galvassâpes....

Aizsāka vikia 

vikia
galvassâpes....
01.10.2004 21:39
Ko darît ma karu otro dienu sâp galva? Tâs vienkârði ir neiespçjamas,nezinu pie kâ griesties, visur jau biju un neko nevar pateikt, zâles nelîdz.
Re: galvassâpes....
01.10.2004 21:41
Ja gimenes aarsts ir izmeeginaats - naakamais solis pie neirologa.
A spiediens normaals?
vikia
Re: galvassâpes....
01.10.2004 21:59
jâ spiediens man vienmçr bija normâls.
Re: galvassâpes....
01.10.2004 22:00
Gadi?
Citas slimiibas?
Lietotaas zaales?
Re: galvassâpes....
01.10.2004 22:06
Hehehe...atvainojiet...:)))
vikia
Re: galvassâpes....
01.10.2004 22:06
man 20,it kâ ne ar ko citu neslimoju. Zâles arî mçginu nelietot.
Re: galvassâpes....
01.10.2004 22:16
Tad tieshaam labaak pie neirologa. Nesen iemetu acis galvas saapju kalsifikaacijaa - pasham gandriiz saaka saapeet galva.
Vai saapes ir vienaa pusee, vai abaas?
Kas saakas? Kaadi ceeljonji? Peec emocionaala stresa?
Spranda nav stiiva?
Cik ilgi vispaar taas lietas ir?
vikia
Re: galvassâpes....
01.10.2004 22:40
Galva, sâp jau pus gadu,it kâ vienâ pusç,bet necieðami pat lîdz vemðanai. Kad sâp galva nevaru to atraut no spilvena. Es pat nezinu varbut kad pârnervozçjos,bet tieðam nezinu. vai neieteiksiet pie kâda neirologa labâk griesties?
Re: galvassâpes....
01.10.2004 22:47
Nu darudzen - apsveicu - liekas ka taa vareetu buut migreena.
Vai taas sauktaa arura arii ir - taada sajuuta ka pasaule paliek skaljaaka vai kaadas citas neparastas sajuutas pirms galvas saapes paraadaas?
Kaa du - ja esi Riigaa. Jebkuru kas ir tuvumaa - ja gribi krutaak - lielajos stacionaaros - Gailezeraa vai Strados vai arii ARSaa.

Nav mirstamaa kaite.
vikia
Re: galvassâpes....
01.10.2004 22:57
liels paldies tieðâm kïuva labâk. gan jau nenomirðu un centîðos atrâk doties pie neirologa.
qwq
Re: galvassâpes....
02.10.2004 17:08
uzraksti, kâ gâja, lai vismaz zinâm, ka neesi beigta
Mona
Re: galvassâpes....
04.10.2004 10:58
Migrçnas ârstçðanai esot kaut kâdas dârgas zâles pulverizatora izskatâ. Interesanti, cik dârgas un cik efektîgas?
Re: galvassâpes....
04.10.2004 10:59
Imigran. Ir gan tabletees, gan deguna aerosola veidaa.

Viena vai divas tabletes savulaik maksaaja, shkjiet, Ls7.
Vaiva .
Re: galvassâpes....
04.10.2004 11:37
Ineshuks

Kâds efekts, vai atbilstoðs cenai? ? Man te dradzenîte mocâs ar migrçnas galvassâpçm.
Re: galvassâpes....
04.10.2004 11:40
Redzeetie migreenas slimnieki teica, ka labs. Tik lai lietotu jaabuut punktiigi apstiprinaatai migreenas diagnozei, nevis, kad pasham liekas, ka varbuut ir migreena.
Re: galvassâpes....
04.10.2004 12:27
Migrçna BIJA mana mûþa nelaime. Kad nevarçju turçt, palîdzçja Imigran (bet nekas cits), bet Ls 8 ;((((
Gadu atpakaï bija tâds stress darbâ, ka migºçna nepârgâja vispâr, Imigran nelîdzçja, pastrâdât nevar (bet vajag), gâju sviestâ. Aizskrçju pie dakteres Almâ. Ieðpricçja "kokteili", pârgâja. Otrâ dienâ tieði tas pats, treðajâ arî. Tad nu daktere teica, ka bez "ripâm" galâ netiksim. Tâ nu òçmâm nost stresu ar zâlçm, kas lîdzçja arî veselîgam miegam. Migrçna pârgâja, bet zâïojos mçneðus divus, jo daktere teica, ka citâdi stabila rezultâta nebûðot.
Rezultâtâ migrçnas lçkmes vairs nav bijuðas (bet bija regulâri 2-3 reizes mçnesî) un arî parastâs galvassâpes ir ïoti reti (mana parastâ reakcija uz pârpûli un stresu).
Protams daktere lika veikt izmeklçjumus, kas izslçdza citus galvassâpju iemeslus.
Vaiva .
Re: galvassâpes....
04.10.2004 12:36
Alstere

Jâââ!! Migrçna , tas ir briesmîgi. Kâdu laiku atpakaï biju komandçjumâ ar cilvçku, kuram no stresa un darba intensivitâtes piemetâs tâdas galvassâpes, ka viss darbs un brauciens bija vçjâ.
p
Re: galvassâpes....
04.10.2004 13:11
Es gâju uz Latvijas Jûras medicînas centru pie galvassâpju ârstes, neiroloìes Dainas Jçgeres. Viòa ir arî tâs biedrîbas, kas apvieno visus galvassâpju ârstus, vadîtâja.
uh!
Re: galvassâpes....
04.10.2004 14:09
Bet kâ var zinât, ka tieði pie vainas migrçna, varbût citi iemesli un bezgala daudz? Vai diagnozi - migrçna ir tik viegli noteiktr?
Re: galvassâpes....
04.10.2004 14:11
Tamdeelj jau ir jaaizmekleejas, lai izsleegtu citus iemeslus. Un tipiskaa gadiijumaa arii kliiniska aina ir gana klasiska.
poga
Re: galvassâpes....
04.10.2004 15:49
manam vîram ar ðîs nejaukâs galvassâpes nu jau piekto dienu mokâs-ðodien ârsts pateica, ka tâds vîruss-pârieðot un viss.
saamija
Re: galvassâpes....
05.10.2004 20:19
Ineshuk! Man pie tevis ir konkreeti jautaajumi. Cik noprotu, tu esi saistiita ar medicinu, vai ne? :)
1. Kamdeelj domaatas zaales un ko taas dara cilveeka organismaa?
2. Vai zaales lietojot,tiek atrisinaata probleema?
3. Kaapeec zaales lietojot gadiem ilgi, cilveekiem nekas nemainaas veseliibas jomaa uz labo pusi, bet, ja mainaas, tad taas ir tikai zaales?
4. Kaapeec lietojot zaales rodas citas veseliibas probleemas, blaknes?
Atvaino, varbuut tu neesi medikje, tad shai gadiijumaa laikam nespeesi man atbildeet uz shiem jautaajumiem.
Paldies.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 15?
Ziņa: