berna divainais paradums

Aizsāka maminja 

Sveiki, velejos uzzinat kas ta varetu but par problemu.
Man ir mazs puisitis,nujau vinam bus divi gadini. Dzivojam UK un arsti saka,ka tas viss ir normali,bet man gan ta neliekas. Manam puisitim bija 4 men kad vins saka gulties pie zemes un savilkt kajinas pie sevis un iekeras ar rocinam drebites. Vinam vareja dot mantinu vai ko vins turpinaja darit iesakto. Domajam,ka kada problema ar tonusu. Gajam te pie arstiem,bet mums pateica,ka lidz gadam tas varetu pariet. Pec diviem menesiem mums tas viss partraucas. Bet nu atkal jau ceturto nedelu pec kartas,pika gulas zeme velk kajas un ar rokam stingri tur drebites. Kad piecelam vinu stavus vins atkal metas zeme un turpina iesakto. Vins brizam skatoties tv var savilkt kajas itka pats to nepamanitu. Bijam atkal pie arsta un vini teica,ka tas nav nekas traks,tas viss esot normali. Varbut varat dot man kadu padomu. paldies.
Re: berna divainais paradums
02.04.2013 21:55
Varbuut aizej pie beernu psihologa? Taapat dereetu KVALIFICĒTA neirologa konsultaacija.

Vinji vismaz pateica, kas tas vareetu buut?

Neesmu pilniibaa drosha, bet domaaju (iespeejams?), ka masturbee. Taadaa vecumaa veel nevajadzeetu, var buut probleemas ar turpmaako attiistiibu un veseliigu seksualitaati; vareetu buut ljoti satraukts.

Es gan gribeetu uzsveert, ka neesmu specs, bet sheit psihologi nav maniiti (un arii pediatri).

Tikmeer vari padomaat, vai nemani kaadas kopsakariibas, kad tas saakas.

Domaaju, ka gluzhi ignoreet to nevajadzeetu vis un ka normaali tas arii nav.
Taapat vajadzeetu tikt skaidriibaa, kas tas ir.
Re: berna divainais paradums
02.04.2013 22:13
Pievienojos Runcenei- vajadzīgs labs bērnu neirologs.
bmw
Re: berna divainais paradums
02.04.2013 22:48
Varbūt kaut kādi krampji?Vajag pataustīt kādi ir muskuļi tajā brīdī-gan kājām,gan citur,ja ir savilkti,tad noteikti neirologu vajag,normāli tas nav,ja masturbētu,tad pavisam mierīgi-jo bērni nedomā,ka tas būtu jāslēpj.
Re: berna divainais paradums
03.04.2013 14:03
Man arī tāda doma, ka tā varētu būt masturbēšana. Cik ilgi viņš to dara un cik bieži tas atkārtojas?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 24?
Ziņa: