Strauji atkāpjas mati!!! Ko darīt lietas labā?

Aizsāka Sokrats 

Strauji atkāpjas mati!!! Ko darīt lietas labā?
04.04.2013 12:44
Sveiki!
Varbūt kāds var palīdzēt, iesakot labu padomu no pieredzes???? Man 23. Kopš 18 gadu vecuma strauji atkāpjas mati. Itkā nekādu būtisku slimību nav, ja neskaita iekaisumu degundobumā, kas ik pa laikam aktivizējas, bet domāju, ka tas nav iemesls. Svars 76, augums 1,76. Mati brūni,lokaini. Iedzimtība nevarētu būt jo ne vecākiem, ne arī vecvecākiem nav šādu problēmu. Varbūt kautko vajadzētu palietot no dabas līdzekļiem vai kautkādus uzlējumus ar kuriem mazgāt matus vai ko tādu? Viena friziere bija ieteikusi mazgāt matus ar apiņu uzlējumu, tiesa gan, ka vēl neesmu izmēģinājis, bet nu jāmēģina būs. Pastāv iespējamība, ka šāds process sācies d''l lielā stresa, ko nācās pārdzīvot tieši 18 - 20 gadu vecumā.. Ja tā kā to apturēt un varbūt atjaunot matu augšanu?
Re: Strauji atkāpjas mati!!! Ko darīt lietas labā?
04.04.2013 13:33
Ir tāda daketere I. Zemīte; laikam maksas ģimenes ārsts VC4, kas specializējusies arī matu lietās; atsauksmes gan ir dažādas, un dažreiz tur nekā diža nevar darīt, bet vismaz reizi noiet varbūt der.
Re: Strauji atkāpjas mati!!! Ko darīt lietas labā?
04.04.2013 14:05
Jā, arī jau esmu to izpētijis.. tagad apsveru domu par vizīti pie viena no šāda tipa speciālistiem, uztaisīt analīzes, varbūt parādas kautkas būtisks..
Re: Strauji atkāpjas mati!!! Ko darīt lietas labā?
04.04.2013 14:05
Paldies par padomiņ ;)
Re: Strauji atkāpjas mati!!! Ko darīt lietas labā?
04.04.2013 17:18
Stress pluss jaunības dullumā apsaldētas matu saknes.
.Apstādināt šo processu nevar. Piebremzēt gan. Samazini asinīs testosterona daudzumu. Daži matu izkrišanu saista ar to.Nesaldē galvu. Vieglas , regulāras masāžas. Aizsargāšana no saules tiešajiem stariem.Var lietot dažādus barotāj šķidrumus. Apīņu,nātru.Arī lokālos (ādas) asins vadu paplašinātājus.
Lai veicas.
Var papuust regaine 5% pakausa rajonaa var ataudzeet nedaudz.
Re: Strauji atkāpjas mati!!! Ko darīt lietas labā?
05.04.2013 22:57
Paldies, ņemšu vērā..
Re: Strauji atkāpjas mati!!! Ko darīt lietas labā?
06.04.2013 00:26
viens mans paziņa mazgā matus ar Chicco bērnu šampūnu, to, kas domāts no 0 mēn, un apgalvo, ka palīdz. vari pamēģināt, nav grūti vai dārgi.

__________________
dr.puce@gmail.com
puce Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> viens mans paziņa mazgā matus ar Chicco bērnu
> šampūnu, to, kas domāts no 0 mēn, un apgalvo,
> ka palīdz. vari pamēģināt, nav grūti vai
> dārgi.


Tas tiesaam paliidz? Esat vinju redzeejis?
Re: Strauji atkāpjas mati!!! Ko darīt lietas labā?
09.04.2013 20:43
man grūti spriest, kas būtu, ja viņš to nelietotu. bet nu mati viņam ir pilnīgi normāli.

__________________
dr.puce@gmail.com
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 18?
Ziņa: