zûd pacietîba

Aizsāka kath 

kath
zûd pacietîba
02.10.2004 16:19

jâ,biju slima(anoreksija);zaudçju daudz svara.
atveseïoðanas............jâdabon klât kg(paðlaik man 1.63m,38-39kg,80/65/78).
es çdu,çdu,çdu..nu CIK var?reizçm zûd ticîba,zûd gribasspçks
par psihoterapeitiem - i nesakiet-tie tiek apmeklçti;reizçm aºi antidepresantu iedzeru

paðlaik situacija ir tâ,ka ja esmu apìçbusies-îsti nemaz nevar pateikt,ka tik maz tâs miesas uz kauliem;îpaði tâdçï, ka pirmais,ko cilvçkâ ierauga-seja.un tâ nu man jau kâ bumbulîtim!! :-))) nu neemsu es no plastilîna,ka varçtu kaut kur ko noòemt,kaut kur (UZ KÂJÂM!!)pielipinât.
KÂ dabût apjomîgâkas kâjas?
ikdienâ - JAU ïoti salstu, apzinos,ka nelielais svars "vainîgs"

reizçm tik skumji, ka jâcînâs par lietâm,kurâm citi pat îpaðu uzmanîbu ikdienâ nepievçrð:-((
Ok,pasûdzçjos.par savâm kïûdâm.
kâ tâs izlabot?kâ?!?!
Re: zûd pacietîba
03.10.2004 01:10
Gan jau ar laiku...

werners
Re: zûd pacietîba
03.10.2004 17:33
Jeshte boljshe, prozjivjete dolshe!!!
Re: zûd pacietîba
03.10.2004 17:47
kath

Nesteidzini notikumus. Cik ilgi slimoji ar anoreksiju? Iespçjams, lai atgriestos iepriekðçjais svars, nepiecieðams tik pat ilgs laiks cik tievçji.

Un neskaties uz citiem , jo lielâkai daïai cilvçku svaru uzaudzçt ir ïoti vienkârði un âtri.
Re: zûd pacietîba
04.10.2004 12:30
Varbût der sports ar muskuïus audzçjoðiem proteîniem??? Nezinu, bet labs speciâlists nokonsultçtu, droði vien.
Moa
Re: zûd pacietîba
04.10.2004 15:34
Çd kâjâs stâvot vai ejot. Tâ dabûsi masu vairâk kâjâs.
Nja
Re: zûd pacietîba
04.10.2004 15:45
Jâpamçìina smagi fiziski strâdât. Gan jau arî apetîte pieaugs, tad arî muskuïi. Var protams mçìinât svarus cilât.

Vçl var mçìinât târpos (cçrmçs, lenteòos) iedzîvoties un pçc gada no tiem atbrîvoties. Dzirdçts, ka pçc to izdzîðanas âtri apveïas.
Ttt
Re: zûd pacietîba
04.10.2004 20:34
Palîdzçt var sirdsmiers, kuru iemantot var daþâdos veidos. Parasti tas iestâjas tad, ja pats vai citi cilvçki par tevi rûpçjas. Droðîba, paðrealizâcija, t.s. dzîves jçgas sajûta. Man liekas, ka steidzinât lietas nevajag, jo jautâtâjai droði vien dabiski ir tâds fizioloìijas tips, kurâ svars mainâs lçni, nevis âtri.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 5?
Ziņa: