FITLINE

Aizsāka Marta 

Marta
FITLINE
25.09.2004 09:57
Vai kâds ir lietojis FITLINE produktu Restorate???

susu
Re: FITLINE
26.09.2004 18:03
nu mans Dievs,kas visiem leecies!taa ir kiimija
?
Re: FITLINE
27.09.2004 20:44
pajautâ Aijai?
Re: FITLINE
27.09.2004 20:54
Ludzu neatbildet uz so jautajumu. Un nereaget. Citadi sis jautajums muzibu topa karasies.

REKLAMA ta ir.

Re: FITLINE
15.11.2005 02:59
Nu ziniet atradat isto vietu kur jautat par tadam lietam.Ja vins ir labs varu apzveret 100% jo pats lietoju vairs nesap mugura un ir uzlabojusies veseliba.neticiet zvaniet 6027788 pastastisu
Re: FITLINE
15.11.2005 03:10
ok, tagad mums buus kaspars un marta kas "apspriediis" produktu. redz nummurs caur kuru to var iegaadaaties jau mums ir :)
tagad tik jaauzin ka tas ir pret visaam kaiteem :))) seviski taam kas veel tikai naak :))
hannabarba
Re: FITLINE
15.11.2005 08:15
mana drushka uzkjeeraas :(( iesmeereeja vinjai burku zarnu tiiriitaaja ar tekstu , ka kunjgji katru vakaru iztiiris. vakar staastiija, man shoks, a shii visu vakaru, nu es tagad pirms miega buush ar iztiiriitu kunjgji..psc, nu ir jau vinja man naiva, bet UB izplatitaajiem labi :( iestaasta ka shai kunjgjis jaatiira un klausa ar, es tik nez kaa kunjgja tiiriishaan izpauzhaas, izklausaas peec buliimijas..:D
Un veel rauj sho iekshaa izpaltiitaaju tiiklaa, mani jau neklausa, njems un saaks veel izplatiit un tad vinju arii visi necietiis..:D
balta_pele
Re: FITLINE
15.11.2005 13:30
man piedavaaja biznesu.... kaa arii produktu lietoshanu...
nu ko lai saku?
Uz sarunas beigaam ieteica kaadu vitamiiniem bagaatinaato koktejli ar skaabekli!
Uzticeejos, pagarshoju, jo beera no vienas burkas un lietoja pashi (zoliidi cilveeki!!!)
sajutu nelielu karstuminju, bet kad atvadiijaamies bija trakaak un trakaak.
It kaa gludekli pieliktu pie vaigiem un ausim!!!!!!
tas bija reklaamas triks?
Protams vainiiga pati! nav ko dzert visu peec kaartas!
Bet tie slavenie FITLAINISTI vareetu vismaz pabriidinaat kas notiek ar cilveeku peec koktejlja bagatinaata ar skaabekli!
Droshi vien juta milziigu baudu tajaa laikaa kad es
gaaju pa ielu un biju shokaa par nesaprotamu sajuutu.......
;))
Re: FITLINE
15.11.2005 13:47
Paspied vecâkas tçms. Pagâjuðâs nedçïas kaislîbas - Vision, korâïïûdens, pârtikas piedevas. Ðî tçma ðeit jau ir noriebuses.
Re: FITLINE
15.11.2005 14:19
Esmu lietojusi-ljoti efektiivs, leets nav, bet toties manaams rezultaats!
Ezitis
Re: FITLINE
15.11.2005 14:58
Bla bla bla bla bla bla bla bla
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 18?
Ziņa: