet to šķiet dara plastiskie ķirurgi. Varbūt maldos

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 1 time(s). Last edit at 25.01.2013 19:49 by Mateus.
Re: Mazdakteri*
25.01.2013 19:55
Skaidrs , nu jā Rīgā iespēju ir daudz , daudz vairāk..): Varbūt , nākošnedēļ es aiziešu pie kosmetoloģes uz pārunām , bet ats protams arī maksās , vai ne? Mateus , bet tu vērsies Kolonnā , dēļ problēmas -pinnes , vai arī tās rētiņas..?
Re: Mazdakteri*
25.01.2013 20:09
Man agrāk bija izteikti daudz melnās poras.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Mazdakteri*
25.01.2013 20:11
Skaidrs...
Re: Mazdakteri*
25.01.2013 22:41
Vairāk par šajā tēmā pateikto nevaru. Pārlasi vēlreiz uzmanīgi.
Es pats ar šo problēmu cīnījos visu mūžu.Tā ir pastāvīga cīņa. Vienīgais, kas tevi varētu mierināt ir mans secinājums. Ka puiši ar pinnēm ir ļoti seksuāli spēcīgi.
Nekrāj sevī seksualitāti un pinnes mazināsies. Pievienojos augstāk teiktajam par nakts krēmiem.Tā ir liela kļūda.Poras nedrīkst tikt aizdambētas ne ar krēmiem ne arī savilkatas ar spirta-skābes maisījumiem.
Re: Mazdakteri*
25.01.2013 22:45
Paldies , Mazdakteri:)
Gvido
Re: Mazdakteri*
26.01.2013 02:07
Vaitad 17 gados tās rētas ar laiku nepazudīs?
Re: Mazdakteri*
26.01.2013 10:07
Nē , nu rr daudz lasīts par tām , lielas piņņu rētas , dziļas , protams nevar sadakterēt ar tiem visu veidu pīlingiem , varbūt , ja ķīmisko pīlingu 70 % skābju uzgāzīs , bet ir ļoti ilgstošš atjaunošanās process , un to ieteicams darīt pēc 30 gadu sliekšņa..:) Un piņņu rētas , pirmos 3 mēnešus kļūs lielāka , bet pēc tam tā kļūs nemanāka , vai praktiski izzudīs.:)
Gvido
Re: Mazdakteri*
26.01.2013 10:42
Man 2008. gadā pēc dzimumzīmes noņemšanas ārsts, lai rēta ātrāk un labāk sadzītu, ieteica krēmu Contractubex.
Re: Mazdakteri*
26.01.2013 11:10
Gvido , paldies par atsauksmi:) Es aiziešu uz konsultāciju pie kosmetologes , varbūt atradīs vispiemērotāko ārstēšanas veidu, varbūt kādi pīlingi ,varbūt krēmi :)
Re: Mazdakteri*
26.01.2013 11:14
bet vispār tā smēre palīdzēja , pēc dzimumzīmītes rētiņu un varbūt ko citi var pastāstīt , vai tas irlietojams uz piņņu izraisītām rētiņām , manāmām reljefa izmaiņām..?
Gvido
Re: Mazdakteri*
26.01.2013 11:48
Man nav, ar ko salīdzināt, tāpēc nevaru pateikt, palīdzēja vai nē.
Re: Mazdakteri*
26.01.2013 15:35
Tā pārāk lielā ņemšanās ar rētiņām var norādīt uz seksuālo uzbudinājumu,kas parasti ir normāla parādība 14- 25 g.v. To varētu saukt par gailīša sindromu. Bet ja tā pāriet mānijā,tad jau jāsāk domāt par narcismu (sevī iemīlēšanos).Pārāk sieviešķīgs domāšanas veids arī norāda,ka jāiet pie psihologa vismaz.
Vīrietim rētas piestāv. Vienalga no kā tās gūtas.Galvenais lai viņš būtu stabils,uzticīgs, spēcīgs,drosmīgs. Sievietes interesē ne jau histēriski jaunuļi,kas stundām ielgi sēž pie spoguļiem. Sievietēm interesē sex, bērnu tēvs.Uzticība un labs amats (alga).
Ja tu nebūsi alkoholiķis, dator atkarīgais.Mīlēsi sieviņu un bērnus,tad nekādas rētas nebaidīs normālu sievieti.
Re: Mazdakteri*
26.01.2013 15:36
Āmen, Mazdakteri :)
Re: Mazdakteri*
26.01.2013 15:37
Tagad būt pižonam, jaunakās jaunatnes vidū ir norma.
Nereti var redzēt jaunieti koptāku par pieaugušu sievieti.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Mazdakteri*
26.01.2013 15:49
Vot par ko es cienu Mazdakteri, tad tas ir par to, ka viņš saka tā kā ir nevis tā kā būtu patīkami dzirdēt. Nu a tēmas autoram, varbūt vienkārši vajag izšaut riekstus pirms iet pie spoguļa...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 13?
Ziņa: