kakls no aarpuses

Aizsāka vienkaarshaa marija23 

vienkaarshaa marija23
kakls no aarpuses
01.10.2004 11:29
Vai iespeejams sastiept/saauksteet vai, nu, nezinu, kakla ciipslas (vai kas tur atrodas) taa, ka vienaa pusee taas it kaa piepampushas nedaudz, it kaa nedaudz saap, bet nesaprotu, kaa...iisti varbuut nesaap, a bet taads kaa diskomforts vai...? Nu, pasakiet man, luudzu
Re: kakls no aarpuses
01.10.2004 12:10
Man liekas ,ka tev apaukstees ir limfmezglsa, tas var but tad taads kaa uz aaru izliidis, bet ciipslas nu gan apsaldeet man liekas nevar.
vienkaarshaa marija23
Re: kakls no aarpuses
01.10.2004 12:41
paldies, Ilona, a bet ko es varu dariit shajaa sakaraa? Ko iedzert, pasmeereet?
Re: kakls no aarpuses
02.10.2004 15:48
Varbût tev ir sprandas osteohondroze.
Re: kakls no aarpuses
02.10.2004 16:37
Ir iespeejams saauksteet kaklu.
vienkaarshaa marija23
Re: kakls no aarpuses
04.10.2004 09:38
Nu, jaa, jo es taa njeemu un padomaaju, ka tur limfmezglu nemaz nav...tie ir aiz ausiim & taalaak pie atsleegas kaula, a bet man, luuk, taas saapes & tas pampums vai kas tur ir tieshi saanos uz kakla/kaklaa. Nu, jaa, tur, kur taas dziipslas/ciipslas. Kas veel tas vareetu buut. Ja taa njem un luur, tad var saskatiit kaut kaadu nelielu bedriiti vienaa pusee (tajaa pashaa,kur saap) & ja taa chamda, var sachamdiit tur apakshaa taadu kaa mazu bumbuliiti.... nu, bet skjiet, ka tas ir asinsvads...ai, nu, man jau paranoja par katru pumpu, bet varbuut kaads ko veel var pateikt?????
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 13?
Ziņa: