Ko iesaakt ar nodzertaam smadzeneem?

Aizsāka Patsvainigs 

Patsvainigs
Ko iesaakt ar nodzertaam smadzeneem?
30.10.2013 16:08
Labdien, zinu ka nekaada jaunaa teema te nau, bet, ko iesaakt ja ir nodzerts praatinjsh? es dzeru jau no 13 gadu vecuma, tagad man ir 26 , es domaaju ka esmu nodzeeris savas peleekaas shuuninjas, un pats trakaakais ir tas ka reizeem esmu tik nenormaali dusmiigs ka piekjeru sevi savaa stulbumaa, viiriesha dzimuma paarstaavis esmu, ko iesaakt ar manaam stulbajaam smadzeneem? dziivot ir pagruuti, nu bet ja es nelietoshu alkoholu tad gudraaks nepalikshu tachu, tas ka lietoju reizeem par daudz , tas protams ir neveseliigi , bet ko iesaakt shajaa valstii, kur pensija ir pusdienu cenaa, vaacijaa var paeest pusdienas par meenesha pensiju... (neredzu naakotni....) zinu ka liidz pensijai man kaa liidz kjiinai aizraapot, bet tomeer, itkaa man buutu jaazin ko dariit naakotnee, bet es nezinu...
Re: Ko iesaakt ar nodzertaam smadzeneem?
30.10.2013 17:29
Ko dari tagad? No kā iztiec?
Patsvainigs
Re: Ko iesaakt ar nodzertaam smadzeneem?
30.10.2013 18:12
Darbs man ir, otra pusiite arii ir, viss kaa parastam cilveekam.
Re: Ko iesaakt ar nodzertaam smadzeneem?
30.10.2013 18:55
par ko tieši kreņķis?

nevari nomest dzeršanu? gribi? negribi to darīt? kā īsti ir?
Re: Ko iesaakt ar nodzertaam smadzeneem?
30.10.2013 22:39
Šī valsts- Latvija taču nav vainīga pie Tavas dzeršanas. Vai Tu uztraucies par to,ka Tu neredzi savu nākotni? Tad izdomā,ko Tu TAGAD vēlies dabūt no dzīves. Un dari kaut ko TAGAD,lai Tev dzīve incanta kļūtu! Začem puisim 26gados uztraukties par pensiju mazumu- pa to laiku,kāmēr Tu līdz pensijas vecumam nonāksi, Latvijā vēl sazin kas var mainīties un pārmainīties.
Re: Ko iesaakt ar nodzertaam smadzeneem?
30.10.2013 23:11
tas par to pensiju man ar uzkrita, nu pilnīgs fufelis, tur kaut kas cits uztrauc.
Re: Ko iesaakt ar nodzertaam smadzeneem?
31.10.2013 09:46
Dzīvnieki ( bez smadzenēm) arī dzīvo. Daži ilgi. Vajag uztraukties par aknām. Bez tām nāve ir ļoti mokoša un neatgriezeniska. Ja tiks pārtraukts lietot alkoholu, smadzenes pamazām kompensēs nodarītos zaudējumus. Bet intelektu atgūt ir ārkārtīgi grūti. Par pensiju ir jādomā to sakrājot , nevis nodzerot. Tagad ir mājas lapa manapensija.lv. Tur viss ir parādīts. Galvenais krāt un maksāt nodokļus.
Mērķi ir divi. Pārtraukt dzert. Strādāt,mīlēt un krāt naudu. T
Kā to dara visi saprātīgie.
Lai veiksme un Dieva svētība.
Patsvainigs
Re: Ko iesaakt ar nodzertaam smadzeneem?
31.10.2013 13:03
Paldies, es jau dzeru neregulaari, taa nav mana rutiina ieiet veikalaa un panjemt pudeli (paldies dievam veel nav) bet ir plosti, peec vinjiem ir diezgan slikti, ne tik fiziski cik gariigi, uznaak taada nenormaala depresija, vai kaa to sauc, taads paniikums, par pensiju es rakstiiju vienkaarshi to ka, tas ir kaa piemeers, ka aizdomaajies kaapeec veci vechi kljuust par bomzhiem, nodzeraas, jo nespeej pat atljauties aiziet uz kaadu piemeeram teaatri, vai operu, iedomaajieties sevi vinju vietaa, un trakaakais ka cilveeki jaunaaki nepaliek...
Patsvainigs
Re: Ko iesaakt ar nodzertaam smadzeneem?
31.10.2013 13:06
Man iespeejams bail no vecuma, jo es savos 26 gados ne nieka neesmu izdariijis, citi kljuust par biznesmeniem, citi kaapj pa militaras karjeras kaapneem manos gados... , man nav pat augstaakaas izgliitiibas... un nekad arii nebuus...
Re: Ko iesaakt ar nodzertaam smadzeneem?
31.10.2013 13:14
oi, oi, nu gan Tu sevi baigi noraki...

ko Tu proti? no tā nevari izveidoties par pašnodarbināto?

un augstāko izglītību tagad var iegūt tālmācībā utt., sāc pamazām.
mad nopietns
Re: Ko iesaakt ar nodzertaam smadzeneem?
31.10.2013 21:36
...eče, kunkulīt, tas vien, ka esi sācis par šo tēmu aizdomāties jau liecina par to, kaTavas smadzenes vēl nav sarukušas līdz valrieksta lieluma masai...un noteikti vēl arī kāda kroka saglabājusies jau nu noteikti ir...zinu, ka alkohols ir vissmagākā no atkarībām...par šo tēmu zinu pietiekoši daudz...un noteikti varu apgalvot vienu - tad, kad sapratīsi, ka negribi dzert, visticamākais, ka arī pārstāsi to darīt...kgan dažiem liktenis (da vienalga kā to apzīmē) jau ir nolēmis visu mūžu cīnīties ar šo te problēmu...nja...pazīstamākais no šādiem rumpjiem ir Pauls...un Tu domā, ka viņam nav gribējies ieņemt kādu veldzējošu lāsi???...un kā vēl...bet cilvēks vienu reizi izlēma - viss, pietiek...un viss notika...tā ka nepārdzīvo, bet atrodi sevī spēcīgu motivāciju pārstāt strēbt un ...pārstāj...vari meklēt AA (kurus gan neiesaku), vari meklēt babkas, dziedniekus, da vienalga ko...augstākminētie pūšļotāji Tev var palīdzēt būt par kruķiem, bet pamatā viss ir tikai Tavār paša rokās...labāk roku, ar kuru cilā glāzīti, izmanto lietderīgāk...kaut vai kulakā nosit...i to būs lielāks labums...:)
...26 gadi...da viss vēl priekšā...vismaz gadi 20...tā ka pamata sareaukumam vēl nav...nja...pēc vēl pāris gadiem jau būs jāsāk satrauktis...bet tagad...
...lūk tā, bumbulīt...:)
Re: Ko iesaakt ar nodzertaam smadzeneem?
01.11.2013 12:29
Acīmredzot pašvērtējuma problēmas? Jo izklausies ļoti sakarīgi domājošs cilvēks. :) Damn, ja katrs 26 gadīgais par ko tādu domātu!
Ar atkarībām ir jācīnās, ha, bet centies saskatīt to, ko esi sasniedzis, nevis neesi. Piemēram, kāda gan jēga kaut kādai augstākai izglītībai, Tev jau tā ir darbs, otra pusīte, ko tas papīritis izteiks? Biznesmeņi, militārās karjeras kāpnes... phe... vai domā, ka tāpēc šie cilvēki ir laimīgi? Cik daudzi ir sasnieguši reālas, nozīmīgas virsotnes Tavā vecumā? Saujiņa izredzēto, kas arī ir visvairāk pamanāmi mums visiem kā piemēri. neīsta realitāte :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 3?
Ziņa: