bumbulis kruutii

Aizsāka ttt 

bumbulis kruutii
26.09.2004 10:36
Lieta taada,kaar mastopaatiju slimoju jau sen,padzeru Aevitu ik pa laikam.Bet peedeejaa laikaa bumbulji kljuvushi lielaaki, saapiigaaki. Gribeetos mammograafiju un konsultaaciju pie mammologa, var arii par maksu -bez nosuutiijuma. Luudzu iesakiet kur ? Vai tiesa,ka mammograafijas atbildi var dabuut uzreiz.
Re: bumbulis kruutii
26.09.2004 14:14
Vai dr.asist. Raimondam nav nekas sakaams? Luudzu!
ineshuks
Re: bumbulis kruutii
26.09.2004 15:22
Cik zinu, Onkocentraa mamograafija ir bez maksas. Par to uzreiz-nepateikshu.
asistente
Re: bumbulis kruutii
27.09.2004 15:23

Mammogrâfija bez maksas droði vien tikai ar nosûtîjumu. Dzeriet struteòu pilienus ( homeopâtiskâ apt.), kliòìerîðu tinkt., Hormeel pil ., Selenu.
ineshuks
Re: bumbulis kruutii
27.09.2004 15:58
Savulaik bija izliimeetas reklaamas lapinjas, ka bez nosuutiijuma.
nu gan
Re: bumbulis kruutii
27.09.2004 16:04
labâk jau US piena dziedzerim - dr. Vagule ARSâ Stradiòos, arî dr. Priedîtis - tur pat
Re: bumbulis kruutii
27.09.2004 16:52
Mamogrâfija tomçr informatîvâka par USG.
ineshuks
Re: bumbulis kruutii
27.09.2004 16:54
Sievieteem liidz 35 gadiem informatiivaaka esot USG. vismaz taa man maaciija.
Re: bumbulis kruutii
27.09.2004 17:35
Vai nemâcîja, ka gadîjumi individuâli jâvçrtç? Te gan var spriest stipri ierobeþoti, bet sapratu, ka ttt ilgstoði ir ðî lieta un mamogrâfija vçl nekad nav taisîta. Ticamâk, ka 28 gadi nevis 18. u.t.t.
Re: bumbulis kruutii
27.09.2004 17:46
to ttt
Griezaties pie gimenes arsta. Jabut nosutijumam.

Latvijas Onkoloìijas centra
Mammogrâfija (MG) (3.D kab.)
7042223

Vispar garuma so lietu labak nevilkt. Es pats redzeju pacienti (nomira) kura vilka so lietu garuma, pie dziedniekiem gajusi, pie citiem sarlotaniem (visi jau zin par ko es runaju)))), galu gala tads iznakums. Loti pareizi ka jus satraucaties. Ir jau iemesli. Velu jums veiksmi.

Zinasanai.

Kas ir mammogrâfija?
Mammogrâfija ir krûðu rentgenoloìiskâ izmeklçðana, lai diagnosticçtu veidojumus, cistas un palîdzçtu atðíirt labdabîgus audzçjus no ïaundabîgajiem.

Kâ procedûra tiek veikta?
Pacientes viena krûts tiek novietota uz rentgenplates ar filmu un piespiesta pie tâs ar ierîces - kompresora-palîdzîbu. Pçc tam daþâdos leòíos tiek veikti rentgenuzòçmumi. Paciente var tikt lûgta aizturçt elpu uzòçmuma izdarîðanas laikâ.

Kâ sagatavoties izmeklçjumam?
Dezodoranti, smarþas, pûderi un krçmi padusçs vai uz krûtîm var radît defektus rentgenattçlâ, tâdçï pirms izmeklçjuma no to lietoðanâs jâizvairâs. Pirms procedûras no kakla jânoòem rotaslietas. Brîdiniet medicînisko personâlu, ja Jûs esat grûtniece vai barojiet bçrnu ar krûti.

Vai procedûra ir sâpîga?
Procedûras laikâ paciente var sajust nelielu diskomfortu.

Vai procedûra ir riskanta?
Starojuma deva procedûras laikâ ir neliela, tâdçï risks ir ïoti zems. Ja Jûs esat grûtniece un Jums nepiecieðama ðî procedûra, Jûsu vçders tiks pârklâts ar svina priekðautu.

Kâdçï nepiecieðama mammogrâfija?
Procedûru veic, ja sievietei parâdâs krûts slimîbas simptomi, kâ taustâms veidojums, izdalîjumi no krûts gala, sâpes, âdas pârmaiòas un krûts gala ievilkums. Mammogrâfija ir ïoti svarîga agrîna vçþa atklâðanâ pat tad, ja vçl nav simptomu. Nacionâlais Vçþa institûts iesaka sievietçm pçc 40 gadu vecuma veikt mammogrâfiju reizi 1-2 gados.
http://www.stradini.lv/lat/arstnieciba.php?id=menu_diagnostika&aid=04#2


Veiksmi



Ziòojums rediìçts (27-09-2004 18:00)
qwq
Re: bumbulis kruutii
28.09.2004 07:59
pie raimonda teiktâ- to var veikt arî strados, bet galvenais ir izmeklçties
raimondam taisnîba - labâk nemarinçt bet aiziet
nedomâju, ka pat maksas izmeklçjums bûs ïoti dârgs
Re: bumbulis kruutii
28.09.2004 09:42
Tâ kâ tu raksti, ka sen slimo ar mastiopâtiju, tad jau tev pçc bûtîbas sen bija jâbût kaut kâda onkologa uzskaitç, kur 2 X gadâ obligâti jâatrâdâs.
Vins tad arî izlemtu kas ir jâdara.

Re: bumbulis kruutii
28.09.2004 10:12
Biju uz mammogrâfiju ARS (profilaktiski). Nekas briesmîgs. uztaisa, tad jâiet pie dakteres, kas izpçta un apraksta. Tad to aprakstu nes pie savas ginekoloìes. Viss.
Man vismaz tagad sirds mierîga, jo teica, ka viss OK un âtrâk, kâ pçc 2 gadiem atkârtot nevajag.
nja
Re: bumbulis kruutii
29.09.2004 11:16
Man bij arii shaada probleema, no saakuma viens un peec tam pilnas kruutis, gaaju pie daktera Derjabo Onkologhijas centraa, labs dakteris
Bet vislabaak paliidzeeja Bifungin(laikam taa saucaas, vismaz kaut kas liidziigs bija - beerza seeniite vai kas tur, jaavaara taada bieza massa un tad jaadzer), vinjsh ir it kaa domaats veezim kuraas tur stadijaas, bet briinumainaa kaartaa man vairaak nekaa nav kruutiis vairs, un nav ar paraadijies 6gadu garumaa
Re: bumbulis kruutii
29.09.2004 11:36
atkal.....

Re: bumbulis kruutii
30.09.2004 20:18
Liels paldies visiem! Man ir 37. Bet ar ko tad saakt? Ar mammograafiju vai Usg? Un kur doties labaak?
Re: bumbulis kruutii
30.09.2004 23:18
Es taisiju abus profilaksei,saaku ar usg, bet mammografija ir informatiivaaka.Es gaaju ARSAA ,bildes gatavas aatri un tad ar tam pie radiologa, kas apstasta kas un kaa.
dita
Re: bumbulis kruutii
30.09.2004 23:28
Vispâr jau vispirms taisa mamogrâfiju.Ja tâ kaut ko uzrâda,tad USG.Sradiòos pie DR.Vagules atbildes pçc stundas.
Re: bumbulis kruutii
30.09.2004 23:37
ttt,
Es Tava vieta uztaisitu mammografiju un tad ar bildi un aprakstu dotos pie onkologa Baltinjas,pienjem arii Kruuts veselibas centraa.
Ave
Re: bumbulis kruutii
01.10.2004 22:06
Ar aizdomâm par onkoloìisku lietu(vai lai sevi labâk nomierinâtu0 jâsâk ar mammogrâfiju,jo mikrokalcinâtus(1 no vçþa rentg.pazîmçm) redz mammogrâfijâ.Bet visbieþâk vajag abas izmeklçðanas.Iesaku izmeklçjumus veikt pie dr.Ðlosbergas onkocentrâ,jo pie viòas bildes konsultç gan Baltiòa,gan operçjoðie onkologi.Paði onkologi mîl dg centra vai onkocentra mammogrammas.
Ar Baltiòu man paðai slikta pieredze-ievilka operçjamu lietu un lika novçroties.kad pçc noliktâ laika atrâdîjos,bet jau pie cita ârsta-nozîmâja operâciju,bet jau daudz(ïoti daudz)plaðâku nekâ to varçja veikt pirms gada.
Es pati esmu sajûsmâ un lielu pateicîbu parâdâ Maritai Òikitinai-LOC poliklînikas vadîtâjai.Pie viòas arî var ambulatori uz pieòamðanu tikt.
Re: bumbulis kruutii
04.10.2004 12:02
Veelreiz visiem- paldies! Biju pie savas dakteres- mastopaatija,palpeejas graudainiiba, sacieteejumi, bet veidojumi nee. Nozimeeja Mastodinonu un kruushu sonoskopiju. Tagad gaidu rezultaatus.
Re: bumbulis kruutii
16.10.2004 15:49
Biju uz Usg - fibrocistiska mastopaatija. Atrada 2 lielas cistas apm 3,5 cm. Saaku dzert Mastodinonu.Gaidu konsultaaciju onkocentraa pie dr Kaapostinja. Vai kaada ir bijusi pie vinja?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 21?
Ziņa: