Sāpes plecā

Aizsāka vetija 

Sāpes plecā
05.11.2013 11:34
Labdien! Veicu MR labajam plecam ,jo sāpes jau turpinās 2 gadu garumā.Dg.-musculus supraspinatus cīplas tendinopātija ,neliela erozija augšdelma kaula galviņā,subcoracoideus bursas bursīts.Veicu blokādes rtg kontrolē,eju pie neirologa.Vai man nepieciešams griezties pie kāda cita speciālista ?
Re: Sāpes plecā
06.11.2013 16:36
Nezinot dzimumu,svaru/augumu un vecumu klusums būs ilgs.
Re: Sāpes plecā
06.11.2013 16:40
Varbūt to var kaut kā īpaši norādīt šai forumā, ka obligāti jāmin dzimums, svars, augums, vecums... Tev pašam, Mazdakteri, vieglāk būs, nebūs katram tas jāpiemin vēl un vēl... ;)
Re: Sāpes plecā
07.11.2013 11:21
Neesmu ārsts, esmu pacients un, ārstējot sāpošu plecu, apgriezu otrādi internetu un šo forumu. Musculus supraspinatus= viens no pleca muskuļiem; Tendinopātija= cīpslas sāpes; Bursīts= bursas iekaisums (bursa ir locītavas "detaļa"); erozija= izdilis kaut kas kaula galviņā. Nesaprotu,kādā sakarā vajadzīgs neirologs, tas traumatotologa darba lauciņš izskatās? Jāskatās,kāpēc tas bursīts ir radies?
Re: Sāpes plecā
07.11.2013 11:41
Paskatoties mazliet no citas puses: Ar sāpošo plecu pāris gadus vazājos pa ārstiem. Reiz vienai sievietei pateicu,ka man ir tāda problēma. Viņa pajautāja: "Tev labais vai kreisais plecs sāp?"
-"Labais"
-"Tu nevari piedot kādam vīrietim," viņa man teica, "atlaid!"
Es izbrīnījos: "Kā tu zināji?"
-"Es ezotēriku kursos mācos."
Iespējams, ka Tava sāpošā pleca atbilde jāmeklē dvēselē. Un, tā kā sāp labais plecs, tad tas būs saistīts ar vīriešiem.
Re: Sāpes plecā
07.11.2013 20:31
Tātad vecums 38,dzimums-sieviete svars atbilstošs augumam ,darba specifika-strādāju zobārstniecībā.Esmu gājusi pie gan pie traumatologa gan pie vertebrologa,pagaidām bez rezultātiem.
Re: Sāpes plecā
08.11.2013 10:05
Var būt vairāki iemesli. Kalcija trūkums kaulos.Sevišķi ja ir iznēsāti bērni. Darba specifika varētu izsaukt nerva nospiešanu,kas veicina barošanas traucējumus.Jāpārdomā darba apstākļi. Auksta galda virsma? Ilgs noteiktās rokas saspringums,spiediens? Pat darbošanās ar datora peli, ja tā ir ilgstoša var izsaukt rokas problēmas. Kopā ar neirologu jādomā kādu vēl vajag speciālistu. Jo neirologs par kauliem neatbild.
Tātad ,galda virsmai jābūt siltai un mīkstai. Jārisina problēma par kaulaudu un skrimšļaudu barošanu.Jāierobežo monotonas vienveidīgas kustības dotai rokai.Jāstimulē apasiņošana dotajā rajonā.Jāskatās vai nav deformēti (nospiesti) nervu kanāli.
Veiksmi.



Edited 1 time(s). Last edit at 08.11.2013 10:07 by Mazdakteris1.
Re: Sāpes plecā
08.11.2013 10:21
fizioterapija nav ieteikta?

man jau arī šķiet, ka derētu traumatologs, neirologs te vairāk funkcionē kā sāpju speciālists.



Edited 1 time(s). Last edit at 08.11.2013 10:21 by Runcene.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 10?
Ziņa: