Spiež galvā, pulsē degunā

Aizsāka mansvards 

Sveiki! Tāda problēma, ka pēdējā laikā tāda spiedoša sajūta rajonā starp aci un degunu, pulsēšana degunā (laikam asinsvadi, jo pieliekot pirkstu var just) un pulsēšana galvai sānos (arī asinsvadi). Reizēm arī iesāpas galva. Tas varētu būt no asinsspiediena? Ja jā, vai tam varētu būt kādas sekas, teiksim, plīst asinsvadi vai kas? Par to visvairāk uztraucos. Man dr. bija izrakstījis Tenaxum senāk asinsspiedienam, palikusi paciņa, vai varu to dzert? Gadu atpakaļ man degunam taisīja punkciju (?), t.i. dūra, teica, ka esot bijusi cista. Varētu būt tā, ka man tur atkal ir kas izveidojies un no tā ir spiedoša sajūta un pulsē asinsvadi? Un varbūt kāds gudrāks var pateikt, vai tā cista ietekmē veģetatīvos procesus organismā, jo pagājušogad, kad pārdura, man uzlabojas sirdsdarbība u.t.t., kas pusgadu pirms tam bija ne komfortabla. Vīrietis, 26, 185 cm, apm. 70-75 kg, alko nelietoju, nesmēķēju, kafiju nedzeru un daudz treknu neēdu.
Re: Spiež galvā, pulsē degunā
07.06.2013 10:38
Faktiski Tu uz visiem jautājumiem jau pats atbildēji un pats visu zini.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
janics
Re: Spiež galvā, pulsē degunā
04.05.2018 23:06
sveiki sakavos dabuju pa degunu nedaudz , pagajusas 2/3 dienas bija asinosana , varbut tur kads pusums? bet ir nepatikama spiediena sajuta deguna augsdala ???? tam ta jabut? vienkarsi nepatikami , ir ari zilums uz pieres paliels tas varbut del to? paldies ieprieks
Re: Spiež galvā, pulsē degunā
08.05.2018 20:53
Pie LORa un neirologa. Fiksi.
Lai saprāts.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 5?
Ziņa: