NITROGLICERĪNS

Aizsāka aam 

NITROGLICERĪNS
25.04.2013 09:05
Labrīt! Man tāds jautājums. Sievai tika veikta žultspūšļa operācija. Domāja ka šodien laidīs mājās, bet daktere no rīta pataustīja vēderu un teic, lai šodien vēl paguļot. Pēc tam atgriezās un atnesa 6 tabletes nitroglicerīna un teica, lai sajaucot ar glāzi ūdens un lai līdz rītam to izdzerot. Ko šinī gadījumā dod šis nitroglicerīns. Jāpiebilst, ka operācija tika veikta laptroskopiski. sievai 43 gadi. paldies jau iepriekš.
Re: NITROGLICERĪNS
25.04.2013 09:44
Neko nezinot par sievas stāvokli. Asins spiedienu,pulsu,EKG- neko nevaru teikt. Jāzin arī citi rādītāji. Vecums,svars/augums.Kādas pavadošās slimības? Vai ir sūdzības par sirdi? Vai ir slimots ar stenokardiju? Vai ir sāpes sirds rajonā? Grūtības ar elpu kāpjot pa trepēm?
Labāk ir pajautāt pašai dakterei.Tas būs pareizāk un atrāk.



Edited 1 time(s). Last edit at 25.04.2013 09:47 by Mazdakteris1.
Memļaks
Re: NITROGLICERĪNS
23.05.2013 13:16
Karoč padusē iemetas tas netīrais mēsls pee
3 dienads turēju virsū višņevska ziedi nekas nenotiek kāds bija tāds arī ir neko nevarēju vairs izturēt aizgāju līdz aptiekai nopirku pret apdegumu airesolu un lielo 20 ml šļirci ar adatau sākumā ritīgi sapūtu jo es nez man padusē ir super jūtīga ādā tad smuki visu notīriju ar spirtu nu jau āda bija nejūtīgāka un iedūru adata sākumā tāda tizla sajūta pēctam adatu vairs nejutu izvilku ārā sāka gasties asenis domāju ka nēsmu trāpijis bet biju trāpijis pareizajā spotiņā. Saprotu, ka tas nav labi un nav pareizi pašam to darīt utt.. bet man žēl maksāt 18 ls par vizīti pie ķirurga kur neko labāku nemazam neizdarītu
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 20?
Ziņa: