sāpes kājās pēc gripas

Aizsāka vivalaviva 

vivalaviva
sāpes kājās pēc gripas
09.02.2013 17:01
Sveicināti! vēršos pie jums ar vienu problēmu. šonedēļ izslimoju gripu un nu pāris dienas pēc tam, kad jūtos jau diezgan labi man sākušas sāpēt kājas un muguras lejasdaļā. no sākuma sāpēja viena kājas, tagad jau abas. sāp kājas no ceļgaliem uz leju un šķiet, ka sāp kauli, nevis muskuļi. sāpees nevaru raksturot kā pārāk lielas, drīzāk kaitinošas.. sajūta tāda, ka nezini, kur likt kājas, lai būtu miers. sāp vairāk guļot vai sēžot nevis staigājot.sēžot, kad noliecu galvu, sajūtu vieglas sāpes muguras lejasdaļā. vai šīm sāpēc varētu būt kāda saistība ar izslimoto gripu vai arī problēma ar to nav nekādi saistīta? siev., 24 gadi, 176cm, 60kg
Re: sāpes kājās pēc gripas
09.02.2013 17:31
Varbūt problēmas ar mugurkaulu,varbūt artrītiska rakstura sāpes,var pamēgināt Volteren smēri,B grupas vitamīnus,teiksim multi b strong,bet mugurkaulu arī derētu pārbaudīt-vai nav kādas izmaiņas,tas manuprāt.
Re: sāpes kājās pēc gripas
09.02.2013 17:59
Spriežot pēc svara ir jābūt vājai saišu -skrimšļu sistēmai. Varētu būt kāds nervu iekaisums,kas pēc gripas nebūtu brīnums. Gripas laikā plīst daudz sīkie asins vadi. Tas arī var izsaukt muskuļu sāpes un NKS- Nemierīgo kāju sindromu. Vēl jāpaskatās vakara t*.Ja tā ir neliela (37.0-37,5),tad tas varētu tā arī būt.Jāpaskatās vēnas.Vai nav palielinātas ,sāpīgas.Līdz ārsta apmeklējumam pietiekošā daudzumā šķidruma,izslēgt lielas slodzes. Kalcija glukonāta tablets, kas mazina asins vadu caurlaidību un ir viegls antihistamīna preperāts.Ja saliecot kaklu pastiprinās sāpes,tad ģimenes ārsta apmeklējums ir obligāts.
Lai veiksme un saprāts.
vivalaviva
Re: sāpes kājās pēc gripas
09.02.2013 18:22
ar vēnām viss kārtībā..arī ar saitēm un škrimšliem un kauliem nekad nav bijušas problēmas.. paldies par viedokļiem un ieteikumiem!
Re: sāpes kājās pēc gripas
09.02.2013 19:18
Pastāstiet man... ka cilvēks pats uz aci var sev noteikt ka ar saitēm un skrimšļiem nav problēmu? Agrāk par profesionāļi ne vienmēr bet MRI varēja to korekti noteikt, bet šķiet ir kaut kādas metodes, ka to uzreiz izslēgt... nekad nav bijis...

P.S.
lielāka daļa, kuri atmet kedas ar infarktu...par viņiem saka - nu NEKAD viņam nebija problēmas ar sirdi...

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
vivalaviva
Re: sāpes kājās pēc gripas
09.02.2013 20:06
Mateus, es nevienā vietā neteicu, ka cilvēks pats uz aci var sev noteikt ka ar saitēm un skrimšļiem nav problēmu. to biju domājusi tādā ziņā, ka mana līdzšinējā medicīniskā vēsture neiekļauj kādu informāciju, ka man būtu iepriekš bijušas kādas problēmas ar saitēm un škrimšļiem. to pieminēju tādēļ, ka, ja man iepriekš šādas problēmas būtu bijušas, tad liela iespējamība, ka šādas problēmas atkārtotos un es šeit velti uzdodu savu jautājumu.. iespējams, taču ļoti ceru, ka nē, šādas problēmas man varētu būt parādījušās, tādēļ arī uzdevu šeit savu jautājumu. paldies arī Tev par viedokli.
Re: sāpes kājās pēc gripas
10.02.2013 00:49
... o_O .... ā nē - viss ok. Izlasot 3x tomēr aptuveni sapratu domu :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: sāpes kājās pēc gripas
10.02.2013 00:52
Nākošgad paņemiet poti laicīgi. Katru gadu viens un tas pats...
Re: sāpes kājās pēc gripas
10.02.2013 05:21
Dr.asist. Raimonds

A Tu pats arī potējies vai tikai citiem iesaki? :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 10?
Ziņa: