Zivju eïïa

Aizsāka Vaiva 

Re: Zivju eïïa
01.10.2004 23:29
Toties buus pesticiidi, nitraati un vel kas pa celjam sabirs. Katraa zinjaa es uzticos Skandinaaviem kaa cilvekiem kas paaraak noruupeejushies par veseliigu paartiku.
Vaiva
Re: Zivju eïïa
01.10.2004 23:34
Rix

Paklau, bet ja tos dioksînus tâ regulâri lietot, varbût puncîtis pieradîs, un nebûs ne vainas. Visapkârt jau tâpat dzîva íîmija, kâ sacît jâsaka, gatavosimies kïût par nâkotnes cilvçkiem.
Re: Zivju eïïa
01.10.2004 23:36
to Otto
Tadag taa jau ir bez galshas , un arii smarzas... :) Liekas ka neesi vieniigais ar sho "psihotraumu".
Re: Zivju eïïa
01.10.2004 23:38
Trauma bija baiga, salîdzinâma vienîgi ar rîcineïïu.
Re: Zivju eïïa
01.10.2004 23:40
Nu nav jau taa ka pieradiis. Vajag nemt to kur taa viss mazaak.
Iespeejams ka linseeklu ellja nav slikta - taas iistaas taukskaabes it kaa arii ir - tikai nav pieraadiits ka paliidz. Par zinju ellju gan jau shis tas ir skaidrs...
Re: Zivju eïïa
01.10.2004 23:41
Re: Zivju eïïa
01.10.2004 23:44
Maz esi lasîjis, Rix:)))
Re: Zivju eïïa
01.10.2004 23:49
Vaiva,
es lietoju kapsulaas katru dienu pa 1 caps. Aaarsts teica, ka jaalieto esot bez paartraukuma.
Re: Zivju eïïa
01.10.2004 23:50
Iemet linku. Taadu kur ir dubultakls peetiijums nevis kaut kaada Ðaraðkina kantora - tad noticeeshu :)
Re: Zivju eïïa
01.10.2004 23:57
Pie viena palsi sho:
http://www.dzirkstele.lv/zinas.php?rub=11&id=44
http://www.lpc.gov.lv/download/dioksini.htm
Re: Zivju eïïa
02.10.2004 22:01
to kordija

1. Nebiju pateicis ka zivju ella ir slikta.
2. Bridinaju pa ESOSAM problemam ar loti bistamu veselibai vielu (jo jauzmanas Latvija ir 3 skiras valsts, kur laik pa laikam pat pardod dzivnieku baribas konservus ka edamu lietu).
3.Ieteicu to vedu (zelatina kpsulas) kura vieglak lietot.
4.Man uzsplauties uz jusu kantori kopuma, man rup cilveki.
5.Es pametu so forumu. Jo apnika lasit stulbus komentarus mana puse.
6.Ja darbosies admins kurs sviedis sitos idiotus nost - atgriezisos

"Zivju ella ir laba lieta. Satur taukos skistosos vitaminus. Un vel, paslaik es labak padomatu vai loti vajag to dzert. Jo velns vinu zin no kadam izejvielam ta taisita. Jo paslaik ir problemas ar toksiskam vielam zivis (Dioksins ka piemers). Vai nebutu labak lietot polivitaminus pec pusdienam? Efekts tads pats )))
Domaju ka labak kapsulas. Patikamak un ertak. Un glu gala vis nonaks zarnas )))) Jo cik zinu to zelatina apvalku taisa tapec lai vieglak lietot butu."



Ziòojums rediìçts (02-10-2004 22:06)
Re: Zivju eïïa
02.10.2004 22:29
Raimond, liecies taksh mieraa!

Normaali cilveki nav vainiigi, ja kaadam galvaa tarakaani:))

Kordija un vinjai liidziigie nav taa veerti, lai shamiem veltiitu tik garus palagus un veel taisnotos.

Naaci atpakalj!
Re: Zivju eïïa
02.10.2004 22:41
Raimond

Vai tieðâm padosies, un pacelsi íepas Kordijas priekðâ?
Re: Zivju eïïa
02.10.2004 22:54
dr. asist Raimond

visu pasauli neizârstçsi
visu pasaules naudu nenopelnîsi
pasauli no idiotiem neatbrivosi
Re: Zivju eïïa
02.10.2004 22:56
Bet tiekties ta var!
Re: Zivju eïïa
02.10.2004 23:04
otto

Par meitençm aizmirsi:)

plants

Un vajag!:)
Re: Zivju eïïa
02.10.2004 23:11
Nç, tikai jâtiecâs. "Vajag" pârâk kategoriski. Nu ko pasaule darîs, ja visus idiotus izskaudîs? Bûs pârâk garlaicîgi. Ir taèu arî viòiem kaut kâda loma ðajâ pasaulç.
Re: Zivju eïïa
02.10.2004 23:17
Idioti ir vajadzigi, citaadi kaa ieraudziit tos normaalos cilvjus?
Un kur tad paliktu pasaules daudzkraasainiiba :))
Re: Zivju eïïa
02.10.2004 23:53
Ziedonis patiik? :))) Vinjam liekas ka bija kaut kas liidziigs tam - "Kas juus buutu kraasainie , bez mums peleekajiem?"
Zeel nav Endijas - laika meklee rakstus %)
Re: Zivju eïïa
02.10.2004 23:57
Atliek man tikai aizdoties seenees un atgriesties, un ko es redzu - mans slepenais sirdsaakjiitis Raimonds taa vienkaarshi njem un aiziet! Un deelj vienas chuuskas Kodrijas!

Raimond, naac atpakalj, pls, pls, pls!!!
Re: Zivju eïïa
03.10.2004 00:10
Ehhh. Dabuju "labu" dezuru )))) Izlasiju so komentaru un baigi ... beeee. Protams ka nekur neiesu ))

Bija interesanti sajas 24 st.

Vel bisku un kulturalais "N" tautietis ieliktu man ar duri ..., labi ka locigs. Vel labi ka te uz "B" izsaukumu izbrauc uzreiz 2 brigades. (Ir A,B,C,D - izsaukumi, jo augstak jo smagak), sanaca nomierinat.

Sagriestais ar galdas nazi virietis.

Neadekvats un pusmirstosais diabetikis un atrums uz sosejas 165. Atrak mersis braukt nevar )))

Sepsis ar delirijam

Un sikumins - sagriesta ar sasisto pudeli roka kura sasmereja visu sienu, kreslu un gridu ar asinim.

U.t.t

Un vis pa nakti ))) Jautri )))

Uhhhhh. Sen nebiju domajis ka esmu normals, bet tagad parliecinos ka galigi togo. Jo man sis darbs patik. Daudz emociju, daudz adrenalina...



Ziòojums rediìçts (03-10-2004 00:12)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 15?
Ziņa: