Cista epifīzē un anormāli augsti toņi (?) kaut kādā sinusā

Aizsāka Mateus 

Cista epifīzē un anormāli augsti toņi (?) kaut kādā sinusā
28.08.2013 23:45
Cista epifīzē un anormāli augsti toņi (?) kaut kādā sinusā (MRI), kas kā es saprotu ir kaut kas pakausī... tas ir cik slikti? Nu tīri tā...teorētisks jautājums.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 1 time(s). Last edit at 28.08.2013 23:50 by Mateus.
Re: Cista epifīzē un anormāli augsti toņi (?) kaut kādā sinusā
31.08.2013 15:43
Pirmkārt jau nebūtu par ļaunu zināt arī kādu pamatinformāciju (kādas sūdzības, piemēram)...

Cista, visticamāk, nav nekas briesmīgs.
Kādi toņi kādā sinusā?? Pakausī nav nekādu sinusu.
Re: Cista epifīzē un anormāli augsti toņi (?) kaut kādā sinusā
01.09.2013 15:00
Piedod, Mateus, ka to saku, bet šite Tu sakarīgu- gudru atbildi nedabūsi. Saku no savas pieredzes. Es pērn (ar citu niku) apjautājos par sāpošo celi. Visgudrākā bija ku! atbilde- ieteikums aiziet pie vēl viena ārsta. Mazdakters man atbildēja, ka tādu jautājumu var sagaidīt tikai no sievietes... :)
Tu taču zini, kas te tusē un ko kurš zina!
Re: Cista epifīzē un anormāli augsti toņi (?) kaut kādā sinusā
01.09.2013 15:49
Stellani Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Pirmkārt jau nebūtu par ļaunu zināt arī kādu
> pamatinformāciju (kādas sūdzības,
> piemēram)...
>
> Cista, visticamāk, nav nekas briesmīgs.
> Kādi toņi kādā sinusā?? Pakausī nav nekādu
> sinusu.
_______________________
Pievienojos. Dz,sūdzības,svars/augums.Pie sūdzībām. Cik tas ir sen?Nu,vajag arī mums kādu pietur punktu. Ģ. ārsts redz tavu ādu,acis,pulsu.Uzzin par vakara t*. Te daža laba apvainojas,kad jautā daudz bet nedod datus analīzei.Te nav zīlēšanas salons..
Cieņā.
Re: Cista epifīzē un anormāli augsti toņi (?) kaut kādā sinusā
02.09.2013 09:44
Ļ.cien. Kachenitei un vēl te dažiem.
Pirmkārt, šajā forumā pa kādam ārstam iemaldās ļoti reti. Pārsvarā šeit sastopami dažādi entuziasti u.c. personas, kas lai gan ļoti interesējas par medicīnu, nav to augstskolā 10 gadus mācījušās. Tādēļ visa veida detalizēta un uzticama informācija joprojām meklējama poliklīnikā pie speciālista un nekur citur.
Otrkārt un galvenokārt- neviens izmeklējums/analīze nav vērtējams ārpus konteksta (pacienta vecums, dzimums, sūdzības, slimības gaita, citu izmeklējumu/analīžu rezultāti). Ir pietiekami daudz parādību, kas vienā gadījumā var liecināt par slimību, bet citam cilvēkam citos apstākļos uzskatāms par normu.
Un visbeidzot- ja ir vēlme dzirdēt publikas viedokli par izmeklējuma rezultātu, vai tiešām ir tik grūti precīzi citēt visu slēdzienu? (Nevis "kaut ko tur kaut kādā televizorā ieraudzīja un kaut kas teica, ka kaut kam kaut kas nav kaut kā labi"...)
Re: Cista epifīzē un anormāli augsti toņi (?) kaut kādā sinusā
02.09.2013 12:09
Kāda gan jēga no visiem citiem izmeklējumiem ja tie ir perfekti :) Pilnīgi visi. Bez izņēmuma.
Cilvēks mēdz ģibt, reibt, mūžīgā nogurumā utt utjp. Vecums... no dzimšanas līdz 27 :) Jo tas velkās jau visu apzināto mūžu. Dēļ kā arī uzsāktas padziļinātas izmeklēšanas.

Tas ko mums pateica, ka tas sinus ir kaut kas saistīts ar asiņu atteci no galvas, kreisajā pusē un jāveic vēl viena izmeklēšana ar MRI angiogrammu ar konstrastvielu lai izslēgtu trombozi vai ko tamlīdzīgu.

Katrā ziņā šķiet ka cilvēkam viss būs tomēr uz nerviem.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Cista epifīzē un anormāli augsti toņi (?) kaut kādā sinusā
02.09.2013 14:04
Stellani: paskaties, cik es te komentārus esmu rakstījusi. Es te esmu jau 5 gadus un ļoti labi zinu, kas te tusē.
Re: Cista epifīzē un anormāli augsti toņi (?) kaut kādā sinusā
03.09.2013 17:27
Mateus

Runa varētu būt vai nu par karotīdo sīnusu (sinus caroticus), kavernozo sīnusu (sinus cavernosus) vai smadzeņu cietā apvalka sīnusiem, daļa no kuriem atrodas arī pakausī.

p.s. Kavernozais sīnus arī pieder pie smadzeņu apvalka sīnusiem.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Cista epifīzē un anormāli augsti toņi (?) kaut kādā sinusā
03.09.2013 17:35
Starp citu, epifīze ir dīvains orgāns kurš ir līdzīgs acij. Un austrumu medicīnā saistās ar 3 aci un īpašiem redzēšnas veidiem. Tā kā varbūt Tava kundze pārāk daudz redz... vai arī Tu viņai visu laiku elpo pakausī... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 3?
Ziņa: