nepietiekama erekcija

Aizsāka nervozais 

nepietiekama erekcija
29.01.2013 00:53
vai varat man lūdzu palīdzēt ar kādu padomu? tas ir ļoti nopietni. man ir tikai 16 gadi, esmu 187 cm garš un sveru 77 kg. bieži nodarbojos ar seksu. nesen notika tā, ka man seksa vidū dzimumloceklis nolaidās un vairs nevarēja viņu uzcelt. nākamajā sexa reizē tas jau nolaidās, kad uzvilku prezervatīvu. kas notiek? ko man darīt? jums tā ir bijis? tas ir normāli? man vajag jūsu viedokļus :(



Edited 1 time(s). Last edit at 29.01.2013 00:54 by nervozais.
Gvido
Re: nepietiekama erekcija
29.01.2013 10:48
Vajag retāk ar seksu nodarboties vai arī atrodi citu partneri.
Re: nepietiekama erekcija
29.01.2013 19:14
citu partneri nevajag ;)
Re: nepietiekama erekcija
29.01.2013 20:30
Es arī saku, ka citu partneri nevajag jo no viņu biežas mainīšanas problēma tikai pastiprinās un visa dzīve paiet meklējot to uz kuru saceļās...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: nepietiekama erekcija
29.01.2013 20:47
vai 16 gadu vecumā šī problēma ir normāla?
Gvido
Re: nepietiekama erekcija
29.01.2013 20:52
Nu tad konkrēti raksti, cik bieži sekss, cik bieži desu pulē, vai tik nedomā par to, ka tūlīt nestāvēs utt. Partnerei cik gadu un vai viņa seksa laikā bez gulēšanas kaut ko citu dara?
Re: nepietiekama erekcija
29.01.2013 22:22
apmēram 2-3 reizes nedēļā, varbūt vairāk. diezgan reti, apm tik pat bieži cik sex. tgd domāju. arī 16 un dara
Re: nepietiekama erekcija
29.01.2013 22:34
Tur problēma nav seksa biežumā vai pulēšanas biežumā,tas ir stresa rezultāts,bet-16 gadu vecumā,ar 16 gadīgu partneri tik vienkārši nav-jo-grūti sagaidīt sapratni no partneres.Vari pamēgināt kalcija-magnija tabletes,tās dabīgi nomierina,bet neietekmē negatīvi erekciju,vēl-burkānu sulu,tā-bagātīgi,vēl-olbaltumvielas,jo-ja nav izejvielas spermai,tad erekcija ari drusku vājāka,balti plankumi uz nagiem nav?

jekabs19@inbox.lv
Re: nepietiekama erekcija
29.01.2013 22:37
paldies, ļoti ļoti vērtīga informācija :) nē nav
Re: nepietiekama erekcija
30.01.2013 00:09
Ok,tad viss.

jekabs19@inbox.lv
Re: nepietiekama erekcija
30.01.2013 00:15
man tas nav nekas nopietns? pēc kāda laika viss būs labi?
Es lasu un domāju, 16.gadi, regulārs sex, meitene ne tikai guļ, tātad labi pārzin gultas priekus.
A kur paliek bērnība, jaunības prieki ( kas nav sex), un vairāk citu interešu, neesu veca, pate vēl diezgan jauna, bet 16.gados mana problēma bija skola, mācības, pastaigas, sports, sex laikam bija ( pac sākums) bet tas bija nu tā ne pa īstam.
Trakas lietas!
Nervozais-tas nav uzbrauciens, tās ir pārdomas :)
Protams, ka viss būs labi, atslāpsti un mazāk par to domā, tad tā nebūs, ja stresosi, tas ievilksies tas viss.
Re: nepietiekama erekcija
30.01.2013 00:32
Pilnīgi nekas nopietns,būs labi.
Dacīt,cilvēki ir dažadi,citiem 16 gados īsta mīlestība,un pastāvīga partnere ir ļoti ok.

jekabs19@inbox.lv
Re: nepietiekama erekcija
30.01.2013 00:33
Puišiem tā ir diezgan bieža vaina. Sevišķi ja nav dzīves un seksuālās dzīves pieredze.
Domāju,ka vajag samazināt seksa biežumu un parunāt ar seksologu. Grūtības rada arī tava un partneres nepilngadība.
Lūdzu izlasi pēdējo teikumu vairākas reizes. Ja puisim noklikšķ galvā slēdzis par stāv/nestāv, tad tas neveicina erekciju.
To slēdzi vajag aizmirst.Pašam to izdarīt ir gandrīz neiespējami.Runā ar večiem.Psihologs un seksologs ir vajadzīgi.
Lai veselīga domāšana un : "Lēnāk par tiltu ,draudziņ! "
Re: nepietiekama erekcija
30.01.2013 00:53
liels paldies jums visiem :) tgd jūtos mierīgāks.
Re: nepietiekama erekcija
30.01.2013 00:58
kā ar masturbēšanu? kamēr negrib tik labi stāvēt varbūt ļaut atpūsties kādu laiku?
Gvido
Re: nepietiekama erekcija
30.01.2013 01:05
Masturbēšana tavā situācijā noteikti erekcijai nekādu labumu nedos. Bet nu tavā vecumā 6 reizes nedeļā izklausās dikti maz, es tajā vecumā tikpat vienā dienā varēju.
Re: nepietiekama erekcija
30.01.2013 01:14
par varēšanu cita runa, bet nav jau laika to darit
Re: nepietiekama erekcija
30.01.2013 01:24
Tas vispār diskutabls jautājums,jo-jā,6 reizes dienā 16 gados ir normāli,jeb-ļoti reāli.Tur viena cita lieta-masturbējot vari pārliecināties-stāv normāli.Tad arī apdomā-vai vērts par to domāt,protams-ja es tev pateikšu-nedomā par pērtiķi ar sarkano pakaļu ēdienreizēs,diez vai tev tas izdosies.
Bet šajā gadījumā-izdari kā ieteicu,pārliecinies vienatnē,ka viss štokos un-nestreso,stresu noņems kalcijs un magnijs,nākamā reize ar parteri,kad viss izdosies,ievedīs visu normā,

jekabs19@inbox.lv
Re: nepietiekama erekcija
30.01.2013 01:27
nu es jau pārliecinājos, bet necēlās tik viegli kā parasti, tā diezgan grūti bija, lkm pārāk daudz par to uztraucos
Re: nepietiekama erekcija
30.01.2013 10:34
Nu tad der arī drusku atpūsties,burkānu,ķirbju sulas utt.

jekabs19@inbox.lv
Re: nepietiekama erekcija
30.01.2013 21:46
man jau viss labi, paldies par visu :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 12?
Ziņa: