Zivju eïïa

Aizsāka Vaiva 

Vaiva
Zivju eïïa
30.09.2004 11:06
Kâdu laiku profilaksei dzeru zivju eïïu. Jautâjums, kuru no eïïâm labâk dzert-ðíidro, vai kapsulâs. Izlasîju, ka ieteicamâka bûtu kapsulâs, jo lai iegûtu maksimâlo efektu, preparâtam jânonâk nevis tieði kuòìî, bet vairâk jâuzsûcas zarnâs. Cik ilgi to jâlieto (ja vispâr vajag)?
Antons
Re: Zivju eïïa
30.09.2004 11:21
ko viòa vispâr dod?
Re: Zivju eïïa
30.09.2004 11:27
Zivju ella ir laba lieta. Satur taukos skistosos vitaminus. Un vel, paslaik es labak padomatu vai loti vajag to dzert. Jo velns vinu zin no kadam izejvielam ta taisita. Jo paslaik ir problemas ar toksiskam vielam zivis (Dioksins ka piemers). Vai nebutu labak lietot polivitaminus pec pusdienam? Efekts tads pats )))
Domaju ka labak kapsulas. Patikamak un ertak. Un glu gala vis nonaks zarnas )))) Jo cik zinu to zelatina apvalku taisa tapec lai vieglak lietot butu.

Vaiva
Re: Zivju eïïa
30.09.2004 11:35
Dr. Raimonds

Dzeru asinsvadiem, sirdij. Sabijos un sâku lietot pçc mammas smadzeòu triekas. Paralçli sports, veselîga çdienkarte un patîkamas emocijas. Vabût vari vçl ko ietiekt?
Re: Zivju eïïa
30.09.2004 11:48
Tavejais rikosanas plans ir superigs.... Vel dusu no rita un baseinu kadas 2 reizes nedela. Vel labi butu sauna. Ja tiesi sauna. Ja esi jauna ta baigi labi trene visu organizmu un konkreti sirds - asinsvadu sistemu.

Zinu ka Latvija ta ir problema. Bet (jau pasam smiekli) seit kur dzivoju to izmanto biezi (2 reiz nedela parasti). Veseli petijumi veikti. Atzits par labu mantu )))

Loti labi ir ritenis. Latvija tas nav pienemt. Te, cilveki ar tiem brauc nu loti daudz. Pat ja ir masina, biezi izmanto tirsi riteni. Veseliba un ekonomija. Pats biju pa Rigu braucis ar riteni. Daudzas vietas var noklut atrak par sabiedrisko transportu. Bet kad ir korki tas vispar ir brinumlidzeklis. Atri.

Javecums pari 45 var sakt domat lietot 50-100 mg aspirina 1xDiena.

Vaiva
Re: Zivju eïïa
30.09.2004 12:00
Dr. Raimonds

Duða ir, pirts sestdienâs pie kaimiòa, sauna pa retam sporta klubâ (laika nekad nav). Peldçt neprotu. Vecums 32. Lîdz aspirînam vçl jânodzîvo.


Ko vçl pasâkt?
Re: Zivju eïïa
30.09.2004 12:01
to Dr. asist.....
Kâpçc bûtu jâlieto aspirîns?
Man pâri 50. Aktîvi sportoju vismaz 4x nedçïâ, katreiz eju arî saunâ. Lietoju tikai kalciju un dabîgo C vitamînu.
Veselîba (ptu, ptu, ptu) laba, fiziskâ un íermeòa forma arî.
Mçríis bût veselai un saglabât formu arî turpmâk.
No sportoðanas gan jau atkarîba izveidojusies :)))
ineshuks
Re: Zivju eïïa
30.09.2004 13:52
Aspiriins mazaas devaas lieto trombu profilaksei.

Es gan domaaju, ka cilveekam bez riska faktoriem sho nevajag.
Re: Zivju eïïa
30.09.2004 17:48
Par zivju eïïu labâka ir lineïïa, jo nesatur kancerogçnas vielas.
Re: Zivju eïïa
30.09.2004 23:55
Nu mans aarsts liek man dzert zivju ellju visu laiku un taas labaakaas esot taas norveegju kapsulaas.

Endija,
no kurienes taads apgalvojums par linseeklu ellju?
pûka
Re: Zivju eïïa
01.10.2004 10:57
Cik ilgstoði un cik bieþi zivju eïïu ir ieteicams lietot?
Manam bçrnam daktere ieteica 2 mçn. kursu veidâ 2x gadâ, ar to pietiek?
Re: Zivju eïïa
01.10.2004 14:26
Es domaaju, ka Juusu zinaashanas shai jomaa.dr.asist.Raimond, ir
lielaakas.Izraadaas taas ir lielaakas man - vienkaarsham menedzherim, kas
darbojas shai laucinjaa tikai divus gadus...Buutu labi, ja sheit atsauktos
tikai ZINOSHI aarsti, jo vai Juus saprotat, KAADU atbildiibu uz sevis
uznjematies shaadi apgalvojot ( par zivju ellju un taas nepiecieshamiibu)?
Zivju ellja, kas ir kapsulaas uzsuucas organismaa nemaz ne vairaak, kaa
parastaa, pudelees: tos pashus 3-4%tus. Muusu firmai ( P.M.International) ir
zivju ellja , kas ir micelizeetaa formaa un razhota peec nanosolv tehnologjijas
( patenteeta), ceru, ka daktera asist.zina, kas ir nano...un kaapeec tieshi
shii zivju ellja uzsuucas organismaa 98-100%tiigi.
Maaminjaam varu ieteikt - ja juus savam beerninjam dosiet ik dienu kaut vai pa
3-4pilieni tieshi shiis zivju elljas, tad taas efekts buus vismaz 50xlielaaks,
nekaa aptiekas zivju elljai. Es taa daru un mana meitinja neslimo jau paaris
gadus ( liidz tam bija ljoti slimiigs beerns).
Pie tam. Ja runaa par droshiibu, shai ir GMP - tas liecina par produkta
pilniigu tiiriibu un droshiibu klientam!
Omega 3 ir nepiecieshama vismaz 250 dazhaadu slimiibu aarsteeshanai (
aarsteeshanai!!!). Un te mees runaajam par LJOTI efektiivu zivju ellju un par
sirds, asinsrites,kaulu, lociitavu, alergjiju, astmas un daudzaam citaam
probleemaam!
Tas taa.Lai cilveekiem buutu daudz maz skaidrs. Es varu plashaaku informaaciju
paarsuutiit tiem, kam interesee SHII Omega. Un es vairs nerunaaju un
nepiedalos , Juusupraat, kaktu paardoshanaas un mulkjiigaas diskusijaas, jo
zinu, ko dara FitLine Omega un esmu lepna, ka varu paliidzeet simtiem,
tuukstoshiem cilveeku!
Uz doto es straadaaju ar pacientu biedriibaam Latvijaa un piedaavaajot tieshi
sho un veel dazhus ljoti efektiivus muusu firmas produktus. Tas ir liels
projekts, kas attistaas veiksmigi un ar lielu abpuseeju interesi.
-- Tavs bezmaksas pasts Inbox.lv
Re: Zivju eïïa
01.10.2004 14:34
Kordija!

nepietiek, ka nekaunaas, veel arii cilveekiem uzbruuk!

Labi, Raimonds jauns un dedziigs veel, zinaashanas plashas, varbuut veel ne paaraak konkreetas un uz praksi balstiitas. bet nu pazinjot ka kaadu tur s... f... menedzhere tagad pati gudraakaa un aarstees ar saviem m....., nu es atvainojos!

250 slimiibiibu aarsteeshanai. Nez vai WHO to arii zin, vai to zin tikai Juusu mistiskais kantoriitis?

P.S. Neesmu pret uztura bagaatinaataajiem, vitamiiniem utt, bet meera sajuutai tomeer jaabut. un sirdsapzinjai arii.

P.S.S. Formaa atbildiibu neuznjemamies ne mees, ne, diemzheel, arii Juus...
Re: Zivju eïïa
01.10.2004 14:45
Nu kur ir Kordija, tur arii Dusma ir klaat!:)))
Ko, tikai 250 slimiibas???
Tad pat nikotiins ir labaaks, jo nikotiins noveersh tuukstoshiem dazhaadus dazhaadu slimiibu simptomus arii diametraali preteejus - kaa piemeeram uzbudinaajumu un nogurumu! Viss vienaa!:))))

Kordija, Tu esi ne tikai uzbaaziiga, bet arii slikti audzinaata un netaktiska meitene!

Adminam, vai nevareetu banot shitos izplatiitaajus, luudzu!
Re: Zivju eïïa
01.10.2004 14:59
Nespçju noturçties!!! Nu kordija, nu gan tu te pekstiòus stâsti. Es saprotu, ka Jûsu zivju eïla ir panaceja visam. Diez kâpçc tieði 250 slimîbâm. Bet ja aptiekas eïïa uzsûcas 3-4%. Un eïïas efektivitâti Jûs saistat ar uzsûkðanos, tad lai effekts bûtu 50 reizes lielâks, Jûsçjai jâuzsûcas vismaz uz 150%. Jûs varat manipulçt ar jçdzieniem, ar cipariem labâk nevajag. Skaitïi necieð pavirðîbu.
Re: Zivju eïïa
01.10.2004 15:13
Nu govis piemeeram bariibu atrij un atgremo, iespeejams, ka ar cilveekiem un Kordijas zivju ellju notiek kaut kas liidziigs un taa varbuut sanaak tie 150%! Nu vai arii Kordijas zivju ellja organismaa saak dziivot pati savu dziivi un vairoties!:/
ZB
Kordija
01.10.2004 15:32
Fantastiski :) Aizmirsât piebilst, ka ar jûsu piedâvâtâs zivju eïïas palîdzîbu var ataudzçt rokas un kâjas, atmodinât miroòus un novçrst citplançtieðu invâziju :)
Re: Zivju eïïa
01.10.2004 15:35
Par rokâm un kâjâm ietverts tanîs 250 slimîbâs.
ZB
Re: Zivju eïïa
01.10.2004 15:41
Drîz mums bûs kâ fantastikas filmâs par superkareivjiem. Atlasîs bçrnus zîdaiòa vecumâ, baros ar îpaðo zivju eïïu un izaugs neievainojamu kiborgu armija :) Ahilleji :)
Re: Zivju eïïa
01.10.2004 16:14
Ahillehja papçdi pûderes ar UB. Un bûs viòð neievainojams.
Re: Zivju eïïa
01.10.2004 19:51
Njaa,nu Kordija jau tieshaam ir visu gudra:))
Vinjai ir zaales gan pret veezi, gan visu paareejo,ar ko modernaa medicina netiek galaa.
Nu ko, Kordija, tad jau Tu dzivosi saules muuzhu;)))
Re: Zivju eïïa
01.10.2004 21:55
Njaa - nu gan sarakstiijushi...
Par koriju - labaak neteikshu nekaa - ko slimam padariisi?
Par ellju - manupraat visleetaak ir no pudeles - Norveegijas. Efekts visaam ir liidziigs - taas poli nepaiesaatinaataas taukskaabes ir ljooti svariigas. Jo:
1) taas labveeliigi ietekmee muusu shuunu apvalkus - seviski svariigi smadzeneem.
2) lai arii nav labaratoriski noveerojamas izmainjas asins tauku sastaavaa - kaut kas mainaas - asinsi mazaak rec - neveidojas trombi.
3) tas dara taadu kaa paartikas liidzsavaru -pretiim visiem tiem dziivnieku izcelsmes taukiem. Liidz ar to ateroskleroze atiistaas leenaak.
Re: Zivju eïïa
01.10.2004 22:01
Nu kâpçc jums tâ norvçìu zivju eïla? Samaliet linsçklas un íepsçjiet iekðâ- efekts bûs vçl labâks:)))
Vaiva
Re: Zivju eïïa
01.10.2004 22:40
Paldies visiem, kas deva padomus.

Womene

Tâtad jâdzer visu laiku bez pârtraukuma? Kâdu tu lieto, kapsulâs vai dzeramo?


Endija

Varbût kïûdos, bet samaltas linsçklas un linsçklu eïïa nav viens un tas pats produkts. Eïïas gatavoðanâ tiek izmantotas kaut kâdas seviðías attîrîðanas metodes.


Rix

Vai tu saviem pacientiem arî iesaki z.eïïu? Ko vçl ieteiktu asinsvadiem (profilaksei)?
Re: Zivju eïïa
01.10.2004 22:50
ne tikai pacientiem, pats arii pa laikam lietoju...
Stapr citu arii to linseeklju ellju var lietot - bet cereet ka buus kruta tiiraa - shaubos.
Vaiva
Re: Zivju eïïa
01.10.2004 22:55
Rix

Aizmirsu pierakstît par dioksîniem. Vai ðie tur mâjo, un kas tie par putniem ?
Re: Zivju eïïa
01.10.2004 23:02
Njaa -ir taada lieta - taads nepatiikams savienojums kas rodas no juuras piesaaròojuma. Aknaas sakraajas padaudz. Vieniigaa nelaime ka taa norveegu aknas ieguutas no "ieslodziijumaa" audzeetiem ziviim.
Tad nu taa dioksiina ir mazaak.
Stapr citu uzmaniigam jaabuut - re kaa Anglijaa sanaaca: http://news.bbc.co.uk/1/hi/health/2057056.stm
Re: Zivju eïïa
01.10.2004 23:25
Vaiva, varçtu domât, ka linsçklas paðas nesatur eïïu:)

Rix- zivis, mo kurâm egûst eïïu, satur ne tikai dioksînus, bet arî citas kancerogçnas vielas: arî pesticîdus, polihlorçtos bifenilus, smagos metâlus utt. Lineïïâ tik daudz tâ visa iekðâ nebûs.
Vaiva
Re: Zivju eïïa
01.10.2004 23:27
Paldies par info.
Re: Zivju eïïa
01.10.2004 23:28
Manâ bçrnîbâ tâ zivju eïïa bija ïoti mîïa. Mâjâs bija liela pudele saplîsusi virtuvç, tur vçl pçc 10 gadiem to smaku juta. kâ atceros nelabi paliek
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 21?
Ziņa: